Horoskop na rok 2017 – znamenie Blíženci

Horoskop na rok 2017 – znamenie Blíženci
  • 01.01.2017
  • Silvia Karasová

Mnohé z vás rokom 2016 viac menej len tak nejako preplávali. Napriek tomu sa mnohé z vás úprimne potešili, že nový rok strieda ten starý. Opäť sa zvýšili vaše očakávania a v mysli sa vám začali tvoriť novoročné predsavzatia. A viete čo? Tentokrát väčšinu z nich naozaj aj splníte. Pretože rok 2017 podobne ako aj ostatným znameniam prinesie viac šťastia aj príležitostí. Aj keď prvé mesiace tomu možno nebudú nasvedčovať, Šťastena sa na vás usmeje už okolo leta. Mimoriadne pozitívna tak vo vašom prípade bude druhá polovica roka. A to najmä po vzťahovej stránke.

Čo mať v roku 2017 vždy pri sebe?

Urobte si začiatkom roka zoznam tých vecí, ktoré vám vždy vyvolajú úsmev na tvári. Takéto malé drobnôstky vám pomôžu prekonať najmä prvé mesiace nového roka, ktoré niektorým z vás prinesú sklamanie, iným zdravotné problémy, či ťažkosti v láske. Je to ešte akési odznievajú starého roku, a zároveň ten nový sa vás takto bude snažiť nakopnúť k činom.

Vo vašej kabelke by tak nemali chýbať napríklad: fotografie vašich blízkych, zaľúbený list od vašej polovičky, či kresbička od vášho dieťaťa. Takéto sentimentálne spomienky vám v novom roku ukáže (a tiež dokážu), čo je naozaj v živote podstatné – rodina.  

Odporúčame prečítať: Ako dodržať novoročné predsavzatia?

Horoskop na rok 2017 – pre všetkých 12 znamení

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017 v oblasti lásky, rodiny a vzťahov?

A práve v duchu rodiny sa bude niesť rok 2017. Najviac vám bude priať v láske, čo poteší tak zadané, ako aj slobodné dámy. Pokiaľ vám samota a status single už lezie na nervy, výrazný obrat prinesú letné mesiace. Budete prekvapené tým, kto vám vstúpi do života, pretože na jeden strane zbúra všetky vaše romantické predstavy a na strane druhej vyslobodí jednu časť vášho JA, ktorú ste dlhodobo zanedbávali.

Aj tie z vás, ktoré už nejakú dobu žijete po boku svojho partnera príchodom leta 2017 pookrejete. Vzťahy z ktorých sa vytratila vášeň, môžu iskru znovuobjaviť ideálne na letnej dovolenke. A bude taká silná, že vydrží minimálne do konca tohto roka. 

Odporúčame prečítať: Ktoré kamene sú vhodné pre zemské a vzdušné znamenia?

Horoskop na rok 2017 – pre všetkých 12 znamení

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017  v oblasti práce a financií?

Zmeny nebudú tak výrazné, ako u iných znameniach, ale ak si budete všímať maličkosti, zistíte, že aj tie sú dôležité. Pokiaľ ste bez práce, neprestávajte sa snažiť, napriek neúspechom. Dariť sa možno začne aj ku koncu jari, alebo dokonca aj na jeseň, avšak každá skúsenosť (aj tá negatívna) vás kamsi posunie, preto rady hviezd znejú: rozhodne neseďte doma so založenými rukami. Rok 2017 vás okrem iného naučí tiež kráse kompromisu. Vďaka tomu sa urovnajú vzťahy na pracovisku a na vašu osobu okolie zmení názor – v tom pozitívnom zmysle slova. V druhej polovici roka sa vám polepší po finančnej stránke, pripravte sa na odmenu, či menšiu výhru. Nadobudnuté peniažky investujte do seba a do svojej rodiny.

Odporúčame prečítať: Ktoré kamene sú vhodné pre ohnivé a vodné znamenie? 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 01.01.17 12:43

SK
karma
114.00

prečítam bratovi

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 22.01.17 13:43

MZ
karma
-1.00

Noo... neviem sa už dočkať teda...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní