Cyklický horoskop – Doba obnovy (19.2.-20.3.)

Cyklický horoskop – Doba obnovy (19.2.-20.3.)
  • 18.05.2015
  • Silvia Karasová

V čase kedy sa zima dáva už čoraz výraznejšie na ústup sa v cyklickom horoskope rodia ľudia v znamení Doba obnovy. Názov tohto znamenia ich povahu dokonale vystihuje. Popisuje to, čo sa v prírode na konci februára až do príchodu prvého jarného dňa zvykne odohrávať. Všetky búrlivé procesy aj nežnú prípravu na nový zrod, nádeje, optimizmus, viac slnečných dní, viac radosti... V klasickom horoskope, ktorým sa riadime najviac sa v tomto čase rodí znamenie Vodnára. Podobne ako jemu, ani ľudom v tomto cyklickom znamení nechýba spoločenská povaha a množstvo ideí.

Mnohí ľudia v tomto čase prežívajú životné premeny. Tí, ktorí sa rozhodnú do týchto dní narodiť si na cestu vyberú filozofiu zmien. Osoby v tomto znamení potrebujú byť v stálom dianí, nemajú radi nečinnosť a ich zvedavosť ich ženie do kútov, ktoré iní vždy radšej obídu.

Odporúčame prečítať: Cyklický horoskop - charakteristika 

Dátum narodenia: 19.2.-20.3.

Cyklický horoskop – Doba obnovy (19.2.-20.3.)

Zdroj: Shutterstock®

Pozitívne vlastnosti: aj keď sami majú nejaký problém, radi pomôžu druhým. K väčšine povinností pristupujú s veselou a dobrou náladou. Správajú sa vždy korektne, slušne, empaticky, aj úctivo. Svojim optimizmom dokážu okolie nakaziť tak, ako nikto iný. Veľmi ľahko nadväzujú kontakty a získavajú si priateľstvá. Na druhej strane len málokomu sa oni sami zveria so svojimi tajomstvami a pustia si len zopár výnimiek tak blízko k sebe.  

Negatívne vlastnosti: Svoje trápenie v sebe neraz dusia. Hrdosť im nedovolí pred niekým sa rozplakať, či nebodaj zosypať. Sú navonok veľmi silní, avšak ak majú naozaj zlé obdobie, ich vnútro sa dokáže veľmi ľahko rozbiť. O to je to potom nebezpečnejšie, že kvôli vlastnej tvrdohlavosti ostávajú na svoj smútok sami. Precitlivelo reagujú aj na kritiku, o sebe majú obvykle veľmi vysokú mienku a fakt, že ich kroky niekto spochybňuje, ich uráža. 

Cyklický horoskop – Doba obnovy (19.2.-20.3.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť lásky: majú skvele vyvinutý šiesty zmysel, ktorý ich skôr, či neskôr zavedie k tomu svojmu pravému, či pravej. Kým ho ale nájdu prejdú si zopár vzťahmi, z ktorých im každý prinesie do života niečo užitočné. V láske hľadajú harmóniu, nemajú radi nič komplikované, nie sú fanúšikmi ani hádok a žiarlivostných scén, aj keď paradoxne vo vzťahu bývajú práve oni tí majetníckejší. Keďže sú ľahko zraniteľní, hľadajú silnejšiu polovičku, niekoho, komu budú môcť 100% dôverovať, niekto kto bude chápaví a dokáže im oplatiť ich úprimnú lásku.   

Cyklický horoskop – Doba obnovy (19.2.-20.3.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť krásy a zdravia: títo ľudia snáď najviac podliehajú vplyvu Mesiaca. Sú mimoriadne citliví a intuitívni. Keďže sa svojimi trápeniami nezvyknú sťažovať, problémy v sebe skôr dusia, čo v konečnom dôsledku vedie k zhoršenému zdravotnému stavu. Najčastejšie ich trápia žalúdočné problémy, vredy, ale tiež zhoršená pleť, či problémy  pohlavnými orgánmi. Sami o sebe sú jemnocitní, čo spoznáte aj v štýle ich obliekania. Ženy z tohto znamenia majú rady nápadnejšie šperky, ktoré sa podobajú skôr umeleckým dielam.

Oblasť kariéry: medzi týmto znamením nájdeme mnoho umelcov, častokrát hudobníkov, spevákov, ale tiež výtvarníkov, spisovateľov, či tanečníkov. Pokiaľ má osoba v tomto znamení takéto nadanie, avšak nedokáže sa vo svete umenia a kultúry uplatniť, môže ju to dlhodobo trápiť až deptať. Vďaka empatii nájdu uplatnenie aj v oblasti sociálnej práce, v nemocniciach, či na školách. Starať sa o druhých im robí radosť, avšak býva to pre nich aj psychicky náročné. Nemali by si všetko tak pripúšťať, aby si neprivodili priveľa stresu. 

Odporúčame prečítať: 

Cyklický horoskop - Doba prebudenia (21.3. - 19.4.)

Cyklický horoskop - Doba rastu (20.4. - 20.5.)  

Cyklický horoskop - Doba rozkvetu (21.5. - 20.6.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých dní (21.6. - 20.7.)

Cyklický horoskop - Doba dozrievania (21.7. - 21.8.)

Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

Cyklický horoskop - Doba padajúceho lístia (22.9.-22.10.)

Cyklický horoskop - Doba prvých mrazov (23.10. - 22.11.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých nocí (23.11.-21.12.)

Cyklický horoskop - Doba hlbokého spánku (22.12.-19.1.)

Cyklický horoskop - Doba ticha (20.1.-18.2.)

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Martina Zahoranová 18.05.15 22:00

MZ
karma
92.00

poznám osobu narodenú v tomto znamení a musím povedať že to úplne sedí

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní