Odhaľte vo svojom okolí geopatogénne zóny – časť I.

Odhaľte vo svojom okolí geopatogénne zóny – časť I.
  • 07.02.2016
  • Silvia Karasová

Možno ten pocit poznáte. Niekam vojdete a buď sa tam cítite ako doma, alebo ste celé nesvoje. Takéto stavy nás nemusia prepadnúť len na cudzích miestach, ale aj v našej vlastnej domácnosti. Za pocity (ne)príjemnosti môžu častokrát takzvané geopatogénne zóny. Ide o časť akéhokoľvek miesta v našom byte, alebo dome, kde dochádza k akémusi zhluku rôznorodých energií a následnom žiarení. To potom v konečnom dôsledku vplýva nielen na našu psychiku, ale tiež na naše zdravie.

Odporúčame prečítať: Čínsky horoskop – aké je dieťa narodené v znamení Opice

Jednotlivé zóny sú vytvorené vďaka pôsobeniu vlnenia, ktoré vychádza priamo zo Zeme. Geopatogénne zóny sa kedysi nazývali aj ako dračie žily. Tie nám prinášajú len negatívne stavy do životov, cez problémy so spánkom, až po nepríjemne stavy psychické, aj fyzické. Obzvlášť ak sa týmto zónam vystavujeme pravidelne a dlhodobo. Pokiaľ máte podozrenie na geopatogénne zóny u vás doma, nemusíte sa hneď sťahovať. Našťastie totiž existuje jednoduchý spôsob ako tieto zóny vyrušiť a zamedziť tak ich neblahému pôsobeniu. 

Odhaľte vo svojom okolí geopatogénne zóny – časť I.

Zdroj: Shutterstock®

S akými geopatogénnymi zónami môžete mať dočinenia?

Existuje viacero druhov geopatogénnych zón. Aby ste sa s nimi mohli pustiť do boja, je potrebné rozlíšiť, s čím máte dočinenia. Geopatogénne zóny sa delia podľa toho kde sa vyskytujú, prípadne z akého dôvodu vznikli, pričom najčastejšie ide o tieto miesta:

Zlomy v zemskej kôre, teda tektonické poruchy.

Hartmannove a Curryho pásy, ktoré sú kozmického pôvodu a pokrývajú údajne celú Zem. Tieto zóny už podľa všetkého poznali starí Egypťania.

Podzemné vody, ktoré sú výsledkom prúdenia vody.

Miesta, kde došlo ku geopatologickým anomáliám, typu zemetrasenie, rádioaktivita, atď...

Odporúčame prečítať: Ako bude vplývať Opica na vzťahy v roku 2016?

Odhaľte vo svojom okolí geopatogénne zóny – časť I.

Zdroj: Shutterstock®

Prítomnosť geopatogénnych zón nemusí byť stála. Niekedy sa zjavia len chvíľkovo, inokedy prichádzajú postupne, až sa „usadia“ natrvalo. Ak máte podozrenie, všímajte si na sebe aj na členoch svojej rodiny tieto hlavné znaky:

Poruchy spánku, problémy s koncentráciou, chronická únava, vyčerpanosť, bolesti hlavy, tela, svalov, kĺbov, depresie, zlá nálada, dokonca až rakovinotvorné bujnenie.

Odporúčame prečítať: Čínsky horoskop – 7 znamení aká je Opica v láske?

Ďalším krokom by malo byť meranie týchto zón a následne ich eliminácia.

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 07.02.16 08:06

SK
karma
113.00

problemy so spankom ma asi kazdy,aj my,urcite by bolo dobre vediet,kde by bo lo najlepsie nasej posteli a nam

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní