Vianočný horoskop pre ohnivé znamenia (BARAN, LEV, STRELEC)

Vianočný horoskop pre ohnivé znamenia (BARAN, LEV, STRELEC)
 • 22.12.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 12
 • 4

Aj vy ste už v plnom očakávaní Vianoc? Alebo naopak, tento rok to až tak veľmi neprežívate? 

Nech už ste v akomkoľvek nastavení, vianočná nálada vás predsa len opantá, aj keď až na poslednú chvíľu. Pozrite sa spolu s nami do lunárneho kalendára, ktorý nám prezrádza, ako na nás tohto roku bude Mesiac vplývať. A že to môže byť aj poriadne divoké, keďže už 1.sviatok vianočný hovorí o splne...

Odporúčame prečítať: 

Astro Vianoce pre zemské znamenia (BÝK, KOZOROŽEC, PANNA)

Astro Vianoce pre vodné znamenia (RYBY, RAK, ŠKORPIÓN)

Astro Vianoce pre ohnivé znamenia (LEV, STRELEC, BARAN)

Astro Vianoce pre vzdušné znamenia (BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁR)

Vianočný horoskop pre ohnivé znamenia (BARAN, LEV, STRELEC)

Zdroj: Shutterstock®

BARAN

24.12. - Štedrý deň: Adam a Eva sa tento rok ponesú v znamení Blížencov. A keďže ostáva už len deň do splnu, pripravte sa na „šťastné, veselé a ukecané“. Luna v tomto vzdušnom znamení vo vás prebudí všetky slová, ktoré ste počas roka nestihli, zabudli, alebo nemohli vysloviť. Je tu však jedno riziko, takáto prílišná úprimnosť môže veľmi ľahko vyvolať rodinnú hádku.

25.12. – 1. sviatok vianočný: Spln vám privolá bolesť hlavy, na tú máme jednoduchý recept – relaxovať. Pokúste sa zahodiť stresy a byť naozaj len po boku tých, ktorých máte najradšej. Vyložte si nohy na stôl, obklopte sa sušeným aj čerstvým ovocím, nejakými orieškami a hrajte spoločenské hry, pozerajte telku, čítajte knihy, alebo sa mojkajte. Ešte stále je čas zachrániť vianočnú náladu.

26.12. – 2. sviatok vianočný: Zdravotné problémy, ktoré vás trápili počas roka, vás donútili dávať si pozor na to, čo jete. Neporušte svoje zásady ani počas Vianoc a dupľom nie počas týchto. Luna v splne jasne káže o zdravej strave a detoxikácii. Večer na Štefana je najmä o zábave, skúste to tentokrát bez alkoholu.

27.12. – Po štefánskej oslave: Existujú dve verzie. Buď ste to včera s alkoholom prehnali, alebo nie. Pri oboch platí to isté, choďte na čerstvý vzduch. Zájdite do prírody, na svahy, do hôr, užite si tento deň aktívne! Vaše telo aj psychika sa vám poďakujú.

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Luna v Panne bude pôsobiť na váš nervový systém a pokiaľ vás v tento večer čaká nejaká oslava, z ktorej ste nervózne už ráno, bude to trochu náročnejšie. Hlavne sa snažte upokojiť a predstavy o dokonalosti sa rovno vzdajte. Nič neočakávajte a príde nečakané.

Odporúčame prečítať: 

Vianočný horoskop pre zemské znamenia (KOZOROŽEC, BÝK, PANNA) 

Vianočný horoskop pre vzdušné znamenia (VODNÁR, BLÍŽENCI, VÁHY)

Vianočný horoskop pre ohnivé znamenia (BARAN, LEV, STRELEC)

Zdroj: Shutterstock®

LEV

24.12. - Štedrý deň: Vianoce sa vám spájajú s krásnymi spomienkami na detstvo a mladosť. Ak máte vlastné ratolesti, všetku tú čarovnú atmosféru vytvorte presne dnes. Ak ste samé, nevadí, doprajte čaro Vianoc svojmu JA. Mimochodom ak zistíte, že vám niečo chýba, nákupy na poslednú chvíľu sa vám naozaj vydaria.

25.12. – 1. sviatok vianočný: Piatok máme spln, ktorý vo vás podporí vašu ohnivosť. Pokúste sa ju nasmerovať tým správnym smerom a čaká vás naozaj mimoriadne príjemný deň. Relaxujte v spoločnosti svojich blízkych, odskúšajte darček, ktoré ste si našli pod stromčekom, lúskajte oriešky, pozerajte vianočné klasiky a hlavne buďte v pohode.

26.12. – 2. sviatok vianočný: Pokiaľ ste včera dôkladne oddychovali, dnešok nech je aktívny. Choďte si zaplávať, zalyžovať, zabehať, sánkovať, prechádzať sa a večer napríklad zatancovať. Vďaka tomu sa vám podarí spáliť vianočné kalórie, zlepšiť si náladu aj sa po dlhom čase poriadne zabaviť.  

27.12. – Po štefánskej oslave: Ak ste to so zábavou večer prehnali, dopoludnie venujte dôkladnej detoxikácii. Pomôžu vám bylinky, aloe vera, zelenina, ovocie, minerálna voda, ale aj pohyb, do ktorého by ste sa rozhodne mali prinútiť. Ak vo vás „opica“ vyvolala depresívne stavy, vyplačte sa na hrudi svojej bútľavej vŕbe a hneď vám bude lepšie.

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Usmievajte sa a nič nečakajte. Aspoň pre dnešok zahoďte svoje predstavy o dokonalom večeri a nemajte žiadne očakávania. Zistíte, že sa vám to vyplatí.

Odporúčame prečítať: Čo kúpiť pod vianočný stromček pre svoju nežnejšiu polovičku?

Vianočný horoskop pre ohnivé znamenia (BARAN, LEV, STRELEC)

Zdroj: Shutterstock®

STRELEC

24.12. - Štedrý deň: Je tu deň D, ktorý tak obľubujete. Dopoludnie sa ponesie pre vaše znamenie v trochu stresujúcej atmosfére. Môže za to aj blížiaci sa spln. Na Štedrý deň sa snažte aj kvôli splnu dodržať tradíciu pôstu – svoje telo odľahčíte a predídete priberaniu. Mnohé z vás si pod stromčekom nájdu jedno veľké prekvapenie, ktoré vám vyčaruje vynikajúcu náladu na najbližšie dni.

25.12. – 1. sviatok vianočný: Dnešok sa nesie v znamení splnu. Ten decembrový na vás bude pôsobiť romanticky, nežne a milujúco. Strávte dnešný deň po boku svojich milovaných, vo dvojici, v kruhu rodiny, či na návšteve priateľov. Bavte sa a starosti posledných dní zahoďte za hlavu.

26.12. – 2. sviatok vianočný: Ak ste tak neučinili včera, dnes sa vyberte na výlet. Možno ste mali to šťastie a Ježiško vás prekvapil nejakým príjemným dovolenkovým pobytom. Ak aj nie, prekvapte vy jeho. Zbaľte pár najnutnejších vecí  vyberte sa trebárs do hôr, alebo do susedného mesta. Užívajte si voľný čas a aspoň na okamih sa vypnite od roboty.

27.12. – Po štefánskej oslave: Ponocovanie na vás klasicky zanecháva stopy najmä na pleti. Prvou pomocou by mali byť hydratačné krémy, nielen pre tvár, ale aj pre pokožku celého tela. Ak ste to v noci s alkoholom prehnali, doprajte si najprv kúpeľ a hlavne peeling. Popritom pite žihľavový čaj, aby ste toxíny dostali tak z povrchu tela, ako aj z jeho vnútra.

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Doprajte si veľa romantiky. Či už to bude doma na gauči v objatí vášho milého, alebo v kruhu priateľov v chatke medzi zasneženými horami, či na bujarej párty v meste. Single dámy čaká už čoskoro láska na prvý pohľad.

Odporúčame prečítať: Lahodné silvestrovské chuťovky

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 12
 • 4
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Martina Zahoranová 22.12.15 18:14

MZ
karma
92.00

uvidíme či to bude pravda :-) vždy si z horoskopov zoberiem to dobré

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 22.12.15 19:54

SK
karma
113.00

ja som BARAN a manzel LEV,nuz uvidime

 • 0
Odpovedať

Helena Kravcová 22.12.15 20:35

HK
karma
100.00

manžel je lev a ja som baran ...na horoskopy neverím

 • 0
Odpovedať

Libuše Šumná 27.12.15 17:02

karma
112.00

horoskopy ráda čtu, i když na mě moc nesedí

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Nie je po záruke, ale ani čerstvé: Vieš, čo prezradí staré vajce?
Domácnosť

Nie je po záruke, ale ani čerstvé: Vieš, čo prezradí staré vajce?

 • 135
 • 3
 • 07.03.2021
Ako zvládať stres pred Vianocami a nepripraviť sa o kúzlo týchto sviatočných dní?
Inšpirácie

Ako zvládať stres pred Vianocami a nepripraviť sa o kúzlo týchto sviatočných dní?

 • 117
 • 3
 • 23.12.2020
Zastavte sa na raňajky v Starbucks a doprajte si príjemnú chvíľku pre seba
Voľný čas

Zastavte sa na raňajky v Starbucks a doprajte si príjemnú chvíľku pre seba

 • 38
 • 1
 • 20.02.2021
TOPlist