Vianočný horoskop pre vzdušné znamenia (VODNÁR, BLÍŽENCI, VÁHY)

Vianočný horoskop pre vzdušné znamenia (VODNÁR, BLÍŽENCI, VÁHY)
 • 21.12.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 11
 • 4

Netýrajte sa viac pohľadom do kalendára, čas nezvrátite a aj keď máte pocit, že nič nestíhate, Vianoce sú tu už naozaj čoskoro. Netrápte sa a nepridávajte si robotu navyše. Radšej na okamih zahoďte stres za hlavu a pozrite sa spolu s nami, v akom duchu by sa mali niesť tohtoročné vianočné sviatky. Na pomoc sme si prizvali lunárny kalendár a postavenie Mesiaca. Dnes sme sa pozreli v akom duchu sa ponesú Vianoce pre vzdušné znamenia.

Odporúčame prečítať: 

Astro Vianoce pre zemské znamenia (BÝK, KOZOROŽEC, PANNA)

Astro Vianoce pre vodné znamenia (RYBY, RAK, ŠKORPIÓN)

Astro Vianoce pre ohnivé znamenia (LEV, STRELEC, BARAN)

Astro Vianoce pre vzdušné znamenia (BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁR)

Vianočný horoskop pre vzdušné znamenia (VODNÁR, BLÍŽENCI, VÁHY)

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR

24.12. - Štedrý deň: Vianoce milujete a bolo to vidno už pekných pár týždňov. Vianočná nálada vás úplne prirodzene najviac posadne práve dnes. Mesiac je deň pred splnom a nesie sa v znamení Blížencov. Tí vám pomôžu predýchať prípadne komplikácie, najlepšie ale urobíte, ak sa rovno nastavíte tak, že si nepotrpíte na dokonalosť. Týka sa to aj vianočných darčekov, keďže pod stromčekom nemusíte nájsť všetko, čo ste si vysnili.

25.12. – 1.sviatok vianočný: Na tento deň vyšiel spln, ktorý našťastie pre vás nebude mať negatívny vplyv. Práve naopak len podporí vašu kreativitu, a tak mnohé z vás strávia dnešok vcelku hravo a tvorivo. Uplatniť to môžete aj v kuchyni, kde pripravte chutné a zároveň zdravé pohostenia nielen pre seba, ale aj pre nečakanú návštevu.

26.12. – 2.sviatok vianočný: Spln je ešte stále intenzávny, z Blížencov sa už prehupol do Raka a ohrozené je tak vaše trávenie. Hviezdy vám odporúčajú zájsť do prírody, ideálne na lyže, sánky, alebo aspoň lanovkou trebárs na Hrebienok. Čerstvý horský vzduch vás príjemne zrelaxuje, prečistí pľúca, ale aj dušu.

27.12. – Po štefánskej oslave: Ak nestrávite večer s čajíkom v ruke, pripravte sa na to, že nedeľa môže byť náročnejšia. Doprajte si veľa spánku, pleti hydratáciu, telu očistné bylinkové čaje, ako napríklad žihľava, praslička, alebo klasický zelený čaj. Deň je vhodný aj na pleťové procedúry, ale taktiež na vyznanie lásky. Nebojte sa ukázať svoje city. 

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Vy sa riaďte len jedným pravidlom – vyhnite sa ťažkej strave. Mastné a vyprážané jedlá vám dnes pod vplyvom Luny v Panne zaťažia trávenie a hrozilo by, že silvestrovský večer by ste strávili len ťažkým odfukovaním. Stavte radšej na ovocie a zeleninu, a pridajte ešte jedno pravidlo – s alkoholom to nepreháňajte, hlavne nemiešajte.

Odporúčame prečítať: Vianočný horoskop pre zemské znamenia (KOZOROŽEC, BÝK, PANNA) 

Vianočný horoskop pre vzdušné znamenia (VODNÁR, BLÍŽENCI, VÁHY)

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI

24.12. - Štedrý deň: tohtoročné Vianoce sa ponesú pod vplyvom vášho znamenia. Okrem toho je intenzívny aj spln a tak, pokiaľ ste si nechali zdobenie vianočného stromčeka na dnešok, vaša originalita sa na ňom podpíše. Dnes už nestresujte a deň strávte relaxom, balením posledných darčekov a občasným pomiešaním kapustnice. Večer čaká niektoré z vás príjemné prekvapenie.

25.12. – 1.sviatok vianočný: Spln je dnes najsilnejší a vy by ste si mali dať pozor nielen na to, čo dnes zjete, ale aj na to, čo poviete. Pozor na hádky, prípadnú kritiku berte s rezervou a vy samé sa kritizovaniu radšej úplne vyhnite. Ak potrebujete byť chvíľku samé, schovajte sa za knihu, šupnite pod deku a relaxujte,

26.12. – 2.sviatok vianočný: Keď nemáte odvahu postaviť sa na váhu, urobte si dnes menšiu očistu tela. Dupľom ak sa chystáte večer zabaviť. Šalát, kapustnica, aj vyprážané rybky a medovníček teraz nechajte bokom, a radšej si na tanier naložte čerstvé ovocie a zeleninu. Večer potom ešte zbytkové kalórie vytancujte.

27.12. – Po štefánskej oslave: Ak ste si dali včera poriadne do tela, dnešok venujte jeho očiste. Na pomoc si privolajte bylinkové čaje, aloe vera, detoxikačný kúpeľ, pleťové masky, aj hydratačné krémy. Po takomto dopoludní sa prinúťte a zájdite aspoň na pol hodinovú prechádzku. Ktorá vládze nech vytiahne lyže a hor sa na svahy.

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Hlavne dnes nebuďte samé! Nech už vám po rozume chodí čokoľvek, nezabúdajte, že dnešok by mal byť hlavne o zábave s tými, ktorých máte najradšej. Nenechajte sa vtlačiť do neželanej pózy, ale myslite na to, že ani trucovaním nič nevyriešite. Riaďte sa skôr heslom: Maňána.

Odporúčame prečítať: Lahodné silvestrovské chuťovky

Vianočný horoskop pre vzdušné znamenia (VODNÁR, BLÍŽENCI, VÁHY)

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY

24.12. - Štedrý deň: Vianoce aj všetok ten ruch vôkol nich milujete nadovšetko. Vaša domácnosť je už pekných pár dní dôkladne vyzdobená, dnes už len doladíte posledné detaily. Ak niečo nejde podľa vášho plánu, hlavne nepodliehajte panike. Uvarte si medovkový, alebo lipový čaj s medom, zapnite vianočnú rozprávku a užívajte si čas so svojimi blízkymi.

25.12. – 1.sviatok vianočný: Dnes je spln, ktorého vplyvu by ste sa mali radšej vyhnúť. Luna prechádza Blížencami a tie vo vás naštartujú vaše skryté dvojaké JA. Neviete, čo chcete, ani ako to povedať. Pozor na hádky, ak cítite, že dnes ste konfliktne naladené, radšej a vyhnite osobám, pri ktorých ste výbušné.

26.12. – 2.sviatok vianočný: Spln len veľmi máličko ustupuje, na druhej strane Mesiac sa presunul do citlivejšieho Raka a vy ste o 180 stupňov iné. Ste prítulné, milé, ospravedlňujúce a aj keď sa ráno prebúdzate ešte single, večer už budete zaspávať zamilované.

27.12. – Po štefánskej oslave: dnes mnohým z vás úsmev nezíde z tváre. Druhý sviatok vianočný dopadol nad vaše očakávania. Dnešok strávte leňošením a príjemným snením, alebo ešte lepšie v spoločnosti toho, kto vám ten úsmev na tvári vyčaril. Prechádzka v prírode, ideálne niekde v horách, vám dodá aj množstvo novej energie.

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Pre vaše znamenie platí dnes jediné: NEBILANCUJTE. Napriek tomu, že na posledný deň v roku sa to hodí, vy by ste si tým priviedli skôr depresie a smútok, keďže máte tendencie vidieť len to zlé. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 11
 • 4
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Daniela Siplakova 21.12.15 14:55

DS
karma
-1.00

ja som vaha a už sa tešim čaka na mna laska :)

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 21.12.15 21:50

SK
karma
113.00

uvidime,co bude

 • 0
Odpovedať

ľubka Olexyová 26.12.15 12:42

ľO
karma
-1.00

takéto perníčky som skúšala zhotoviť na Vianoce

 • 0
Odpovedať

Ľuba Reháková 01.01.16 21:46

ĽR
karma
-1.00

A tak horoskopy - ono vždy niečo sadne a niečo nie :D. Ale rada si ich prečítam - hlavne tie pozitívne :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Čo stihnúť v záhrade v novembri? Na toto by si nemala zabudnúť
Voľný čas

Čo stihnúť v záhrade v novembri? Na toto by si nemala zabudnúť

 • 55
 • 2
 • 15.11.2020
Zrkadlá v domácnosti: Poznáš tieto základné pravidlá ich umiestnenia?
Domácnosť

Zrkadlá v domácnosti: Poznáš tieto základné pravidlá ich umiestnenia?

 • 47
 • 9
 • 26.11.2020
Najlepšie fitness YouTube kanály, s ktorými si dáš poriadne do tela aj v pohodlí domova!
Cvičenie

Najlepšie fitness YouTube kanály, s ktorými si dáš poriadne do tela aj v pohodlí domova!

 • 54
 • 2
 • 17.11.2020
TOPlist