Vianočný horoskop pre vodné znamenia (RAK, ŠKORPIÓN, RYBY)

Vianočný horoskop pre vodné znamenia (RAK, ŠKORPIÓN, RYBY)
 • 23.12.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 4
 • 2

Vianoce sú u vás raz milované, inokedy nenávidené. V závislosti od toho, v akej psychickej (ne)pohode aktuálne ste.

Pokiaľ máte momentálne skôr negatívnu náladu, skúste to zmeniť. Pretože aj keď si to nechcete pripustiť, je to v prvom rade na vás, ako tieto sviatky strávite a ako sa na ne nastavíte.

Všetko ostatné vám už vieme prezradiť my. A to za pomoci lunárneho kalendára, ktorým nám našepkal, ako na nás bude Luna počas tohtoročných Vianoc pôsobiť. 

Odporúčame prečítať: 

Astro Vianoce pre zemské znamenia (BÝK, KOZOROŽEC, PANNA)

Astro Vianoce pre vodné znamenia (RYBY, RAK, ŠKORPIÓN)

Astro Vianoce pre ohnivé znamenia (LEV, STRELEC, BARAN)

Astro Vianoce pre vzdušné znamenia (BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁR)

Vianočný horoskop pre vodné znamenia (RAK, ŠKORPIÓN, RYBY)

Zdroj: Shutterstock®

RAK

24.12. - Štedrý deň: Vaša psychika dostáva zabrať, ale ako sme naznačili už v úvode, keď sa dostatočne zatnete a prekonáte zlú náladu, všetko môže byť úplne inak ako sa to spočiatku javí. Hádky, nezhody, žiarlivosť, aj podozrenia a zlosť dnes dajte bokom. Nahoďte úsmev, milý tón a prebuďte v sebe radosť zo života.

25.12. – 1. sviatok vianočný: Spln je dnes najintenzívnejší, jeho energiu môžete obísť veľmi jednoducho – menším pôstom. Aj keď ste veľké milovníčky sladkého, dne nahraďte koláče ovocím a klobásky zameňte za rybku. Poďakuje sa vám váha, vaše telo, ale aj psychika. Ak ste stále akési melancholické, pustite si nejakú vianočnú komédiu a snažte sa vypnúť všetky myšlienky.

26.12. – 2. sviatok vianočný: Mesiac sa už presúva do vášho znamenia, a vás začína zaplavovať nová energia. Tento deň na vás pôsobí ako životabudič a tešíte sa na všetko, čo si pre vás chystá. Obzvlášť čarovný bude večer, ktorý slobodným prinesie niekoľko príjemných flirtov, zadaným zas obnoví vášeň.

27.12. – Po štefánskej oslave: Keď ste večer zo seba vypustili šelmu, dnes rozhodne nemajte výčitky svedomia. Pred koncom roka si pokojne môžete aj vy dovoliť, nejaké to uvoľnenejšie správanie. Horšie to bude s vaším žalúdkom a celkovo tráviacim systémom, obzvlášť ak ste to prehnali aj s alkoholom, aj s jedlom. Na pomoc musia nastúpiť bylinky a pohyb.

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Posledný deň v tomto roku sa ponesie v znamení praktickej Panny. Pod jej vplyvom si pripravíte zoznam novoročných prianí, želaní a hlavne predsavzatí. A vedzte, že tentoraz ich NAOZAJ SPLNÍTE!

Odporúčame prečítať: 

Vianočný horoskop pre zemské znamenia (KOZOROŽEC, BÝK, PANNA) 

Vianočný horoskop pre vzdušné znamenia (VODNÁR, BLÍŽENCI, VÁHY)

Vianočný horoskop pre ohnivé znamenia (BARAN, LEV, STRELEC)

Vianočný horoskop pre vodné znamenia (RAK, ŠKORPIÓN, RYBY)

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN

24.12. - Štedrý deň: Ak si želáte naozaj Štedrý deň / večer, tak pohľad pod stromček mnohé z vás naozaj poteší. Po rôznych obdobiach, ktoré máte za sebou, sú to konečne Vianoce, aké ste si už dávnejšie priali. A to nie je všetko. Luna v Blížencoch aj blížiaci sa spln vám sľubujú, že vám dnes splnia jedno tajné želanie. Čo to bude, už viete len vy.

25.12. – 1. sviatok vianočný: Tento deň budú mnohé z vás chcieť hlavne oddychovať. Dupľom ak ste donedávna mali práce vyše hlavy, prípadne vás skolila nejaká nemoc. Zapnite si obľúbené vianočné rozprávky, alebo pesničky, vyberte zo skrinky zaprášené spoločenské hry a zavolajte svojich najbližších na jednu dve partičky.

26.12. – 2. sviatok vianočný: Piatkový spln na vás zapôsobí trochu oneskorene. Dnes sa snažte vyhnúť nezdravým a mastným jedlám, a doprajte si radšej niečo zdravšie. Zabúdať by ste nemali ani na aktívny pohyb, keďže nám počasie veľmi nepraje, lyžovanie a sánkovanie skúste na horách.

27.12. – Po štefánskej oslave: Luna sa nesie v znamení Raka, ktorý na vás takto pred koncom roka pôsobí mimoriadne citlivo. Aby ste zahnali pochmúrne myšlienky, nájdite útechu v objatí milovanej osoby. Potrápiť vás môže aj zdravie, konkrétne tráviace problémy. Na svoj jedálniček zaraďte radšej ľahkú stravu, pite veľa bylinkových čajov, obzvlášť vhodná je žihľava.

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Vyslovte sa. Ak ste už dlhšiu dobu odkladali oznámenie nejakej novinky, dnes je ten najlepší čas. Vstúpte vďaka úprimnosti a pravdivosti do nového roka s čistým štítom.

 
Odporúčame prečítať: Lahodné silvestrovské chuťovky
Vianočný horoskop pre vodné znamenia (RAK, ŠKORPIÓN, RYBY)

Zdroj: Shutterstock®

RYBY

24.12. - Štedrý deň: Mesiac v komunikatívnych Blížencoch z vás dnes spravia skvelé spoločníčky. Oslávte Vianoce v kruhu rodiny aj priateľov. Cez deň držte pôst, ale večer si pokojne doprajte pôžitok z chutnej vianočnej stravy. Tešte sa z darčekov, aj keď nespĺňajú celkom vašu predstavu. Vianoce sú o niečom inom, a pokiaľ ste to doteraz nepocítili, tento rok konečne objavíte ich čaro.

25.12. – 1. sviatok vianočný: Zadané dámy by si mali dvakrát dobre premyslieť, čo dnes povedia. Spln vo vás burcuje všetky nahromadené emócie a sviatky nesviatky, stačí maličký impulz a ste ochotné vypustiť ich von. Ventilovať sa treba, to je jasné, na druhej strane, hrozí, že si úplne pokazíte sviatky.

26.12. – 2. sviatok vianočný: Vianočná nálada je len vo vašich rukách. Ak sa cítite byť osamelé, zájdite do spoločnosti. Pokiaľ naopak po samote túžite, stíšte zvonenie, vyberte knihu, prikryte sa dekou a relaxujte. Zo zlej nálady vás dostane hrnček medovkového čaju, ale aj drobný prehrešok v podobe čokoládového koláča.

27.12. – Po štefánskej oslave: ktorá z vás bude vládať, môže v tento deň dostať chúťky na povianočné nákupy. Dupľom ak vám Ježiško venoval hotovosť. S nákupmi ale ešte chvíľu radšej vydržte, po novom roku, budete mať lepšiu voľbu. Posledná decembrová nedeľa je vhodnejšia na športovanie, kultúry, aj lásku. Čo z toho si vyberiete?

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Tohtoročný Silvester sa ponesie v znamení praktickej Panny. Pod jej vplyvom sa rozhodnete pre dokonalosť. Spíšte si zoznam všetkého, čo v novom roku tentokrát už naozaj dodržíte a po zvyšok večera sa už len bavte.

 
Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 4
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 23.12.15 06:39

SK
karma
113.00

uvidime

 • 0
Odpovedať

Andrea Kováriová 30.12.15 11:54

AK
karma
-1.00

mala som skvelé Vianoce a budem mať aj skvelý rok 2016, pretože mojim jediným predsavzatím je myslieť pozitívne:-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Cviklové placky s jogurtovým dresingom: Zdravá jesenná pochúťka
Bezmäsité jedlá

Cviklové placky s jogurtovým dresingom: Zdravá jesenná pochúťka

 • 56
 • 7
 • 02.11.2020
Tak jednoduché a výborné – slimáčiky zo zemiakového cesta
Jednohubky

Tak jednoduché a výborné – slimáčiky zo zemiakového cesta

 • 81
 • 6
 • 27.01.2021
Dokonalé varené víno krok za krokom: Ako ho robí Jamie Olivier?
Recepty šéfkuchárov

Dokonalé varené víno krok za krokom: Ako ho robí Jamie Olivier?

 • 61
 • 11
 • 12.12.2020
TOPlist