Horoskop na rok 2017 – znamenie Lev

Horoskop na rok 2017 – znamenie Lev
  • 01.01.2017
  • Silvia Karasová

Ak čakáte na svoju veľkú príležitosť, v roku 2017 sa jej aj dočkáte. Musíte sa však obrniť trpezlivosťou. Vaša šanca príde totiž v druhej polovici nového roka, dovtedy majte na vedomí, že všetko, čo pre svoje sebazdokonaľovanie urobíte, sa vám ráta k dobru. Rok 2016 vám priniesol viacero zaujímavých životných okamihov. Vzal vás do zahraničia, dovolil vám spoznať iné kultúry a do života vám priniesol aj nových, zaujímavých ľudí. U niektorých z vás šlo aj o krátke, o to intenzívnejšie lásky. Nesmúťte za nimi a to čo vám dali si uchovajte s mierom v duši.

Možno prvé tri mesiace budú ešte tak trochu v smútočnom duchu, vy ste však silné a tak ako vždy sa opäť otrasiete a postavíte na nohy.

Čo mať v roku 2017 vždy pri sebe?

Zrkadlo. To v prvom rade. Nie len preto, aby ste mohli kedykoľvek a kdekoľvek skontrolovať svoju vizáž, ale hlavne preto, aby ste nezabudli samé na seba. V roku 2017 bude obzvlášť potrebné, aby ste si dokázali dávať komplimenty aj samé od seba. Aby ste sa naučili mať rady také aké ste. Prijali svoje chyby a s plnou dávkou sebavedomia sa ich snažili eliminovať. Okrem zrkadla sa vám zíde aj denníček, ktorý by ste mali mať vždy pri posteli. Snažte sa doňho pravidelne zapisovať svoje sny – tie sa vám totiž snažia naznačiť tajomstvá, aj prosby vášho podvedomia. Cvičte sa v meditácii aj spoznávaní svojich snov a už po čase zistíte, čo vám to dáva.

V roku 2017 sa vám pri sebe zíde aj mapa, prípadne rovno navigácia. Osud vás opäť zatiahne na ďaleké cesty. Do batožiny si tentokrát pribaľte aj pamiatku z detstva. Prečo to pochopíte priamo na mieste. 

Odporúčame prečítať: Ako dodržať novoročné predsavzatia?

Horoskop na rok 2017 – znamenie Lev

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017 v oblasti lásky, rodiny a vzťahov?

Tie z vás, ktoré dlhodobo stagnujú vo viac menej nefunkčnom vzťahu sa v roku 2017 rozhodnú to nadobro zmeniť. Nasmerujte všetku svoju energiu k tomu, aby ste sa konečne pohli vpred. Už v prvej polovici roka urobíte bodku za niečím, čo vás obťažuje. Naopak marec 2017 bude pre mnohé z vás mesiacom, kedy môžete začať nový život, pokojne aj po boku nového partnera. Ten sa vo vašom živote zjaví tak, akoby vám spadol rovno z neba.

Jar sa u väčšiny z vás ponesie najmä v duchu lásky, čerstvej zamilovanosti, aj znovuobjavenej iskry. Vylúčené nie sú zásnuby, či počatie dieťaťa. Po svojom boku budete mať konečne tú pravú osobu.  

Odporúčame prečítať: Ktoré kamene sú vhodné pre ohnivé a vodné znamenie?

Horoskop na rok 2017 – znamenie Lev

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017  v oblasti práce a financií?

Po pracovnej stránke to bude v prvej polovici roka 2017 také obyčajné a všedné. Možno začnete nadobúdať pocit, že vás vaša práca nudí, ale uvedomte si hlavne jej benefity. Keď vás to ťahá niekam za hranice, ideálny čas príde s nástupom jari a leta. Pracovná príležitosť k vám príde sama od seba, hlavné je počúvať svoje okolie – keďže s ňou príde niekto z vašich známych. Bude síce len krátkodobá, no o to intenzívnejšia.

Tie, ktoré túžia po kariérnom postupe sa budú tešiť na jeseň, respektíve v zime 2017. Vašich výsledkov si všimne niekto z nadriadených a postaví sa za vás aj v kritickej situácii. Jeseň bude vhodná na väčšie investície. 

Odporúčame prečítať: Vyskúšajte bylinné čaje, ktoré vás zbavia úzkosti


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Martina Zahoranová 01.01.17 14:11

MZ
karma
92.00

tak veru uvidíme čo nám Nový rok prinesie... snáď len samé pozitívne veci :-)

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 01.01.17 22:33

SK
karma
113.00

u nás jediný Levíček je náš tatíček

  • 0
Odpovedať

Mária Sedláková 02.01.17 15:02

MS
karma
73.00

zaujímavé ... uvidíme čo z toho vyjde

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 02.01.17 23:22

IM
karma
100.00

to už aby som pomáli synovi chystala svadbu

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 22.01.17 13:46

MZ
karma
-1.00

Niečo pre môjho levíka :).. Dúfam, že sa mu bude dariť :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní