Horoskop na rok 2017 – znamenie Ryby

Horoskop na rok 2017 – znamenie Ryby
  • 01.01.2017
  • Silvia Karasová

Rok 2016 bol pre mnohé z vás pokojnejší než pre iné znamenia. Napriek tomu aj vám v istom smere zmenil život. Minimálne vás naviedol na chodníčky, ktorým ste sa doteraz vyhýbali, pretože ste nemali dostatok odvahy. Nový rok vám jej ale dá pomerne hojne. Pripravte sa najmä v jeho prvej polovici na turbulentnejšie obdobie. Našťastie budete mať dostatok sily a energie hravo ho zvládnuť.

Čo mať v roku 2017 vždy pri sebe?

Ak aj náhodou nie a zradí vás podlomená imunita, týchto 5 vecí vám rozhodne pomôže: diár, vitamín C, zdravotný vankúš, rúž na pery a čiapka.

Najmä v prvých mesiacoch nového roka budete priťahovať všakovaké bacily a vírusy. Niektorým z vás hrozí aj prechladnutie dutín, či problémy s ušami, ktoré patria k vašim citlivejším orgánom. Ako prevenciu noste čiapku a rozhodne nepodceňujte januárové mrazy. K tomu svojmu telu doprajte každý deň jednu tabletu vitamínu C, cení sa aj konzumácia čerstvého ovocia a zeleniny. Ak budete mať pocit slabosti, bude to chcieť k tomu všetkému ešte aj dostatok spánku, aby ste sa uistili, že bude zdravý a kvalitný, zvoľte si zdravotný vankúš.

Keďže rok 2017 si pre vaše znamenie nachystal kvantum príležitostí, aj povinností, zíde sa vám tiež diár - už v prvej polovici roka oceníte jeho kvality. Okrem neho vás zachráni aj rúž na pery – nový rok bude totiž z veľkej časti aj o láske.

Horoskop na rok 2017 – znamenie Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017 v oblasti lásky, rodiny a vzťahov?

Ak vám ostatné mesiace príliš v láske nepriali, už prvé mesiace nového roka vám to vynahradia. Vzťahy kde to škrípalo opäť objavia stratenú harmóniu. Slobodným sa zas do cesty pripletie istý neznámy. Nebojte sa flirtu ani vtedy, ak ste kvôli negatívnym skúsenostiam z minulosti už lásku nadobro odpísali. V tomto roku vás jej sila prekvapí, ale tiež poteší.

Zaujímavá bude najmä jar 2017, ktorá láskou zaútočí najmä na tie z vás, čo sa jej bránia. Vo vzťahoch bude dochádzať k ich náhlemu spečateniu, zásnuby, svadby, aj potomok do rodiny. 

Odporúčame prečítať: Tip na krátku zimnú dovolenku – Barcelona

Horoskop na rok 2017 – znamenie Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017  v oblasti práce a financií?

Ako sme už naznačili, nové príležitosti, pracovné aj vzdelávacie. Ak ste na svojom aktuálnom pracovnom mieste nespokojné, so zasielaním životopisov však ešte chvíľu vyčkajte. Hviezdy hovoria, že najlepšie šance na nové lepšie miesto budete mať v období leta. V tomto čase sa môžu objaviť aj ponuky zo zahraničia. Nekonajte impulzívne a dôkladne si to premyslite. Druhá polovica roka už sľubuje finančné prilepšenie, mohlo by sa vám tiež podariť zbaviť sa úveru, ktorý vás už vyčerpáva.  

Odporúčame prečítať: Nový rok: Dotiahnite predsavzatia do úspešného konca


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 01.01.17 12:51

SK
karma
114.00

toto je niečo pre moju najstaršiu dcéru

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 02.01.17 13:28

IM
karma
100.00

akože vypadá celkom dobre

  • 0
Odpovedať

Iveta Ondáková 02.01.17 20:24

IO
karma
96.00

Tak uvidíme čo z toho bude , ale asi je sa na čo tešit :)

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 22.01.17 13:45

MZ
karma
-1.00

Dúfam, že pre našu rybičku sa to splní :)

  • 0
Odpovedať

Monika Červinková 24.08.17 21:16

karma
87.00

nuž, prečítala som si po čase a zatiaľ nič nevyšlo :D Viacmenej mne horoskop nikdy nevyjde ako sa ma snažia nahovoriť :D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní