S kým Kohút najlepšie vychádza?

S kým Kohút najlepšie vychádza?
  • 25.01.2017
  • Silvia Karasová

Už túto sobotu (28.januára) sa rok 2017 podľa čínskeho horoskopu dostáva pod nadvládu ohnivého Kohúta. Toto znamenie sa radí k mimoriadne inteligentným stvoreniam, ktoré však neraz kvôli svoju atypickému správaniu, býva nepochopené. Je to preto, že Kohút má tak trochu svoj vlastný perfekcionistický svet. A pokiaľ mu ho nabúrate, otrasiete jeho základmi a bežne pokojného Kohúta rozčertíte do neprítomnosti. V roku 2017 budú šťastné tie dámy (aj páni), ktoré na svojich vzťahoch vlani intenzívne pracovali. Vaše snahy budú zúročené, pretože ohnivý Kohút sa nám podľa čínskeho horoskopu odvďačí. Ak takéhoto Kohúta máte aj po svojom boku, pozrite sa spolu s nami, ako podľa hviezd vaše čínske znamenie s týmto neobyčajným stvorením vychádza.

S kým je Kohút spriaznený?

Z čínskeho zverokruhu je ku Kohútovi najbližšie znamenie Had. Možno sa vám to pri predstave prírody nezdá, avšak v medziľudských vzťahoch si tieto dve znamenia rozumejú najlepšie. Je to aj vďaka inteligencii oboch znamení, aj vďaka ich prešibanosti a zároveň šikovnosti pracovať nielen na sebe, ale motivovať aj druhých. Hada teší Kohútov optimizmus a Kohúta zas láka akési rúško tajomstva, ktoré si Had (ako karmické znamenie) so sebou nosí po celý život. Perfektne sa dopĺňajú na poli lásky, aj v práci. Pokiaľ sa však z týchto dvoch stanú nepriatelia beda všetkým, ktorí sa do ich hádok zapletú. 

Odporúčame prečítať: Čínsky rok 2017 - rok ohnivého Kohúta

S kým Kohút najlepšie vychádza?

Zdroj: Shutterstock®

Veľké šance na trvalý vzťah má Kohút aj s Byvolom

Obdivuje na ňom jeho tvrdohlavosť aj odhodlanosť. Spolu zažijú veľa zábavy, ale dokážu sa podržať aj v ťažkých okamihoch. Keďže si Byvol obvykle potrpí na svojej rutine a pravidlách, prekvapiť ho môže Kohútova spontánnosť, niekedy až bláznivé správanie. Keď zistí, že je neškodné, hneď mu príde na chuť a teší sa z toho, že dáva Kohút jeho niekedy nudnému životu, nový rozmer. Rozdeliť ich môže spoločné podnikanie, na ktoré majú diametrálne rozdielne názory.

Odporúčame prečítať: Aké je dieťa narodené v roku Kohúta

S kým Kohút najlepšie vychádza?

Zdroj: Shutterstock®

Priateľstvá vydržia Kohútovi s viacerými znameniami

Kohút je veselé, spoločenské a zábavné znamenie. Často oplýva až exhibicionistickou povahou – nie, nemá potrebu vyzliekať sa donaha na verejnosti, ale je rád, keď sa všetka pozornosť sústredí naňho. Ľahko si hľadá nových priateľov, vie očariť takmer každého. Jeho charizme určite podľahne Tiger, ktorý bude s Kohútom rád vyhľadávať nové dobrodružstvá. Ideálnymi partnermi, ale aj priateľmi sú pre Kohúta tiež Opica, ktorej hravosť vytvára súlad s jeho potrebami, ale aj Koza, ktorá zas svojou jemnosťou zahrá na jeho citlivú strunu. Po erotickej stránke si Kohút perfektne sadne s Prasaťom, ich rozdielne predstavy o harmonickej rodine z nich však málokedy vytvoria stabilný pár.

Odporúčame prečítať: 7 feng shui rád pre lásku

S kým Kohút najlepšie vychádza?

Zdroj: Shutterstock®

Pracovné vzťahy sú vhodné s Potkanom, Zajacom aj Koňom

Ale maximálne pracovné, pretože tak priateľské, ako aj romantické vzťahy dokážu veľmi rýchlo síce splanúť, ale veľmi rýchlo aj vyhasnúť. Potkan je na Kohúta príliš prítulný, čo môže Kohút vnímať ako obmedzovanie slobody. Zajac je zas priveľmi roztržitý a tiež koketný. S Koňom Kohút dokáže precestovať celý svet, ale akonáhle by sa mali usadiť nastane problém, keďže každý z nich chce od života niečo iné. 

Odporúčame prečítať: 7 feng shui rád pre krásu a zdravie


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 25.01.17 18:14

SK
karma
114.00

no, uvidíme, moje znamenie je Had

  • 0
Odpovedať

Helena Kravcová 28.01.17 21:17

HK
karma
100.00

ja takým poverám neverím

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní