O čom je astrálne cestovanie?

O čom je astrálne cestovanie?
  • 01.02.2016
  • Silvia Karasová

Rady cestujete? Ak milujete ten pocit, keď si zbalíte najnutnejšie veci do kufríka a vydáte sa do neznáma za nepoznaným dobrodružstvom, možno je na čase vyskúšať aj tzv. astrálne cestovanie.

Výhod má hneď niekoľko. Nemusíte si kupovať žiadnu letenku, zájazd a zaobídete sa aj bez hotelovej izby.

Vďaka astrálnemu cestovaniu dokonca vôbec neopustíte svoj domov. Na druhej strane však zažijete nezabudnuteľné chvíle...

Odporúčame prečítať: Čínsky horoskop – aké je dieťa narodené v znamení Opice

O čom je astrálne cestovanie?

Zdroj: Shutterstock®

O čom teda astrálne cestovanie vlastne je?

Spájame si ho so skratkou OBE, čo znamená Out of body experiance, a teda mimotelový zážitok. Pointou je, že astrálne cestovanie sa odohráva v našej mysli a v našom mozgu. Naše JA akoby opustilo na istý čas naše telo a vydá sa do nepoznaných kútov sveta. Pri astrálnom cestovaní sa oddelí naše astrálne telo od tela fyzického, Nebuďte prekvapené, nejde o žiadnu novinku. Astrálne cestovanie nie je výmyslom dnešnej doby, existovali v mnohých kultúrach a zaoberali sa ním mnohé náboženstvá.

Odporúčame prečítať: Čínsky horoskop – 7 znamení aká je Opica v láske?

O čom je astrálne cestovanie?

Zdroj: Shutterstock®

Ako astrálne cestovanie funguje?

Vychádzajte z predpokladu, že naše telo je naozaj rozdelené na astrálne a fyzické. Tieto dve telá sú vzájomne prepojené tzv. striebornou niťou, ide o akúsi poistku, aby ste sa pri astrálnom cestovaní nestratili, ale pekne v bezpečí sa vrátili do nášho priestoru a času.

Mali by ste sa vybaviť ale dostatkom trpezlivosti. Astrálnemu cestovaniu sa musíte priučiť, postupne, s pokojom v duši. Kto už má nejaké tie skúsenosti s meditáciou, pravdepodobne mu to pôjde jednoduchšie. Hlavným cieľom je dokázať sa odpútať od svojich myšlienok. Pri astrálnom cestovaní dokonca budete môcť zájsť až tak ďaleko, že situácie v ktorých sa so svojim astrálnym telom ocitnete, budete mať plne pod kontrolou. Samozrejme toto už je astrálne cestovanie pre viac než pokročilých.

Odporúčame prečítať: Ako bude vplývať Opica na vzťahy v roku 2016?

Aby ste udržali svoje myšlienky pod kontrolou, bude to chcieť dlhodobý tréning. Ideálne pod odborným dohľadom. Astrálne cestovanie síce znie mimoriadne lákavo, avšak ak máte málo skúsenosti a robíte ho bez dohľadu, môže sa vám aj vypomstiť. Pri astrálnom cestovaní totiž navštevujete úplne iný svet, v podstate akési mimozemské kúty, občas môže hroziť, že sa tu stratíte. Na čo ale upozorňujú tí, ktorí OBE praktizujú, sú bytosti z toho sveta. Pri častejšom cestovaní sa s nimi môžete stretnúť, skontaktovať a komunikovať. Ak by sa niečo takéto stalo, je dobré mať vedľa seba toho správneho sprievodcu. Ani tu na Zemi predsa necestujete len tak ledabolo do kútov, kde hrozí nebezpečenstvo. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 01.02.16 10:34

SK
karma
114.00

snivanie je krasna vec,asi malokomu sa to podari v takomto rozsahu,chce to velky trening,sustredenie

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní