Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Škorpión

Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Škorpión
  • 05.08.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Len sa pozrite na škorpióna v prírode. Mnohí z neho majú strach, vie byť nenápadný, ale o to nebezpečnejší. Od tohto zvieraťa sa ľudia v znamení Škorpióna až tak nelíšia. Teda, čo sa týka ich hnevu, ktorý vedzte, či nie, pocítite až do špiku kosti. Na druhej strane je ale Škorpión veľmi citlivé znamenie. Môže za to aj živel vody, ktorý nad ním drží ochrannú ruku. Možno práve vďaka vode, ktorá je symbolom emócií sa u Škorpiónov vyváži ich uštipačnosť a ostatné negatívne vlastnosti. Len sa snažte zabezpečiť, aby na povrch vyplávali čo najmenej.

Muži narodení v tomto znamení sú pomerne komplikované povahy. Ich myseľ lieta hneď vo viacerých dimenziách, bývajú nepokojní, akční, chtiví, ale dokážu byť aj krotkí, nežní a milujúci. Všetko závisí od situácie a od toho, ako vaše povahy navzájom zapadnú.

Sú to osoby plné vášní. Milujú sex, erotiku, túžbu, všetko, čo s láskou súvisí a vyvoláva v nich vzrušenie. Vo vzťahu s týmto mužom sa minimálne prvé mesiace pripravte na to, že sa po vás bude vrhať ako hladné zviera na svoju korisť. Rád skúša nové veci, ženie ho túžba spoznať vás kompletne celú. Cez telo až po dušu. Škorpióni sú veľmi zvedaví, niekedy môžu jeho dotieravé otázky navodiť pocit, že ste na výsluchu. Pozor, nemyslia to zle. Len im naozaj záleží na tom, aby vás poznali.

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

muz znamenie skorpion

Zdroj: Shutterstock®

Ak sa podvolíte a začnete mu na seba prezrádzať kompletne všetko, pripravte sa aj na tú tienistejšiu stránku. Pokiaľ mu na vás prestane záležať, alebo ak vám bude chcieť ublížiť, veľmi rád sa chopí príležitosti, aby na vás vaše tajomstvá vytiahol v tej najnepríjemnejšej chvíli. Na druhej strane, ak ste naozaj jeho láskou na celý život, vaše tajomstvá sú uňho v bezpečí a nezdôverí sa s nimi ani najlepšiemu priateľovi.

Vo vzťahu potrebujú neustále stimuly, zábavu, novoty, prekvapenia. Dokáže vám zniesť aj modré z neba, to isté však očakáva od vás. Ak bude mať pocit, že sa snaží viac ako vy, môže sa nakoniec snažiť prestať. No a keď muž Škorpión nemiluje vie byť poriadne krutý  bezcitný. Bez mrknutia vás odstráni zo svojho života, neprihliada ani to, čo ste spolu zažili v minulosti, aké city k vám kedysi choval.

Odporúčame prečítať: Voňavý liek z prírody - levanduľa

Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Vie byť poriadny sebec, ale dokáže sa aj obetovať. Vždy však v takýchto chvíľach uňho musí zohrávať rolu láska. Apropo v tejto oblasti sa prejavuje aj jeho žiarlivosť a majetnícky sklony. Muži Škorpióni sú veľmi dominantní, radi majú veci pod kontrolou, majú sklony k manipulácii a vyžadujú si poslušnosť. O rovnocennosť sa veľmi neusilujte, avšak nič nie je také čierne ako sa zdá. Majú skvelý zmysel pre humor a pokiaľ budete vedieť znášať jeho vrtochy so smiechom, skôr, či neskôr sa ja tieto jeho sklony budú prejavovať viac v úsmevnej podobe.

Po akej žene túžia? Chcú milenku, manželku, aj matku svojich detí v jednom. Ideálne aby bola aj kamarátka, parťáčka, bútľavá vŕba. Samostatná, ale predsa taká, čo by ich potrebovala. Submisívna ale s vlastným názorom... Musí mať silnú charizmu a hlavne musí mať pri nej pocit, že nie je len jeho korisť, ale že je naozaj tá pravá. 

Odporúčame prečítať: 

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Baran

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Býk

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Blíženec

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Rak

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Lev

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní