Horoskop na rok 2017 - znamenie Váhy

Horoskop na rok 2017 - znamenie Váhy
  • 01.01.2017
  • Silvia Karasová

Vaše znamenie sa bude mať v novom roku ako na kolotoči. Raz dobre, inokedy horšie, avšak vždy v pohybe. Nový rok prekonáte jedine s heslom: všetko zlé je na niečo dobré. Budete sa musieť naučiť zaťať zuby a ísť ďalej nech sa deje čo sa deje. Rok 2017 vás naučí tiež spoľahnúť sa samé na seba. Nesedieť so založenými rukami, ani nevyplakávať kdesi v kúte. Máte totiž na to, aby ste veci pohli smerom akým chcete. Aby ste konečne dosiahli to, po čom najviac túžite. Avšak budete sa za to musieť biť, a to s nie hociakým súperom – rovno s osudom.

I keď bude už začiatok roka akýsi hektický, prvé mesiace roka 2017 vám naplnia pozitívnou energiou. Stačí sa len rozhodnúť, ako ju využijete.

Čo mať v roku 2017 vždy pri sebe?

Keďže patríte k tým nerozhodnejším znameniam v novom roku sa vám zíde pero a papier. Vždy keď sa nebudete vedieť správne rozhodnúť, zapíšte si naň všetky PRE a všetky PROTI a o veciach rozhodujte rozumom. Aj to je totiž jeden z cieľov roka 2017 – prebudiť vo vás praktickú stránku. Možno si vaše okolie myslí, že vy tak jemné a nežné bytosti praktické ani neviete byť, avšak tentokrát to všetkým, vrátane seba ukážete. Aby ste ale nezabúdali pri toľkej racionalite na svoje nereálne sny, noste ich vždy pri sebe. Vyrobte si mini zápisníček, v ktorom sa snažte tieto svoje sny zhmotniť. Nalepte si doň fotografie toho, po čom vám srdce túži, prípadne si ich rovno nakreslite, alebo opíšte. A to všetko preto, aby ste na svoje najtajnejšie túžby v novom roku nezabudli. Pretože budete mať dostatok síl preniesť ich do reality. 

Odporúčame prečítať: Divoký príbeh jedného kvetu

Horoskop na rok 2017 - znamenie Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017 v oblasti lásky, rodiny a vzťahov?

V láske nemajte priveľké nároky a dostanete viac, ako budete čakať. Vďaka vašej optimistickej nálade sa dlhodobým partnerstvám budú nezhody vyhýbať a vy sa po väčšiu časť roka môžete tešiť na rodinnú harmóniu. Ak ste osamelé a svoju polovičku ešte len hľadáte, niekedy okolo jari, prípadne v lete zistíte, že ste ju mali celý čas pod nosom. Hlavne sa nezašite doma, ale choďte do spoločnosti a žite.

V lete prijmite tiež pozvanie na kávu od kohosi, kto vás možno na prvý (fyzický) pohľad veľmi neokúzli. Možno zistíte, že za vonkajšou schránkou sa skrýva čosi, čo vás zaujme omnoho viac. 

Odporúčame prečítať: Psychohygiena: Zatočte s negatívnou energiou a stresom

Horoskop na rok 2017 - znamenie Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017  v oblasti práce a financií?

Kým prvé mesiace nového roka budú hektické a tak nejako zmätočné, jar so sebou prinesie viac rozvážnosti, ale tiež nové pracovné ponuky. Ak si zamestnanie ešte len hľadáte, v tomto roku sa nemusíte držať pri zemi. Aj keď vám vaše okolie bude tvrdiť, že váš sen (stať sa napríklad módnou návrhárkou, alebo vydať vlastnú knihu) je absolútne nereálny, vy to dokážete. Vaša charizma bude taká žiarivá a oslňujúca, že si veľmi ľahko budete získavať na svoju stranu tie potrebné osoby. Okrem toho sa naučíte správne zadeľovať svoj čas, a tak sa viac nestane, že budete niekam meškať, alebo, že na niečo zabudnete. Práca s časom, slovom aj vlastnými schopnosťami – to bude hrať prím v roku 2017.

Po jeseni si nezabudnite časť nadobudnutých peňazí odložiť. Dupľom ak pôjde o výhru, či dedičstvo. Zima môže byť po finančnej stránke o čosi horšia a tak sa vám rozhodne nejaké zásoby mincí zídu. 

Odporúčame prečítať: Aké otázky vám aktuálne môžu klásť na pohovore?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Daniela Balakova 02.01.17 21:28

DB
karma
96.00

No, tak sa s tým Novým rokom nejako popasujeme. :-D

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 02.01.17 22:54

SK
karma
114.00

ah tá nerozhodnosť

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 02.01.17 23:14

IM
karma
100.00

uvidíme ako to dopadne

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 22.01.17 13:53

MZ
karma
-1.00

No, bude to ešte zaujímavé :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní