Januárový horoskop (LEV, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Januárový horoskop (LEV, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)
  • 04.01.2017
  • Silvia Karasová

Nový mesiac, nový rok, nové dni a s nimi možno aj nové životy? Alebo len v našich predstavách. Či patríte k tým, ktoré nič meniť nemienia? Nech už k roku 2017 zaujmete akýkoľvek postoj, pozrite sa spolu s nami, čo si možno aj pre vaše znamenie nachystali januárové dni. Už tradične sme nazreli do lunárneho kalendára aby sme vám predostreli možnú realitu, ktorú bude v najbližšie obdobie podporovať hlavne Mesiac a jeho top fázy, ako spln, nov, či jednotlivé štvrte. Nezabudneme ale ani na dni, kedy Mesiac prechádza výsostne vaším znamením. Pretože vtedy sa "na koni" cítite výsostne vy.

Odporúčame prečítať: Januárový horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, PANNA)

LEV

Január odštartujú mnohé z vás s nejedným novoročným predsavzatím. Ak medzi patrí zbavenie sa nejakého zlozvyku definitívne by vám s tým mala pomôcť Luna v Panne od 16.januára. Na zlé chodníčky vás bude zvádzať januárový spln v Rakovi (12.1.), ktorá z vás mu podľahne, si pripraví nemilý trapas. Ktorá odolá sa pripraví o vtipnú príhodu do budúcna. To čo sa vám aktuálne deje sa snažte nebrať príliš tragicky. Január sa vás snaží naučiť trochu ľahkovážnosti aj štipke flegmatizmu. V prípade, že sa rozhodnete vydať na ďaleké cesty s ich plánovaním môžete začať hneď deň po splne (od 13.1. - 15.1.) kedy už Luna prechádza práve vaším dobrodružným znamením.

Januárový horoskop (LEV, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

VÁHYNapriek najčastejšej charakteristike vášho znamenia rozhodne nevstúpite do nového roka váhavo. Naopak mnohé z vás presne vedia, čo by chceli dosiahnuť, otázne však je, koľko máte síl a energie, aby sa vám to aj podarilo. Januárový spln vás môže vyburcovať k nesprávnym emóciám. Pokiaľ máte nevyjasnené konflikty, nesnažte sa ich uzavrieť v dňoch okolo 12.januára. Luna v splne a ešte aj sentimentálnom Rakovi z vás strojcu racionálnych myšlienok rozhodne neurobí. Naopak pozitívnejšie budete vnímať januárový nov (28.1.) vo Vodnárovi, ktorý vám dokonca môže splniť jedno malé nenáročné prianie. Stačí si len úprimne zaželať.

Odporúčame prečítať: Cvičenie v práci? Prezradíme vám, ako na toŠKORPIÓNJanuár bude pre vás mesiacom, kedy by sa mohlo rozhodnúť hneď o viacerých veciach, vy však odrazu neviete, čo kedy a kde. Niektoré z vás preto zaujmú útočný postoj, iné sa rozhodnú pre pozíciu mŕtveho chrobáka. Aj jeden aj druhý postoj môže narobiť riadnu paseku. Najrozumnejšie bude v niektorých veciach sa príliš nešprtať, niektoré nechať odležať a iné si racionálne vykomunikovať. Luna bude vaším znamením prechádzať p poslednej štvrti, teda od 20. do 22.januára. V tento čas Mesiac už intenzívne ubúda, spolu s ním môžu nadobro zmiznúť aj vaše zlozvyky, či hriechy. Zapracujte na sebe a urobte zo seba lepšieho človeka.

Januárový horoskop (LEV, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

STRELECAj január bude ešte o emocionálnom kolotoči, dupľom pokiaľ ste v uplynulých týždňoch prežili niečo nepríjemné, či bolestivé. Majte na pamäti, že plač je liek a pomáha. Nehanbite sa za slzy a neuzatvárajte sa pred svetom. Radšej sa stretnite so svojou blízkou dušičkou, vyrozprávajte jej svoje krivdy, bôle, vypočujte si aj ju, spoločne si ponadávajte, poplačte, ale tiež usmejte a snažte sa nájsť východisko z vašej situácie. Clivota na vás sadne najmä v čase splnu (12.1.), ktorý sa nesie v citlivom Rakovi. Ďalšie dni už budú podstatne optimistickejšie. Najmä od obdobia, kedy sa Mesiac dostane do vášho znamenia - teda od 23.januára.

Odporúčame prečítať: Tip na krátku zimnú dovolenku – SicíliaKOZOROŽECKtorá z vás sa rozhodla definitívne zmeniť svoj život? Kozorožcom rok 2017 v tomto smere bude vcelku priať, i keď nie celkom tak, ako by ste si to predstavovali vy. Čas je ideálny na chytenie nových pracovných príležitostí, v láske sa vám bude dariť o čosi menej. Ak ste zadané pozor na hádku v čase splnu (12.1.), ale aj pár dní pred ním - Luna v Baranovi (5.1. a 6.1.) vo vás prebudí ukrývanú ohnivosť, ale tiež tvrdohlavosť a z obyčajnej maličkosti ste ochotné urobiť hotové peklo. Pozor, aby sa to neskončilo dlhodobou tichou domácnosťou, či narušením dôvery. Ak sa chcete udobriť. príležitosť vám dá Mesiac v Blížencoch - 9. a 10.januára. Vaším znamením Mesiac prechádza dva dni pred novom (ktorý je 28.1.) a celkovo vašu podráždenú náladu upokojí.Dokonca sa vo vás ozve aj intuíciu, ktorá vás nasmeruje správne. Už len ju počúvnuť.

Januárový horoskop (LEV, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR

Tie z vás, ktoré v tomto roku čaká akási náročná životná skúška, pocítia už v januári nervozitu. Na vine bude tak trošku aj januárový spln v Rakovi (12.1.), ktorý rozcitlivie viacero znamení. Už o pár dní na to sa ale spamätáte a plné odhodlania sa pustíte do prvotných krokov smerujúce k spomínaným zmenám. Pokiaľ sa rozhodne s niečím raz a navždy skoncovať, pomôcť by vám v tom mohla aj Luna v znamení Panny - 16. a 17.januára. Jej perfekcionizmus sa prebudí aj vo vás a pevné odhodlanie vás až do konca mesiaca nepustí. Spoločne s prívalom dobrej nálady to pocítite najmä v dňoch, kedy Luna prechádza vaším znamením - a teda 28.januára - čo je zároveň čas novu (a vo vašom prípade aj možnosti splnenia tajných prianí).

Odporúčame prečítať: Nový rok 2017: Začnite si písať denník


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Libuše Šumná 05.01.17 15:46

karma
113.00

do 23. januára budu jen přežívat

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 22.01.17 13:56

MZ
karma
-1.00

Preposielam :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní