Indiánsky horoskop – Hus (22.12. – 19.1.)

Indiánsky horoskop – Hus (22.12. – 19.1.)
 • 15.04.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 1

Ak vám niekto povie ty Hus, nemusíte to hneď brať ako urážku. Aj keď je v našich končinách zaužívané čosi v štýle „hlúpa ako hus“, paradoxom je, že Indiáni o inteligencii ľudí narodených v tomto znamení rozhodne nepochybovali. Naopak pripisujú im vysoké IQ, ale aj EQ. Možno tak na prvý pohľad nevyzerajú, no tak ako títo vtáci, aj osoby narodené v tomto indiánskom horoskope dokážu skutočne obdivuhodné veci.

Sú vytrvalí, sebaistí, stoja nohami pevne na zemi a keď už vzlietnu do výšin, nikdy nie do nereálnych.

Indiánske znamenie Hus dodáva ľuďom skvelú pozornosť, bystré vnímanie, duchaprítomnosť aj pohotové reakcie. Robí tak z nich úspešných a rešpektovaných.

Odporúčame prečítať: 

Indiánsky horoskop - charakteristika

Indiánsky horoskop - VLK (19.2. – 20.3.)

Indiánsky horoskop - SOKOl (21.3. – 19.4.)

Indiánsky horoskop - BOBOR (20.4. - 20.5.)

Indiánsky horoskop - JELEŇ (21.5. – 20.6.)

Indiánsky horoskop - ĎATEĽ (21.6. – 21.7.)

Indiánsky horoskop - LOSOS (22.7. – 21.8.)

Indiánsky horoskop - MEDVEĎ (22.8. – 21.9.)

Indiánsky horoskop - HAVRAN (22.9. – 22.10.)

Indiánsky horoskop - HAD (23.10. - 23.11.)

Indiánsky horoskop - SOVA (23.11. - 21.12)

Indiánsky horoskop - VYDRA (20.1. - 18.2.)

Indiánsky horoskop - Hus

Zdroj: Shutterstock®

Indiánske znamenie – HUS

Dátum narodenia: 22.12. – 19.1.

Rýchla charakteristika: Husi síce môžu pôsobiť miestami ťažkopádne, avšak ich schopnosti rozhodne nikdy nepodceňujte. Sú bystré, šikovné a vytrvalé. Všetko, čo začnú rady dokončia a dotiahnu do tých najmenších detailov.

Živel: Po svete chodia aj poletujú pod vplyvom zemského živlu, ktorý im dodáva stabilitu a podporuje v nich racionálne zmýšľanie a praktickú stránku. Hus patrí k materialistickým povahám. Potrpí si na určitom štandarde, vďaka svojej usilovnosti a pracovitosti nemá problém dosiahnuť ho už v mladšom veku.

Indiánsky horoskop - Hus

Zdroj: Shutterstock®

Aká je Hus?

Ružové okuliare jej nič nehovoria. Nemá síce príliš v obľube fantazijný svet, na druhej strane je plná predstáv o svojich budúcich cieľoch a úspechoch. Hus je mimoriadne ctižiadostivá, a to tak v práci, ako aj v láske. Všetko, čo robí, robí s láskou a zmyslom pre detail. Svoj perfekcionizmus považuje za obrovskú výhodu, neváha upozorňovať na chyby ostatných a občas byť až priveľmi kritická. Hus sa vyznačuje tiež tvrdohlavosťou a občas chladným správaním. Prípadné pády berie s nadhľadom a snaží sa vždy čo najskôr otriasť. Hus má tiež skvelé analytické myslenie. Občas si ju môžete zaradiť do kategórie workoholikov, prípadne pod zlým dojmom medzi zlatokopky. Ak ju však spoznáte, zistíte, že Hus vie byť aj citlivá a zraniteľná. 

Indiánsky horoskop - Hus

Zdroj: Shutterstock®

Hus v láske

Hus sa nerada mýli, obzvlášť ak ide o srdcové záležitosti. Prv než osloví niekoho, kto sa jej zapáči, zváži všetky pre a proti. Racionálne sa snaží vysvetliť aj lásku, čo sa jej neraz vypomstí. Vo vzťahu potrebuje Hus istoty, býva žiarlivá aj majetnícka. Na oplátku však dokáže ponúknuť svoje ochranné krídla aj v podobe finančnej stability. Nerada býva vlastnená, avšak rada vlastní. Je veľmi spoločenská, aj preto potrebuje žiť so svojou polovičkou život bohatý na zážitky. Sedenie vo dvojici na gauči si necháva na dôchodok, kým je plná elánu a síl, chce si Hus čo najviac užívať. Je to pre ňu relax po namáhavých pracovných dňoch. Zábavou a smiechom Hus jednoducho relaxuje.

Hus v práci

Vie byť tímovým hráčom, kritickým šéfom a zamestnancom na ktorého je 100% spoľahnutie. Až do chvíle, že sa vám Hus bude snažiť odlákať niekto od konkurencie a ponúkne jej výhodnejšie podmienky, než má u vás. Hus potrebuje kariérne rásť a tak sa nikdy nebráni novým možnostiam. Ibaže by ste si ju poistili naozaj skvelou pracovnou zmluvou a ešte lepšími pracovnými podmienkami. Hus svoj čas strávený v práci vždy prepočítava na peniaze, na  oplátku od nej dostanete vskutku perfektne odvedenú robotu. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Alžbeta Remencová 15.04.15 17:28

AR
karma
103.00

celkom to aj sedi :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Bizarné vianočné zvyky a tradície: Počula si už o koze Gävle či legende o vianočnom pavúkovi?
Voľný čas

Bizarné vianočné zvyky a tradície: Počula si už o koze Gävle či legende o vianočnom pavúkovi?

 • 0
 • 13.12.2022
Nová séria Let’s Dance bude špeciálna a výnimočná! Na parket sa postaví aj paraolympionička! Prekvapenie aj v porote!
Voľný čas

Nová séria Let’s Dance bude špeciálna a výnimočná! Na parket sa postaví aj paraolympionička! Prekvapenie aj v porote!

 • 0
 • 23.01.2023
Z dovolenky v raji nečakaná svadba: Tatiana Žideková sa vydala!
CELEBRITY

Z dovolenky v raji nečakaná svadba: Tatiana Žideková sa vydala!

 • 0
 • 10.01.2023