Cyklický horoskop - Doba padajúceho lístia (22.9.-22.10.)

Cyklický horoskop - Doba padajúceho lístia (22.9.-22.10.)
  • 06.05.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

S jeseňou sa okrem iného spája aj padajúce lístie. a práve jemu je venovaný názov ďalšieho znamenia v cyklickom horoskope. Ľudia, ktorí sa narodili v tomto jesennom čase sú charakteristickí miestami melancholickou náladou. Na druhej strane však sú ale neúnavní, rozvážni a maximálne trpezliví.

Aj keď z tradičného horoskopu môžeme v tomto znamení nájsť prevažne Váhy, Doba padajúceho lístia im z nerozhodnosti uberá. Toto obdobie je známe úbytkom slnečných dní, na scénu čoraz častejšie prichádzajú skoré večery a dlhšie noci. Človek, ktorí sa narodil v tomto čase môže občas na svoje okolie pôsobiť ťarbavo, občas lenivo aj pohodlne. Ku svojmu šťastiu však potrebuje jediné a to psychickú pohodu.

Dátum narodenia: 22.9.-22.10.

Odporúčame prečítať: Cyklický horoskop - charakteristika 

Cyklický horoskop – Doba padajúceho lístia

Zdroj: Shutterstock®

Pozitívne vlastnosti - osoby narodené v tomto znamení sú mierumilovné. Nemajú radi konflikty, vyhýbajú sa tiež hádkam, bitkám, či agresii. Ak im hrozí čosi podobné, radšej sa stiahnu, alebo "z miesta činu" ujdú. Na druhej strane im však odvaha nechýba a pokiaľ ide o ich srdcové záležitosti bojujú až do konca. Obdivuhodná je taktiež ich fantázia. Neraz sú umelecky nadaní, majú silný zmysel pre spravodlivosť a kompromisy.

Negatívne vlastnosti - Keď na nich príde zlá chvíľka zatvoria sa vo svojom snovom svete a pred realitou intenzívne zatvárajú oči. Niekedy sú váhaví a rozhodnutia robia na poslednú chvíľu, v hodine dvanástej. Keďže sa radi priatelia s každým a v kolektíve chcú byť obľúbenými, okolie im z času na čas vyčíta faloš a pretvárku. Keď podľahnú čaru peňazí majú privysoké nároky a neradi z nich zľavujú.

Odporúčame prečítať: Ako ľahko rozčesať nepoddajné vlasy?

Cyklický horoskop – Doba padajúceho lístia

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť lásky - od útleho veku túžia po romantickej láske. Toto ich nastavenie ich tak ženie a zároveň častokrát aj drží v nefungujúcich vzťahoch. Osoba z tohto znamenia sa však dokáže presvedčiť, že je v správnom partnerstve a tak roky trpí niečo, s čím by ostatní už dávno sekli. Ľahšie než druhí podlieha aj flirtom a nevera u nich nie je neznámou. Niektorí ľudia z tohto znamenia žijú dvojaké životy, keď však konečne nájdu svoju vysnenú polovičku a dostatočne sa predtým vybúria, konečne sa usadia a nájdu svoj vnútorný pokoj. Obvykle to však býva až vo vyššom veku.

Odporúčame prečítať: 

Sacharidová diéta sľubuje úbytok váhy už za sedem dní

Cyklický horoskop – Doba padajúceho lístia

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť krásy a zdravia majú veľmi výrazné estetické cítenie, aj spomínané umelecké nadanie. Ich jemnocit spoznáte nielen v ich príbytkoch, kde je všetko harmonické a dokonale usporiadané, ale aj v ich šatníku. Obľubujú elegantnú módu, nič excentrické, napriek tomu si však potrpia na kvalite. Radi investujú aj do rôznych kozmetických procedúr a ešte radšej do wellness techník. Pozor by si mali dávať na obličky, zabúdajú občas na pitný režim. Tiež by mali mať na pamäti pravidelný pohyb, síce sa vyznačujú skôr štíhlymi postavami, keď sa zanedbajú stratia na sile, alebo si vážnejšie podlomia zdravie.


Oblasť kariéry - milujú prácu v kolektíve, avšak v tíme kde to funguje aj po ľudskej stránke. neznášajú pletky na pracovisku, intrigy, klebety, či podrazy. Najlepšia je pre nich práca, kde môžu uplatniť svoju kreativitu, aj obľubu v umení. Keďže dobre poznajú svoje kvality, neváhajú ich odprezentovať a následne si za ne pýtať adekvátnu odmenu. Ako radový zamestnanec, aj ako šéf, sú vždy spravodliví, občas ochranárski, ak vidia, že niekoho na pracovisku utláčajú.

Odporúčame prečítať: 

Cyklický horoskop - Doba prebudenia (21.3. - 19.4.)

Cyklický horoskop - Doba rastu (20.4. - 20.5.)  

Cyklický horoskop - Doba rozkvetu (21.5. - 20.6.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých dní (21.6. - 20.7.)

Cyklický horoskop - Doba dozrievania (21.7. - 21.8.)

Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní