Poznáme sa z minulých životov?

Poznáme sa z minulých životov?
  • 24.11.2014
  • Silvia Karasová

Reinkarnácia, karma, regresná terapia... majú jedno spoločné, a to vieru v minulé životy. Ak patríte k tým, ktorí existenciu minulých životov nezavrhujú a aspoň pripúšťajú jej možnosť, možno mávate tiež pri niekom pocit v štýle: „Veď teba ja poznám...“ A skutočne, napriek tomu, že ste si pred minútou podali prvýkrát ruky a povedali svoje mená, vás môže spájať omnoho viac. Môžete sa totiž poznať práve z minulých životov.

Existujú teórie, ktoré hovoria o tom, že niektorých ľudí stretávame v tomto svojom živote úmyselne. Máme si niečo odovzdať, čo sme nestihli v živote pred týmto, máme sa niečomu navzájom priučiť, spečatiť svoju lásku, ak nám to nebolo v minulom živote dovolené,odpustiť si, ale možno tiež ublížiť. 

Poznáme sa z minulých životov?

Zdroj: Shutterstock®

Ako to spoznať? Musíte počúvať svoju intuíciu. Určite sa aj vám stalo minimálne raz, že ste stretli osobu, pri ktorej ste si boli isté, že ste sa už niekedy niekde videli, že sa poznáte... len neviete ako, kedy, kde... Vaše podvedomie to cíti, vaše podvedomie to vie, len vaša pamäť si nevie spomenúť.

Poznáme sa z minulých životov?

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: 14 potravín, ktoré vám pridajú na veku

Osoby z našich minulých životov môžeme rozpoznať nielen podľa silného vnútorného pocitu, pridáva sa k nemu aj rad ďalších emócií. Negatívne, či pozitívne, vždy však bezdôvodne veľmi intenzívne. Spozornieť by ste mali napríklad vtedy, ak pocítite čosi ako spriaznenosť, podobne je na tom láska na prvý pohľad, či „titul“ najlepšej priateľky, priateľa. K stretnutiam s ľuďmi z minulosti dochádza zväčša „náhodne“ - tie úvodzovky sú tu preto, lebo v týchto filozofiách sa na náhody neverí, a všetko je to o osudovosti. Deje sa teda to, čo sa má diať, prípadne to, čo sme sami chceli aby sa udialo, ešte pred tým, než sme sa dostali do tohto života. Možno trochu prekomplikované, ale aspoň za myšlienku to stojí.

Poznáme sa z minulých životov?

Zdroj: Shutterstock®

Čo teda robiť ak máte pocit, že človek po vašom boku je vaším „dlhoživotným“ známym? Prijmite ten vzťah so všetkým s čím k vám prišiel a pokiaľ ste veľmi zvedavé, začnite pátrať po jeho príčinách. Môžete navštíviť odborníkov na regresnú terapiu a zaloviť vo svojich spomienkach na minulé životy, objaviť pravdy, rozpomenúť si. Minulými životmi sa zaoberajú aj niektoré veštice. Nemyslíme teraz na tie samozvané, ale také, ktoré sa môžu pochváliť naozaj dobrými referenciami.

Poznáme sa z minulých životov?

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: 12 znamení na cestách

Ako vám pomôže odhaliť minulý život veštica? Prostredníctvom karát, ale tiež len vďaka vašej prítomnosti. Niektoré sa zaoberajú aj anjelskou terapiou, iným na to môžu postačiť numerologické techniky – ako dátum narodenia plus krstné meno. Vďaka nim vám môžu potvrdiť, či je to naozaj osoba z minulého života, a ak áno, čo ste spolu zažili, v akom období, v akej krajine, aj v akej situácii. 

Poznáme sa z minulých životov?

Zdroj: Shutterstock®

Na spriaznenosť osoby z minulého života vás môžu naviesť aj sny, ale taktiež pocity déjà vu – teda už raz videné. Z takéhoto vzťahu sa potom snažte poučiť a zobrať si z neho len to najlepšie. Niekedy to môže potrvať celý tento život, inokedy sa vám táto osoba zjaví v živote len na určité obdobie – to potrvá tak dlho, až kým sa neudeje jeho význam, pointa.

Máte vo svojom okolí spriaznenú dušu, ktorá môže pochádzať z minulých životov?

Odporúčame prečítať: Povedzte si svoje ÁNO v zime

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní