V akom lunárnom čase si naplánovať dovolenku?

V akom lunárnom čase si naplánovať dovolenku?
  • 17.06.2017
  • Silvia Karasová

I keď sa počasie sem tam zvrtne a vonku zúri dážď a búrka namiesto tropických teplôt, my vieme, že k letu patria aj akési ochladenia. Počas nich dupľom utiekame k myšlienkam o našej tohtoročnej letnej dovolenke a sme presvedčené, že vy nie ste výnimkou.

V prípade, že sme vaše myšlienky odhadli a čoraz častejšie v mysli cestujete, pozrite sa spolu s nami ako si k perfektnej letnej dovolenke dopomôcť i za pomoci Luny a jej postavenie v jednotlivých znameniach. KEDY SA PRE DOVOLENKU (NE)ROZHODNÚŤPatríte k nerozhodným ľuďom? V tom prípade, sa v žiadnom prípade nerozhodujte pre letnú dovolenku v dňoch vzdušného znamenia. Najhoršie z nich samozrejme vychádzajú Váhy, ktoré všetci poznáme ako maximálne nerozhodné, i keď, aby sme im nekrivdili, i ony vedia prekvapiť. Každopádne vo všeobecnosti, keď Luna prechádza znamením Váh, človek má v myšlienkach i srdci obvykle menší / väčší zmätok v závislosti od konkrétnej situácie. Pozor preto na Mesiac vo Váhach, ale podobne zvyknú pôsobiť aj ich ďalší vzdušní kolegovia - Blíženci. Tí sú zas charakteristickí svojou dvojakosťou a rozdielnymi názormi. Pri nich vám teda hrozí, že síce si c jednej chvíli presvedčivo vyberiete konkrétny hotel i destináciu, o nejaký okamih však názor radikálne zmeníte. 

Odporúčame prečítať: Doprajte svojej pečeni očistu a vaše vzťahy sa upravia

V akom lunárnom čase si naplánovať dovolenku?

Zdroj: Shutterstock®

Dovolenkové peripetie si ušetríte aj pri výbere svojho letného oddychu v čase keď Mesiac prechádza zasnenými Rybami. To budete totiž samá romantika, nereálnosť a ružové okuliare. Hrozí vám teda, že buď miniete oveľa viac než si viete dovoliť, alebo sa ocitnete na mieste, kde sa už po dvoch dňoch budete extrémne nudiť. Pretože veď romantika...

Z pohľadu lunárneho postavenia je teda ideálnym obdobím na kúpu letnej dovolenky čas, kedy Luna prechádza akčným Baranom, Levom, či Strelcom. Teda v dňoch ohnivých znamení. Úplne najlepšie sa rozhodnete práve v dňoch Strelca, ktorý je scestovaný, dobrodružný, ale i rozumný. Nehrozí vám tak zbytočné míňanie (ako sem tam pri okázalom Levovi), ani priveľa adrenalínu (ako pri impulzívnom Baranovi).

Odporúčame prečítať: Poraďte si s alergiou vďaka ezoterike

V akom lunárnom čase si naplánovať dovolenku?

Zdroj: Shutterstock®

KEDY NA DOVOLENKU NAKÚPIŤ

Rozhodne v čase, keď Mesiac prechádza zemskými znameniami. Tie sú totiž absolútne priateľské k vašej peňaženke, zároveň však majú dostatok umu, aby vás nenaviedli na lacné, no nekvalitné veci. Šetrný je Býk, Kozorožec, ale i Panna. 

V ich dňoch počúvnite svoju intuíciu a zájdite do butikov, do drogérie, či lekárne. Uvidíte, že vám do očí samé "padnú" produkty, ktoré kúpite výhodne po všetkých stránkach. 

Odporúčame prečítať: Magické číslo šesť vnáša do životov pokoj a harmóniu

V akom lunárnom čase si naplánovať dovolenku?

Zdroj: Shutterstock®

KEDY NA DOVOLENKU CESTOVAŤ

I keď sme v prvej časti o tom, kedy sa pre dovolenku rozhodnúť, dni Blížencov zavrhli, teraz vedzte, že nastal ich čas. Blíženci síce vedia byť nerozhodní, avšak keď už majú jasný cieľ, vedia si ísť pevne za ním. Známymi a neznámymi cestičkami vás povedú zvesela a optimistickou náladou. Povzbudia vás pri objavovaní okolitého sveta, pri skúšaní nových chutí, vôní, i zážitkov, no zároveň na vás dajú dostatočný pozor, aby ste to s adrenalínom neprehnali a neprivodili si nejaký úraz. 

Na cestovanie sú opäť vhodné i dni zemských znamení (Býk, Panna a Kozorožec), pretože sú trpezlivé - čo oceníte obzvlášť pri dlhých cestách. Ak vám na dovolenke ide najmä o rodinnú pohodu, vedzte, že tú vám najlepšie naservíruje Luna v Rakovi. 

Odporúčame prečítať: Ako s nami telo komunikuje počas spánku?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 17.06.17 06:36

SK
karma
114.00

na dovolenku sa vyberieme hlavne vtedy, keď to bude vyhovovať časovo všetkým, pretože ideme spolu celá rodina - to je 12 ľudí, budeme na Slovensku "na samote u lesa" v krásnej drevenici na Kysuciach, tešíme sa všetci aj deti, aj dospelí

  • 1
Odpovedať

Katarína Kusá 17.06.17 09:16

KK
karma
90.00

neviem si predstaviť takto plánovať dovolenku a ešte k tomu veľakrát cestujeme aj na last minute

  • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 17.06.17 20:50

DB
karma
117.00

to je na mňa príliš zložité plánovanie...

  • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 27.06.17 20:05

PV
karma
113.00

Super vedieť toto .. Vyskúšam , a potom napíšem ,ako bolo .. Ja som Kozorožec , tak budem nakupovať na dovolenku vtedy , ked bude Luna v mojom znamení ,a asi aj pôjdem na dovču vtedy.. chacha..

  • 0
Odpovedať

Peter Maňák 28.09.17 11:14

PM
karma
107.00

Tak toto si veľmi predstaviť neviem...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní