Jarný horoskop – Rak, Lev, Panna

Jarný horoskop – Rak, Lev, Panna
 • 18.03.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 2

Jarné obdobie nám už tradične prináša nové možnosti. Ak sa vám podarí prekonať jarnú únavu, toto rozkvitnuté obdobie si môžete užiť jedna radosť. Postavenie planét v mesiacoch marec, apríl, máj zaručuje jednotlivým slnečným znameniam vskutku príjemné časy. Niektoré z vás by si ale predsa mali dať pozor, nie vždy ide všetko podľa plánu.

Pozrite sa spolu s nami ako sa bude dariť Rakom, Levom, aj Pannám v oblasti lásky, práce, priateľstiev, zdraví, či kráse.

Odporúčame prečítať: Jarný horoskop - Baran, Býk, Blíženci

Jarný horoskop – Baran, Býk, Blíženci

Zdroj: Shutterstock®

RAK

Na jar 2015 nad vami preberajú moc planéty Neptún, Slnko aj Merkúr. Pod ich vplyvom vám bude narastať sebavedomie, pripravte sa na dobrodružné a veselé chvíle, neminie vás ale ani trochu stresu. Najmä okolo Veľkej noci to môže byť o čosi vášnivejšie. Ak sa vaša domácnosť premení na „taliansku“, je na čase prestať brať niektoré veci tak vážne. Uvoľnite sa a nad novou šmuhou na okne len mávnite rukou. Čas je vhodný aj na krátku mini dovolenku. Pokiaľ vám to finančná situácia dovolí, vyberte si hory, alebo aj more. Počasie už je príjemné na oboje, vy sa tak aspoň skvele zregenerujete, posilníte svoje zdravie, čo prospeje aj vašej imunite, aj kráse, aj psychike.

Odporúčame prečítať: Čo prinesie rok 2015 ženám?

Jarný horoskop – Rak, Lev, Panna

Zdroj: Shutterstock®

LEV

Vaše znamenie bude túto jar pod vplyvom tých najakčnejších planét. Agresívny Mars, dominantné Slnko, aj cestovateľský Urán. Táto trojica planét bude nad vaším ohnivým znamením držať ochrannú ruku. Pod ich vplyvom si ideálne v apríli doprajte aj vy aspoň krátku dovolenku. V prípade, že si nepotrpíte na veľkonočných tradíciách vyrazte pokojne aj mimo hranice Slovenska. To, že je máj mesiacom lásky pocítite na vlastnej koži tentokrát aj vy. Budete mať pocit, akoby celý svet patril len vám. Počas celej jari vám do cesty budú prichádzať nové možnosti. Jarný horoskop vám ponúka novú lásku, prácu, ale aj dobrodružné cesty. Jar vám doslova a do písmena môže zmeniť kompletne život.

Jarný horoskop – Rak, Lev, Panna

Zdroj: Shutterstock®

PANNA

V jarnom období budete riešiť prioritne vzťahy. Od lásky, cez priateľské, až po tie na pracovisku. Práve v zamestnaní pozor na intrigy. Niekto sa vás bude snažiť potopiť, nenechajte sa uniesť zbytočnými klebetami. Pod vplyvom Slnka si posilnite sebavedomie a povzneste sa nad prípadné nepríjemné situácie. Snažte sa tiež vniesť viac harmónie do svojich domácností. Ak cítite, že ste na konci so silami (takýto energetický výpadok sa môže prejaviť najmä na konci apríla), zájdite relaxovať do prírody. Pomôže aj wellness a hlavne veľa spánku. Na svoj jedálniček by ste mali zaradiť čo najviac rýb, zeleniny a ovocie v čerstvej podobe. Pravidelne sa detoxikujte, nástrahy jari sa vám podarí prekonať ľahšie. 

Odporúčame prečítať: ROK 2015 - rok Drevenej Kozy

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Martina Begalova 18.03.15 13:28

MB
karma
108.00

pobavilo :)

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 19.03.15 14:02

MZ
karma
92.00

uvidím :-) čo mi jar prinesie a či sa mi horoskop naplní :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní