Letný horoskop Baran, Býk a Blíženci na rok 2015

Letný horoskop Baran, Býk a Blíženci na rok 2015
 • 21.05.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 1

Leto sa nezadržateľne blíži a s ním aj naše predstavy o ňom. Každá z nás dúfa, že júl a august strávi v čo najväčšej pohode. Oddýchne si od pracovných povinností a načerpá veľa energie zo slniečka.

Či nám to tento rok doprajú aj hviezdy, na to sa pozrieme už pri prvej trojici znamení. Pomôže nám v tom lunárny kalendár a postavenie Mesiaca počas takzvaných „prázdninových“ dní.

Odporúčame prečítať: 

Letný horoskop Rak, Lev a Panna na rok 2015

Letný horoskop Váhy, Škorpión a Strelec na rok 2015 

Letný horoskop Kozorožec, Vodnár, Ryby na rok 2015

 

  Leto 2015 a znamenie Barana

Letný horoskop Baran, Býk a Blíženci na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

Ohnivý Baran strávi toto leto presne tak, ako ho k tomu predurčuje jeho znamenie, a teda ohnivo. Ak ste single zamilovať a môžete už posledné júnové dni, ktoré sa ponesú v znamení Škorpióna. Pozor ale na krátke flirty, obzvlášť bez ochrany. Dni nesúce sa v znamení Škorpióna sú nadpriemerne plodné.

Čo sa práce týka, dariť sa vám podľa hviezd malo najmä v prvej polovici roka, avšak ani august na šťastie v kariére nebude skúpy. Berte veci tak ako sú a snažte sa aj v tom na prvý pohľad zlom, nájsť pozitívne správy. Ak nebodaj prídete o doterajšie zamestnanie, donúti vás to aspoň pohnúť sa iným smerom, na čo by ste bez toho nemali odvahu.

Leto je ideálnym časom na oddych, more milujete, ale tentokrát vás viac budú milovať hory. Pomôžu najmä tým z vás, ktoré mali poslednú dobu problémy s dýchaním a prieduškami.

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - BÝK

 

  Leto 2015 a znamenie Býka

Letný horoskop Baran, Býk a Blíženci na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

Leto bude u mnohých z vás prelomovým obdobím. Pripravte sa na poriadnu dávku emócií, vášne, lásky... Slobodné si letné horúčavy užijú plným priehrštím, mnohým sa stane, že počas tohto obdobia sa zamilujú aj niekoľkokrát. Krátke letné lásky berte s humorom aj rezervou, do budúcna vám vytvoria prekrásne spomienky. Zadané dámy v lete konečne urobia ráznejší krok vo svojom vzťahu. Pravdepodobne práve na spoločnej dovolenke zistíte, kam s vašou polovičkou spejete. Niektoré spečatia svoj vzťah plánovaním svadby, iné zas bábätkom.

V práci trochu poľavíte, ale nadriadení radi prižmúria oči, keďže ste počas posledných mesiacov makali aj za dvoch. Doprajte si zaslúžený oddych niekde pri mori. Ak prácu hľadáte, so zásadným rozhodnutím vyčkajte do jesene.

Leto využite aj na starostlivosť o seba, veľa cvičte, jedzte zdravo a hlavne sa usmievajte.

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - BLÍŽENCI

  Leto 2015 a znamenie Blížencov

Letný horoskop Baran, Býk a Blíženci na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

Ak ste sa začiatkom roka pustili do nejakého veľkého projektu, počas letných mesiacov to môžete dotiahnuť ešte ďalej. Už na jeseň tak budete môcť zbierať plody svojho úspechu. Ale nepredbiehajme. Možno niektoré z vás nemali najjednoduchšie obdobie, leto by ale malo priniesť úľavu. Nebojte sa vypnúť a doprajte aj sebe trochu relaxu. Pozor však na peniažky, aby ste v návale toľkej zábavy neminuli viac, než si môžete dovoliť.

Pokiaľ vás niečo priveľmi ťaží na duši, letné mesiace vám do života prinesú osobu, ktorej by ste sa mali zdôveriť. Možno sa pri vás nezdrží veľmi dlho, ale bude tu presne ten čas, čo má byť.

Láska v tomto čase nedá dýchať ani vám. Snažte sa netrápiť maličkosťami a radšej si užite každý kompliment, ktorý k vám na pláži, či v rozhorúčenom meste poputuje.  

Odporúčame prečítať:  

Erotogénne zóny ohnivých znamení - BARAN, LEV, STRELEC

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.

  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Iveta Kustanova 03.09.15 10:07

IK
karma
-1.00

Po lete môžem ako Blíženec skonštatovať že letný horoskop na vašej stranke nebol veľmi ďaleko od pravdy, nemám najjednoduchšie obdobie, ani peňazí nemám a bola pri mne v čase najťažšom jedná milá osôbka ženského pohlavia,ktorá sa už nejak z môjho života vytratila ale asi tu mala byť iba ten určený čas...bude aj nejaký horoskop na jesenné obdobie?

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní