Rok 2016 – rok OHNIVEJ OPICE

Rok 2016 – rok OHNIVEJ OPICE
  • 04.01.2016
  • Silvia Karasová

A máme tu nový rok, ktorý možno pre niektoré z nás znamená aj nový začiatok. Ak to vnímate rovnako, z hľadiska čínskeho horoskopu máte posledný mesiac na to, aby ste svoj život pripravili na zmeny.

Rok 2016 sa nám od 7. februára 2016 ponesie v znamení ohnivej Opice a tá nám môže pekne zamotať hlávky. V duchu nezbednej Opice, plnej energie, elánu a života sa z pasívneho životného štýlu prebudia aj tí najväčší lenivci. Jej pozitívna nálada potrvá až do 27.januára 2017. A za ten čas stihneme toho naozaj mnoho. Pozrite sa spolu s nami, čomu rok Ohnivej Opice praje najviac.

Odporúčame prečítať: Novoročný horoskop – čo nám prinesie rok 2016?

Rok 2016 – rok OHNIVEJ OPICE

Zdroj: Shutterstock®

LÁSKA A VZŤAHY

Opica srdcovým záležitostiam naozaj dopraje, obzvlášť ak je vo svojom ohnivom postavení. Pokiaľ ste v dlhodobom vzťahu a chcete ho posunúť ďalej, lepší čas pre sobáše,  spoločné bývanie, alebo zakladanie rodiny naozaj nenájdete. V prípade, že ste mali so svojou polovičkou nejaké konflikty, rok Opice vás buď doženie k rozchodu, alebo konečne k načúvaniu. Práve empatia, komunikácia a porozumenie dajú v roku 2016 pod vplyvom čínskej Opice, zelenú rodinnej harmónii. Vďaka spoločným zážitkom, aj súzneniu sa budete cítiť ako čerstvo zamilované, a to aj tie, ktoré obrúčku nosia už nejaký ten rôčik.

 
  Odporúčame prečítať: Vďaka čomu budete dlhšie žiť?

Rok pod vplyvom ohnivej Opice praje aj novým vzťahom. Zoznámenia, ktoré sa v tomto období uskutočnia, majú vysoké šance stať sa skvelým partnerstvom. Pokiaľ však hľadáte len krátke flirty, rok Opice vás sklame. Praje totiž výhradne pravej láske. 

Rok 2016 – rok OHNIVEJ OPICE

Zdroj: Shutterstock®

ZDRAVIE A KRÁSA

Napriek tomu, že Opica môže pôsobiť neuvážene, veľmi rýchlo si vie spočítať, čo sa jej oplatí, a pričom už radšej neriskovať. Každý, kto sa v tomto roku pokúsi skoncovať so svojimi zlozvykmi, má pod vplyvom Opice vysoké šance to aj dosiahnuť. Opica síce dokáže riskovať kadečo, avšak so zdravím sa rozhodne nezahráva. Pomôže vás správne nasmerovať, donúti zájsť k zubárovi a dať si na tanier viac zdravých vecí. Keďže Opica miluje pohyb, dupľom tá ohnivá, v tomto roku sa tým, ktorí vydržia, podarí tiež schudnúť. Pohyb vás zláka a aktívny spôsob života sa stane vašou drogou.

Odporúčame prečítať: MINIKURZ: Spoznajte sa vďaka archetypológii

V roku Opice si môžete dopriať aj drobné skrášľovacie kúry, v konečnom dôsledku ale mnohé dámy zatúžia ísť skôr cestou prirodzenej krásy. 

Rok 2016 – rok OHNIVEJ OPICE

Zdroj: Shutterstock®

PRÁCA A PENIAZE

Dariť sa bude najmä všetkým, ktorí majú smelé podnikateľské plány a neboja sa ich aj realizovať. Rok ohnivej Opice priam vyzýva k sebazdokonaľovaniu. Prihláste sa na kurz, začnite externe študovať, konečne si urobte vodičák, alebo si vyskúšajte aspoň na chvíľu život v cudzine. Opica nás bude posmeľovať k tomu, aby sme sa nebáli odhodiť rutinu a rigidné predstavy. Trochu vzrušenia a adrenalínu môže byť v konečnom dôsledku aj prospešné.

Nebojte sa ani investovať. Najmä druhá polovica roku 2016 bude priať väčším kúpam. Tí, ktorí sa budú usilovať o novú prácu, by si mali spomenúť na svoje sny z detstva Môžu sa im začať plniť, len čo upustia od svojej dospeláckej vážnosti.

Odporúčame prečítať: Stravovanie podľa ajurvédy – aký ste typ? 

Rok pod vplyvom ohnivej Opice bude jednoznačne v duchu zmien, mnohé sa budú týkať napríklad aj sťahovania.

Rok 2016 – rok OHNIVEJ OPICE

Zdroj: Shutterstock®

ODDYCH A RELAX

Novinky, ktoré so sebou Opica tento rok prinesie budú miestami tak turbulentné, že po oddychu zatúžia aj tie akčnejšie dámy. Na druhej strane, ohnivá Opica nás bude počas celého roka pravidelne dobíjať energiou, aj pozitívnou náladou. Netreba sa báť podľahnúť jej.

Opica v nás prebudí aj túžbu objavovať svet. Ak ste doteraz mali skôr sklony domaseda, pripravte sa na zmenu. Ku koncu roka sa niektoré dočkajú ďalekej cesty, iné zas okúsia život v inej kultúre. Minimálne v lete si však väčšina z nás splní svoje cestovateľské túžby.

Ohnivá Opica nás bude povzbudzovať aj k častejšej starostlivosti o svoju pohodu. Masáže, sauna, vírivka... wellness tento roka zláka väčšinu z nás a tie, ktoré doteraz nevedeli odpočívať, sa to konečne naučia. 

Odporúčame prečítať:  6 sladkých maškŕt, z ktorých nepriberiete

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Krátka 04.01.16 07:57

SK
karma
113.00

bolo by to fajn

  • 0
Odpovedať

Marcela Šagatova 04.01.16 19:08

karma
-1.00

tak dúfam, že sa väčšina toho splní :)

  • 0
Odpovedať

Libuše Šumná 23.01.16 18:20

karma
113.00

Ohnivá opica mi vyhovuje

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní