Letný horoskop Kozorožec, Vodnár, Ryby na rok 2015

Letný horoskop Kozorožec, Vodnár, Ryby na rok 2015
  • 27.05.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Ani znamenia, ktoré sa narodili v zimnom období netvoria žiadnu výnimku pri otázke, kto sa teší na leto.

Tí, ktorí nemusia horúčavy na ňom minimálne ocenia trochu viac voľna, aj možnosť oddychovať trebárs na horách. Morský vzduch však obvykle láka väčšinu z nás, a ak by sa toto leto dovolenka kdesi pri mori nemala podariť, nevadí. Stále sú tu bazény aj slovenské vodné nádrže.

Leto je totiž hlavne o pohode a blízkosti. Čo prinesie toto leto Luna poslednej trojice znamení?

Odporúčame prečítať:

Letný horoskop Baran, Býk a Blíženci na rok 2015

Letný horoskop Rak, Lev a Panna na rok 2015

Letný horoskop Váhy, Škorpión a Strelec na rok 2015 

  Leto 2015 a znamenie Kozorožec

Letný horoskop Kozorožec, Vodnár, Ryby na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

Podľa ročného horoskopu vám mala do života vstúpiť už na jar istá osoba, ktorej čaru ste podľahli viac než ste si vôbec dokázali predstaviť. Ak sa tak naozaj udialo, zaláskované vstúpite aj do leta, so širokým úsmevom, ale aj menšími obavami, či má význam odovzdať sa tomu druhému úplne. Leto má pre viaceré znamenia pripravených aj zopár výraznejších zmien. Nevyhnete sa im ani vy. Dariť sa vám bude v oblasti kariéry, avšak na úspechy v ostatných oblastiach si budete musieť trochu počkať. Môže za to aj vaša pasívna nálada, všetku energiu ste sa totiž rozhodli sústrediť len na jediný cieľ.

V lete by ste si mali dávať pozor na vyčerpanosť. Obzvlášť ak sa rozhodnete holdovať horúcim letným nociam, omamným nápojom, hudbe, tancu a nekončiacej sa zábave. Všetko chce svoje medze, určite si preto hranice a stojte si za nimi. V opačnom prípade už uprostred augusta budete nutne potrebovať PN-ku a na stav svojho účtu sa zo strachu radšej ani nepozriete.

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - znamenie Kozorožec

  Leto 2015 a znamenie Vodnár

Letný horoskop Kozorožec, Vodnár, Ryby na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

Ako takmer každé iné leto, aj toto bude pre vašu spoločenskú povahu najmä o zábave a aktívnom relaxe. A absolútne pritom nezáleží do akej vekovej kategórie spadáte, či máte deti, partnera, alebo ste single, či čerstvo po rozchode. Leto 2015 si bude chcieť užiť každá z vás a pocítite to už začiatkom júla, kedy bude Mesiac vo fáze splnu. Ten na vás bude tentokrát pôsobiť sťaby hypnoticky, dajte len pozor, aby ste neprekročili hranice svojej morálky.

Pokiaľ ste od úvodu nového roka prežívali nie práve najľahšie obdobie, v lete prídete na iné myšlienky. Nebráňte sa nečakanej ponuke na pár dní dovolenky a snažte sa čo najviac vypnúť. Niektoré z vás potrebujú urobiť vážne životné rozhodnutie, odpoveď nájdete pri meditácii, uvoľnení aj vypnutí mysle.

Ak chcete svoj vzťah posunúť ďalej, august je na to priam ideálny. Svadba, zásnuby, aj plodenie potomka – augustová Luna vám v tomto smere praje. Počas augustových dní môžete dať do poriadku všetky vzťahy, ktoré poslednú dobu škrípali.

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - znamenie Vodnár

  Leto 2015 a znamenie Ryby

Letný horoskop Kozorožec, Vodnár, Ryby na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

Väčšina z vás sa môže radovať. Celkovo si rok 2015 pre vás pripravil príjemnejšie chvíle, a ak ste to doteraz veľmi nepocítili, práve jún, júl budú tým prelomovým obdobím. Dariť sa vám bude vo všetkých oblastiach, cez lásku, zdravie, až po finančnú situáciu. Vo výhľade je dokonca menšia výhra. Tešte sa zo života a za žiadnych okolností sa nevracajte do minulosti a netrúchlite nad ňou.

V lete sa určite aspoň zopárkrát vyberte k vode. Tá vám dodáva spoločne so slnečnými lúčmi dostatok novej energie a vy budete mať pocit, že zvládnete čokoľvek. Zdravý optimizmus vás posunie ďalej, aj v oblasti kariéry. Nebojte sa urobiť si zálusk na vyššiu pozíciu, odmeny, či vyšší plat.

Počas letných mesiacov sa mnohým z vás podarí tiež konečne získať dlho hľadanú kondíciu. Máte vysoké šance zbaviť sa nadbytočných kíl, plávajte, tancujte, smejte sa a odstráňte všetok stres a nervozitu. Toto bude váš zaručený úspech na chudnutie. 

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - znamenie Ryby 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní