Letný horoskop Rak, Lev a Panna na rok 2015

Letný horoskop Rak, Lev a Panna na rok 2015
 • 24.05.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 2

Pre mnohé z nás je leto významným obdobím. V čase letných horúčav obvykle spomalíme tempo, začneme viac relaxovať, tešíme sa na dovolenku, objavujeme svet a naberáme vitamín D kdesi na pláži.

Odhaľujeme okoliu svoj letný šatník a možno aj očakávame letnú lásku, či aspoň krátky letný flirt.

Leto prináša množstvo nových zážitkov a jeho čaro je nespochybniteľné. Čo prinesie to tohtoročné možno vyčítať aj z postavenia Luny počas mesiacov júl a august.

Odporúčame prečítať:

Letný horoskop Baran, Býk a Blíženci na rok 2015

Letný horoskop Váhy, Škorpión a Strelec na rok 2015 

Letný horoskop Kozorožec, Vodnár, Ryby na rok 2015

  Leto 2015 a znamenie Raka

Letný horoskop Rak, Lev a Panna na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

Letné mesiace sa u vás ponesú v prvom rade v štýle zoznamovania sa. Ako spoločenský tvor, ktorý si svoj život bez druhých ľudí nevie ani len predstaviť, ste na neustále aktivity v spoločnosti druhých zvyknuté. Predsa len vás ale prekvapí nával nových ľudí do vášho života. V takejto intenzite ste sa nezoznamovali už veru dávno. Nové kontakty a známosti vám nielen spestria telefónny zoznam ale pomaly a isto aj začnú meniť vaše smerovanie.

A to tak v oblasti kariéry, ako aj lásky, či dokonca životného štýlu.

Významným dňom pre mnohé z vás bude stred júla, 16.7. sa nesie Mesiac vo vašom znamení a zároveň je aj vo fáze novu. Snažte sa v týchto dňoch nepodliehať letným pokušeniam v podobe sladkostí, drinkov, zmrzlín, zvýšené je riziko tráviacich ťažkostí. Čas je vhodnejší na lásku, počúvnite svoju intuíciu.

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - znamenie Rak

 

  Leto 2015 a znamenie Leva

Letný horoskop Rak, Lev a Panna na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

Možno sa v týchto chvíľach nachádzate v nerozhodnom stave. Ak práve riešite životnú otázku, čo a kam so sebou, práve letné obdobie vám prinesie odpovede. Už začiatok júla nesúci sa v Strelcovi a praktickom Kozorožcovi vám priamo pred oči postaví príležitosť, ktorú sa dá len ťažko odmietnuť.

Mnohé z vás si práve počas leta nájdu novú prácu, alebo v oblasti kariéry prejdú radikálnou zmenou. Čaká vás tiež zahraničná cesta, ktorá vôbec nemusí súvisieť s dovolenkou. Nemusíte sa zmien, ktoré sa na vás chystajú obávať. Radšej sa z nich posnažte vyčítať všetko dobré a z toho zlého si vezmite ponaučenie.

Aj vy sa počas leta vyhýbajte niektorým maškrtám. Obzvlášť ak a menej hýbete. Práve počas júla a augusta máte sklony k nadváhe, čo by vás neskôr mrzelo minimálne pri pohľade na dovolenkové fotografie.

17. až 19.júl sa nesie vo vašom znamení. Ak ste na dovolenke ešte neboli, práve teraz je najvhodnejší čas. Namiesto vylihovania a leňošenia sa snažte ale stráviť voľné chvíle čo najaktívnejšie. 

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - znamenie Leva

  Leto 2015 a znamenie Panny

Letný horoskop Rak, Lev a Panna na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

Počas tohto leta by ste si mali konečne splniť aspoň zopár zo svojich skromných snov. Kedy ste naposledy boli na dovolenke? Kedy ste naposledy mysleli len samé na seba? Urobili si radosť? Dopriali si niečo viac než mini maličkosť? Je na čase, aby ste to zmenili. Ak ste more naposledy videli pred pár rokmi a srdce vám po ňom piští, doprajte si to! Ušetrené peniažky prestaňte vrážať stále len do domácností, zbaľte deti aj polovičku a choďte aspoň na jeden týždeň kdesi mimo domova.

Ak sa vám v lete podarí niekam vycestovať, vedzte, že táto vaša dovolenka môže byť prelomová. Počas nej mnohé z vás nájdu späť stratenú vášeň, objavia opäť čaro sexuality a možno a aj nanovo zamilujú.

V lete sa snažte neriešiť zmeny typu kúpa nehnuteľnosti, či zmena práce. Všetko, čo vás trápi sa akosi samo vykryštalizuje už začiatkom jesene. 

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - znamenie Panna

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 24.05.15 15:30

JK
karma
100.00

Nóóó som lev tak sa teším na leto

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 24.05.15 16:16

MZ
karma
92.00

ako "lev" sa teším čo ma v lete čaká :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní