Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Lev

Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Lev
  • 29.07.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Tento muž je dobrodruhom celým svojím telom. Priam ako magnet priťahuje adrenalínové zážitky, nebezpečenstvo, ale tiež vášnivé chvíle. To, že jeho rodným živlom je oheň spoznáte už vďaka pohľadu do jeho očí, v ktorých mu veselo skáču iskričky šibalstva. Lev si nerád necháva čokoľvek ujsť, dupľom ak sa to týka niečoho, z čoho by mali pôžitok. Patria ku gurmánom, ktorí si radi vychutnajú čokoľvek, od pitia, cez jedlo, až po prítomnosť krásnych dám.

Presne tak, ak patríte k žiarlivým typom, pri mužovi Levovi to veru nebudete mať jednoduché. Títo muži majú očarujúcu charizmu. Pohľady dám priťahujú zo všetkých strán a ešte k tomu im táto pozornosť aj mimoriadne lichotí. Netaja sa tým, že radi flirtujú, ich ústa sú plné komplimentov a ruky neraz až priveľmi drzé. Lev muž sa správa ako lev v prírode. Hladný uháňa svoju korisť, až kým mu úplne nepodľahne a potom si ju už len s hrdým pocitom víťazstva vychutnáva.

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Lev

Zdroj: Shutterstock®

Títo muži sú veľmi ctižiadostiví, a to aj čo sa týka lásky, ako aj kariéry. Už v mladom veku si vytvoria jasné predstavy o tom, čo v živote chcú dosiahnuť, kam chcú smerovať. Muži v tomto ohnivom znamení sa netaja tým, že sú materialisticky založení. Spoznáte to už na ich šatníku, potrpia si na štýlové, neraz aj značkové oblečenie. Móde podliehajú podobne ako ich ženské kolegyne. Majú radi aj nápadné šperky a celkovo inklinujú skôr k extravagancii.

Lev sa rád na svoje veci viaže. K mnohým má silné putá, sú totiž dôkazom jeho schopnosti a šikovnosti. V celom zverokruhu snáď niet ješitnejšieho znamenia ako Lev. Túto jeho nie práve pozitívnu vlastnosť sprevádza aj častá náladovosť, malichernosť, či urážlivosť. Ak sa dostanete do hádky s Levom sú dve možnosti. Buď ho šikovne zvediete, alebo sa na vás spustí paľba výčitiek. Títo muži sú v hádkach sťaby deti, neraz sa dokážu „oduť“ a uraziť na tak dlhú dobu, až kým ich neodprosíte. 

Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Lev

Zdroj: Shutterstock®

Čo vám môže imponovať, alebo zároveň aj liezť na nervy sú jeho dominantné sklony, ale tiež spoločenský duch. Lev sa veľmi rád zabáva, častokrát ho s pokojným svedomím môžete nazvať extrovertom, o čosi horšie je, že sa rád zabáva aj s pohárikom v ruke a do neskorých nočných hodín. Po svojom boku tak aspoň v mladšom veku potrebuje tolerantnejšiu ženu s podobnými bohémskymi sklonmi ako má on sám.

Po akej žene túži? Paradoxne napriek všetkým svojim vlastnostiam si bude najlepšie rozumieť s podobne dominantnou osobou. Potrebuje ženu, ktorá bude inteligentná, vnímavá, spoločenská, ale zároveň rázna. Najvhodnejšia je preňho srdečná milujúca žena, ktorá miluje život, rada sa smeje na jeho vtipoch a bude s ním spoznávať svet vôkol kým budú obaja vládať.  

Odporúčame prečítať: 

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Baran

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Býk

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Blíženec

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Rak

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní