Luna a jej vplyv na našu dovolenku

Luna a jej vplyv na našu dovolenku
  • 20.06.2016
  • Silvia Karasová

To, že spln, alebo nov máva rôznorodý vplyv na naše životy, má už hádam väčšina z nás odskúšané na vlstnej koži. V prípade splnu neraz ťažšie spíme, prehadzujeme sa, prípadne nevieme ani zaspať. Bývame tiež podráždenejšie, impulzívnejšie... no a čo sa novu týka, padáme neraz viac do melanchólie, smútku, alebo sme jednoducho citlivejšie. Luna však na nás vplýva aj inak než týmito svojimi dvoma najznámejšími fázami. Pravidelne prechádza jednotlivými astrologickými znameniami. Pozrite sa na to, ako môžu spoločne ovplyvniť vašu dovolenku.

Odporúčame prečítať: Tajomstvá tých, čo vstávajú skoro ráno

Luna a jej vplyv na našu dovolenku

Zdroj: Shutterstock®

Ohnivé znamenia (Lev, Strelec, Baran)

Táto trojica znamení je známa svojou dobrodružnou povahou. Práve v tomto období je ideálne zbaliť kufre a vybrať sa na cesty, prípadne si aspoň pod ich vplyvom zakúpiť zájazd. Podporujú totiž v nás naše cestovateľské sklony, túžbu spoznávať iné miesta, aj odvahu zažiť adrenalínové zážitky. Pozor akurát na Barana, ktorý v prípade, že sa vám niektoré veci vymknú z rúk, zvýšia pocit vašej nervozity na maximum. V Strelcovi sa vám osvedčí aj nakupovanie letných outfitov, v Levovi si skvele zacvičíte, ale oceníte aj návštevu kaderníckych a kozmetických salónov. 

Odporúčame prečítať: Ezoterická spomienka z dovolenky 

Luna a jej vplyv na našu dovolenku

Zdroj: Shutterstock®

Vodné znamenia (Rak, Škorpión, Ryby)

Ak budete niekdy pri vode, či už mori, alebo sladkovodnom jazere, kúpanie, čľapkanie, aj potápanie a vlastne všetko šantenie vo vode si užijete najviac práve vďaka Lune vo vodných znameniach. Ako hovorí už ich názov, vo vode sú ako doma. Okrem vodných športov a zábavy si najviac užijete aj oddych na pláži. Vyhnite sa akurát starostlivosti o vlasy, na druhej strane je čas najlepší na depiláciu, keďže neželané chĺpky oslabíte a bude im viac trvať kým opäť vyrastú. Luna v Rybách vo vás na dovolenke podporí tiež romantické sklony, Škorpión prebudí všetku vášeň a môže dokonca stať aj za pozitívnym tehotenským testom. Mesiac v Rakovi fandí rodinnej dovolenke a hlavne harmónii. 

Odporúčame prečítať: 4 tipy na smoothies pre štíhlu líniu 

Luna a jej vplyv na našu dovolenku

Zdroj: Shutterstock®

Vzdušné znamenia (Blíženec, Váhy, Vodnár)

Tieto znamenia majú vplyv na dýchacie orgány. Ak si ich potrebujete preliečiť je to ideálny čas na návštevu hôr, či dovolenku pri mori. Každé ráno sa nezabudnite zhlboka nadýchnuť morského / horského vzduchu, ktorý vám prečistí priedušky a pľúca. Ak ste na dovolenke, veľa spite, ale tiež sa schuti smejte. Váhy vám pomôžu aj s nákupom suvenírov, Vodnár je skvelý partner na návštevu trhov a Blíženci vás so svojou veľkou chuťou cestovať stiahnu minimálne na jeden fakultatívny výlet. 

Luna a jej vplyv na našu dovolenku

Zdroj: Shutterstock®

Zemské znamenia (Býk, Panna, Kozorožec)

Pod vplyvom Luny v zemskom znamení budete mať tendenciu vyhľadávať pokoj a pohodlie. Nejde ani tak o luxus, ako pohodovú atmosféru. Luna v Býkovi nie je vhodná na single dovolenku, ale minimálne na leto vo dvojici. Mesiac v Panne vo vás podporí vaše praktické vlastnosti, v Kozorožcovi zapojí do výberu destinácie aj dovolenkového programu všetko racio. Okrem toho budete s najväčšou pravdepodobnosťou aj menej míňať, keďže všetky tri zemské znamenia si potrpia na akciách, zľavách a šetrnosti vôbec. 

Odporúčame prečítať: Kokos ako exotický pomocník pre zdravie a krásu


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 22.06.16 18:39

SK
karma
114.00

poviem manzelovi

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní