Muž v znamení Blíženca – 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú

Muž v znamení Blíženca – 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú
  • 16.05.2017
  • Silvia Karasová

O Blížencoch, ktorých nadvláda sa už blíži, konkrétne od 22.mája, sa hovorí, že sú to bytosti rozporuplné. Nie vždy vedia, čo naozaj chcú, platí to najmä v oblasti lásky. My im ale rozhodne nechceme krivdiť, pretože dámy, ktoré toho svojho vyvoleného našli práve v tomto vzdušnom znamení, by o jeho výhodách rozhodne vedeli hovoriť. Znamenie Blížencov je pod vplyvom intelektuálne založeného Merkúra, ktorý tak ženám, ako i mužom narodeným v tomto znamení dodáva mimoriadny intelekt, hlad po vedomostiach i perfektnú pamäť. Je to jedna z hlavných čŕt, ktorou dokážu už pri prvom stretnutí upútať nielen ženské osadenstvo. V kombinácii s ďalšími minimálne piatimi vlastnosťami, sa z neho razom stáva očarujúci muž.

Odporúčame prečítať: Muž v znamení Býka - 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú

JEHO INTUÍCIA SA TAKMER NIKDY NEMÝLI

Možno to môže byť miestami otravné, no obvykle je to skôr ohurujúce a hlavne užitočné. Nech už ste s Blížencom kdekoľvek, vedzte, že s ním sa tak ľahko nestratíte. A to doslova. Má perfektné orientačné schopnosti, ale tiež sa rád spoľahne aj na spomínanú intuíciu. Jeho vycibrený šiesty zmysel mu vždy našepká kedy, kam, s kým, prečo a čo. Zaujímavé je to o to viac, pretože sa hovorí, že Blíženci sú zložení z dvoch duší. A každá z nich má svoju vlastnú silnú predtuchu. Odporúčame odskúšať na vlastnej koži.

Muž v znamení Blíženca – 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú

Zdroj: Shutterstock®

S BLÍŽENCOM SA NUDE VYHNETE

Je to akčný človek, ktorý rád vyhľadáva dobrodružstvá, adrenalín, miluje prírodu, výlety, cestovanie, spoznávanie, zábavu... Blíženec z duše neznáša rutinu a nudu. Dupľom vo vzťahu. Po jeho boku je tak absolútne nevhodná žena, ktorá uprednostní pohodlnosť pred dynamikou a jeho aktívnej povahe. Naopak ak máte rady energiu života, s Blížencom si jej užijete viac než dosť. Nebojte sa nových vecí a ak vám aj chýba odvaha, jeho šarmantný a presvedčivý postoj vám ju zaručene dodá.

Odporúčame prečítať: Odskúšajte masáže liečivými kameňmi

V BLÍŽENCOVI OBJAVÍTE SPRIAZNENÚ DUŠU

Možno nie sú títo muži vždy romantici, i keď „ružové“ chvíľky mávajú, ženy vedia upútať niečím iným než je kytica červených ruží. Nežnejšie pohlavie si totiž muži z tohto vzdušného znamenia vedia získať siahodlhými až nekonečnými rozhovormi o všetkom. Reč s nimi nájdete naozaj v každej oblasti. Môžu za to ich skvelé poznatky, zvedavosť, ale i dar komunikácie. Už pri prvom spoznávaní tak nadobudnete pocit, že muž Blíženec je vaša spriaznená duša, pretože nik iný vám tak dobre nerozumie ako on. Je tu ale jedna chybička, je to tak preto, lebo to sám tak chce. 

Muž v znamení Blíženca – 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú

Zdroj: Shutterstock®

VIACTVÁRNOSŤ VIE BYŤ AJ VÝHODOU

Na jednej strane táto jeho rozdvojenosť vie poriadne naštvať. Na strane druhej je to pre temperamentnejšie ženy rozhodne výzvou. Blíženec je nepredvídateľný, lásku vám vyzná na X spôsobov, a dokonca i v posteli budete milo prekvapené z jeho kreativity. Budete však musieť bojovať s jeho nezávislým „ja“, ktoré miluje večierky, ženskú spoločnosť a usporiadaný rodinný život dáva vtedy bokom. Dokonalá „orná pôda“, pre tie, ktoré presne takéto výzvy milujú.

Odporúčame prečítať: Muž v znamení Baran - 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú

JEHO CIEĽAVEDOMOSŤ Z NEHO ROBÍ VÝNIMOČNÚ OSOBU

Blíženci sú múdri, vzdelané aj cieľavedomí. Mnohým sa ich sny zdajú byť príliš odvážne, príliš nereálne, príliš uletené. No im nie, a to je podstatné. Až časom zistíte, že síce to Blížencovi môže trvať dlhšie, v konečnom dôsledku veľmi často dosiahne to, čo si zaumieni. Blíženec má totiž veľmi rád všetko na prvý pohľad nedosiahnuteľné. Je to preňho svojím spôsobom akýsi životný štýl. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 16.05.17 07:37

SK
karma
114.00

blíženca mám brata, spýtam sa švagrinej ...

  • 0
Odpovedať

Anna Kralovičová 16.05.17 16:23

AK
karma
64.00

Nemôžem posúdiť, nemám blíženca.

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 16.05.17 17:25

SK
karma
86.00

Toto neviem posudit ci to tak je....nepoznam blizenca

  • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 16.05.17 21:52

karma
110.00

Nepoznam ziadneho...

  • 0
Odpovedať

Iveta Paššáková 31.01.22 22:46

IP
karma
-1.00

Presné a výstižne na blížencov to sedí ,v rodine mám bližencov.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní