Veľký letný horoskop na júl: Leto sľubuje prelomové zážitky! II.časť

Veľký letný horoskop na júl: Leto sľubuje prelomové zážitky! II.časť
  • 03.07.2017
  • Silvia Karasová

Nie všetky sa síce radíme k letným typom, avšak leto poväčšinou sľubuje príjemné zážitky. Ani tento rok dúfame nebude iný a snáď si každá z nás užije leto a letnú dovolenku po svojom.

Keďže sme ale nedočkavé, nakukli sme do lunárneho kalendára, aby sme sa pozreli na to, čo si Mesiac pre nás nachystal pre júlové dni. Teraz vám ponúkame malý prehľad pre druhú šesticu znamení.

PANNA – letné dni budú hlavne o kariére, no sľubujú výrazný posun

Ženy narodené v zemskej Panne si v lete možno v porovnaní s inými znameniami oddýchnu po menej. Nie všetkým ostalo dostatok dovolenky, iným to jednoducho pracovné, či iné povinnosti nedovolia. Ale nevadí. Panny si toto leto užijú po svojom. Už v prvé júlové dni si dajte predsavzatie, že sa stretnete s každým, na koho ste počas roka nemali čas. Vyrazte do mesta, na kúpalisko, či celodenné výlety. Júlový spln v Kozorožcovi vám do pozornosti dá aj nejaký zaujímavý zľavnený pobyt. I keď bude len na pár dní, neváhajte a zájdite nazbierať sily trebárs aj do krás slovenskej prírody. Ďalšie dni už budú výhradne pracovné. Na druhej strane to vaši nadriadení ocenia a snáď sa vám to odrazí aj na niektorej z výplat. Vaším znamením bude Mesiac prechádzať – od 26. do 28.júla. Ak si hľadáte novú prácu, alebo túžite po postupe, teraz stoja hviezdy na vašej strane.

Odporúčame: Veľký letný horoskop: Leto sľubuje prelomové zážitky! I.časť

Veľký letný horoskop na júl: Leto sľubuje prelomové zážitky! II.časť

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY – v lete sa rozhodnete pre jedno radikálne riešenie

A možno nebude len jedno. Váhy sú už nejakú dobu nespokojné s tým, aký život vedú. Zatúžite odrazu po výraznej zmene a už vám nestačí o nej len snívať. Postavenie júlovej Luny vás bude v týchto rozhodnutiach ešte viac podporovať. Júl odštartoval práve vo vašim znamení, Luna popritom pribúda a tak aj ďalšie jej prechody na vás intenzívne vplývajú. Škorpión (od tretieho do piateho júla) vám dodá potrebnú spontánnosť, Strelec hneď na to odvahu no a júlový spln v Kozorožcovi (9.7.) vám prinesie akési osvietenie. Júl vaším znamením začínal a bude aj končiť. 28.7. vstúpi opäť pribúdajúca Luna do vášho znamenia a vy odrazu nadobudnete pocit, že konečne je všetko ako má byť. Začnete veriť svojim rozhodnutiam aj intuícii.

 ŠKORPIÓN – júlové dni budú hlavne o láske

Ak ste si doteraz neboli isté človekom po vašom boku, ak ste mali vo vzťahu akékoľvek nezhody, ak vzťah žiaden nemáte, nechcete... Nevadí. Júl sa totiž rozhodol vás láskou doslova a do písmena obdarovať. Najprv sa pozrime na tie z vás, ktoré už sú vo vzťahu nejaký ten deň. Vďaka júlovému splnu (9.7), ale aj ďalším dňom nadobudnete pocit, ež ste sa nanovo do svojej polovičky zamilovali. Odrazu sa vytratia všetky hádky, nezrovnalosti a vystriedal ich úprimný smiech a radosť zo spoločného života. Najvyšší čas posunúť váš vzťah ďalej. Slobodný ženy z tohto znamenia sa samé od seba pustia do príjemných flirtov, z jedného sa vykľuje možno aj vážnejší vzťah. Ukáže to už Luna vo vašom znamení od 30.júla, kedy sa Mesiac zároveň nachádza vo fáze prvej štvrte.

Odporúčame prečítať: V akom lunárnom čase si naplánovať dovolenku?

Veľký letný horoskop na júl: Leto sľubuje prelomové zážitky! II.časť

Zdroj: Shutterstock®

STRELEC – v júli sa nebojácne pustite do dobrodružstva

Už pridlho ste uprednostňovali neustále len povinnosti, prácu, pomoc druhým. Je najvyšší čas, aby ste si konečne dôkladne oddýchli. Prestaňte sa preto vyhovárať, ak vás niekto niekam volá a jednoducho choďte. Neberte si na plecia nové povinnosti a nevyhovárajte sa ani samé pred sebou. V júli si budete môcť dobiť energiu, pretože už to naozaj nutne potrebujete. Definitívne sa rozhodnite tesne pred splnom – kedy je Luna vo vašom znamení – 6.7. a 7.7. Následne počas splnu (9.7.) v Kozorožcovi sa pustite do dôkladného plánovania. Už pár dňová dovolenka vám dodá nové nápady, sily a konečne po dlhom čase aj uvoľnený úsmev na tvári.

Odporúčame: Jahody, čerešne, maliny pre vašu krásu!

KOZOROŽEC – v lete sa vyvarujte impulzívnych riešení

Prepracovanosť a nával rôznorodých povinností vás prenasledujú aj v letných mesiacoch. Ak ste si naplánovali letnú dovolenku uprostred toho, keď si nevypnete mobil, nevypnete ani vy. Potrebujete sa na pár dní ocitnúť na samote. Ticho lieči a vy nutne potrebujete vyliečiť vaše vystresované a preťažené JA. Pokiaľ to neurobíte je tu riziko, že už okolo splnu, ktoré sa deviateho júla nesie vo vašom znamení, nechcene vybuchnete a urobíte jedno nepríjemné impulzívne rozhodnutie, ktoré nanešťastie už nepôjde zobrať späť.

Odporúčame: Jahody, čerešne, maliny pre vašu krásu!

Veľký letný horoskop na júl: Leto sľubuje prelomové zážitky! II.časť

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR – v júli sa vaše životy obrátia naruby

Tohtoročné leto bude pre mnohé z vás magické. Pocítite to už v prvé júlové dni, keď sa vôkol vás začínajú diať zvláštne veci. Zbystrite pozornosť a zamerajte sa na maličkosti. Luna sľubuje najmä pozitívne zmeny v milostnom živote. A je jedno či ste vo vzťahu, alebo nie. Pokiaľ ste si svoju tohtoročnú letnú dovolenku naplánovali práve na júl, najlepšie si oddýchnete po splne, teda po 9.júli. V tom čase ( od 11. júla), vstupuje mesiac do vášho znamenia. Verte svojej intuícii, snom a nebojte sa v láske aj zariskovať. 

Bude vás zaujímať: Čo vám prezradí váš sen o láske?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Kelemenová 13.08.17 17:47

SK
karma
86.00

kusok pravdy v tych horoskopoch stale je

  • 1
Odpovedať

Peter Gavlas 04.09.17 00:59

PG
karma
93.00

Tak tento rok bez dovolenky, nevyšlo nič z plánovaného, ale snaha bola...

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 24.10.17 22:15

JK
karma
100.00

Rada čítam horoskop

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní