Vyveštite si svoju budúcnosť z kyvadla

Vyveštite si svoju budúcnosť z kyvadla
  • 19.07.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

A prečo nie? Riaďme sa heslom, že bez vetra sa ani lístok nepohne, a tak aj na takom veštení, čo to len bude. Či už by ste to chceli skúsiť len zo zábavy, zo zvedavosti, alebo by ste k tomuto umeniu radi privoňali profesionálnejšie, učiť sa máte dozaista čo. Množstvo rád nájdete v ezoterickej literatúre, aj taká práca s kyvadlom je totiž omnoho náročnejšia, než sa na prvý pohľad zdá. Na druhej strane, keď nevyskúšate nezistíte. Možno práve vy v sebe objavíte cenný dar.

Ako sa teda veští s kyvadlom a čo všetko nám môže prezradiť?

Podobne ako karty (či už tarotové, cigánske, alebo iné), či runy, alebo iné technik veštenia aj kyvadlo sa zakladá na pravdepodobnosti, čo sa môže stať, a čo nemusí.

Odporúčame prečítať: Ako sa zbaviť urieknutia?

Vyžaduje si obrovskú dávku sústredenia, samozrejme vnútorného pokoja, vyrovnanosť a ako to už býva pri každej jednej novej veci aj trpezlivosť.

História kyvadla vraj siaha do obdobia spred viac ako 8000 rokov. Kyvadlá využívali už v starom Egypte, podobne tak virguľu vďaka ktorej napríklad hľadali zdroje vody. My vodu síce hľadať nemusíme, ale kyvadlo môžeme využiť napríklad aj na to, aby ste zistili pozitívnu energiu v byte, či na pozemku. Okrem toho, ale poslúži aj ako taká miniveštiareň na vaše zvedavé otázky. 

Vyveštite si svoju budúcnosť z kyvadla

Zdroj: Shutterstock®

Takto s ním pracujú aj takzvaní „prútikári“, ktorých si mimochodom na takéto príležitosti pokojne môžete aj v dnešnej dobe objednať.

Ak by ste chceli aj vy okúsiť prácu s kyvadlom vyzbrojte sa trpezlivosťou. Postup je síce jednoduchý, všetko však závisí od vášho vnútorného nastavenia.  Kyvadlo držíte zvrchu medzi končekmi dvoch prstov a to úplne zľahka. Ruku je dobré si podoprieť, preto prv, než naberiete nejakú prax, veštite s kyvadlom vždy za stolom pohodlne usadené.

Ruku dajte akoby do pravého uhla, lakeť majte rovno na stole. Zbavte sa všetkých rušivých vplyvov, vypnite telku, rádio, stíšte si zvonenie na mobile.

Pokiaľ vám pomôže meditačná hudba, či zapálená sviečka ľahšie sa koncentrovať, urobte tak. Všetko je o vašom pohodlí a o tom, aby ste sa pri pokuse o veštenie cítili komfortne. 

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

Vyveštite si svoju budúcnosť z kyvadla

Zdroj: Shutterstock®

Ujasnite si v hlave, ktorý smer (vodorovný, alebo horizontálny) bude ÁNO a ktorý NIE. No a začnite klásť otázky. Môžete sa svojmu kyvadlu aj predstaviť, začať slušne, trebárs tak, či vám môže dnes zodpovedať pár otázok. Ak „prikývne“ pokračujte. Ruku majte celý čas uvoľnenú, rozhodne ňou nehýbte a nepodporujte kyvadlo v odpovediach, ktoré chcete počuť. Pokiaľ „mlčí“, a teda sa nehýbe, skúste položiť inú otázku, alebo sa k vešteniu vráťte inokedy.

Ak je vám ťažko si takéto veštenie predstaviť, pozrite si „rýchlokurz“ práce s kyvadlom z kryštálu. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com, www.aliimg.com,  

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní