Letný horoskop na mesiac júl (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Letný horoskop na mesiac júl (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)
  • 01.07.2016
  • Silvia Karasová

Ak aj vás už prepadla tá pravá letná nálada, vitajte v klube. Letné mesiace so sebou už tradične prinášajú akúsi pohodu, miestami lenivosť, miestami dobrodružnosť, veselé flirty aj romantickú lásku. Čo prinesie tohtoročný júl vášmu znameniu nám dokáže načrtnúť aj Luna a jej postavenie. Aby sme vám uľahčili prácu, nakukli sme do lunárneho kalendára za vás.

Odporúčame prečítať: Vyliečte si zlomené srdce liečivým kameňom

Letný horoskop na mesiac júl (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RYBY

Začiatok júla sa nesie v duchu ubúdajúceho Mesiaca. Luna sa prvé tri dni nachádza v troch rôznych znameniach. Začína znamením Býka, ktorý odštartuje praktické schopnosti vášho znamenia. Ďalší deň bude pod vplyvom Blížencov a rozprúdi komunikačné znalosti, ktoré sa vám zídu najmä na dovolenke, alebo pri jej výbere. Romantický Rak vás následne tretieho júla naladí na vlnu lásky a po nej sa poveziete už celý júl. Najmä nov (4.7.) vám pripraví nejedno milé prekvapenie. Tie, ktoré sú slobodné si vychutnajú príjemný letný flirt, zadané posunú svoj vzťah na ďalšiu úroveň. Do vášho znamenia vstúpi Mesiac. Od 23.7. sa pripravte na kolotoč zmien v mnohých oblastiach vášho života.

Odporúčame prečítať: Letné postavenie Luny – čo nám prinesie júl?

BARAN

Mnohé z vás rok 2016 nezačali pozitívne. S pribúdajúcim časom sa vám problémy len kopili a pred letom ste ostali bez síl, s negatívnymi myšlienkami. Našťastie je konečne čas na zmeny a karta by sa mala obrátiť. Slnko vám dodá novú energiu a nové sily začať odznova. Problémy s láskou aj zdravotné komplikácie začnú ustupovať. Pokračujte len vo svojom snažení. Už júlový nov (4.7.) vám pod vplyvom Raka prinesie dobré správy. Ďalšie dni budete smerovať bližšie k svojim cieľom a čaká na vás niekoľko šťastných „náhod“. Luna vo vašom znamení, 25.-26.júla vás vo vašom snažení len utvrdí. 

Letný horoskop na mesiac júl (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

BÝK

Ak vás posledné týždne, či mesiace vyčerpali, v júli si doprajte dostatok oddychu. Ideálne dovolenka kdesi pri vode, vďaka ktorej načerpáte sily na celé leto. Na okamih sa môžete prestať obávať. Aj vo vašom živote sa črtajú pozitívne zmeny, stačí im len otvoriť dvere. Prelomové obdobie začne od júlového novu (4.7.) a bude sa vás držať zubami, nechtami. Zaujímavý bude pre vás aj júlový spln (20.7.), ktorý sa ponesie v zemskom znamení Kozorožca. Mnohým z vás sa v tomto čase akoby rozjasní myseľ a svoje sny postupne začnete pretavovať do reality.  

Odporúčame prečítať: Ezoterická spomienka z dovolenky

BLÍŽENCI

Mesiac júl vaším znamením začína aj končí. Je to čas kedy by ste si mohli pokojne dovoliť vybaviť všetko, pri čom potrebujete svoje komunikačné zručnosti. Uprostred tohto mesiaca, prípadne aj koncom sa vyberte na letnú dovolenku. Ak vás to ťahá kdesi do exotiky, nezabudnite myslieť na všetko. Júlový spln (20.7.) môže byť trochu rizikový, najmä ak budete na dovolenke a vypijete viac letných drinkov, než znesiete. Posledné júlové dni vás nabijú dostatkom energie a povzbudia tiež vaše sebavedomie. Ak plánujete zmenu práce, čas je viac než ideálny. 

Letný horoskop na mesiac júl (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RAK

Júl je váš mesiac a preto niet divu, že na vás Luna bude vplývať minimálne na pohľad intenzívnejšie než na iné znamenia. Opatrne by ste mali narábať s emóciami, inak už počas novu (4.7.), ktorý sa nesie práve vo vašom znamení, podľahnete melanchólii, v horšom prípade až depresívnym sklonom. Radšej si naordinujte vaše obľúbené pomôcky, ktoré vám v boji so smútkom zaručene pomáhajú. Vyberte sa niekam k vode, kúpte si kvalitnú čokoládu, zájdite na masáž a doprajte si tiež veľa spánku. Ďalšie dni už budú jednoduchšie a ak sa vám podarí usmievať sa, dobrá nálada sa vás už nepustí.

Odporúčame prečítať: Luna a jej vplyv na našu dovolenku

LEV

Aj keď ste už dlhšiu dobu mali pocit, že vo vašom živote všetko stagnuje, teraz vám život ukáže, ako ste sa mýlili. Našťastie vás nečaká nič negatívne a zmeny vám vyvolajú na tvári nie plač, ale len šťastný úsmev. Endorfíny vás zaplavia už pár dní po júlovom nove, ktorý je 4.6. O dva dni na tom vstupuje Luna do vášho znamenia a dodá vám toľko šarmu a sebavedomia, že hravo zvládnete aj nečakané situácie. Keď sme spomínali zmeny Luna naznačuje, že by mohlo ísť najmä o novoty v láske. Nebráňte sa flirtu, ani vážnejšiemu vzťahu. Buďte spontánne a prestaňte sa umárať myšlienkami, čo by bolo keby.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Soňa Krátka 01.07.16 10:00

SK
karma
113.00

...bodaj by to tak slo

  • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 01.07.16 15:00

MZ
karma
92.00

horoskop je super len aby na tom bolo niečo pravdy :-)

  • 0
Odpovedať

Monika Filípková 02.07.16 06:23

MF
karma
56.00

Ja nepatrím do týchto znamení.

  • 0
Odpovedať

Iveta Ondáková 02.07.16 21:45

IO
karma
97.00

júúj rybky celkom fajn :) teším sa....

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní