Indiánsky horoskop – Losos (22.7. – 21.8.)

Indiánsky horoskop – Losos (22.7. – 21.8.)
  • 15.03.2015
  • Silvia Karasová

Aj keď si možno väčšina z nás pod lososom obvykle predstaví chutnú potravu, losos z ďaleka nie je len niečím na jedálnom lístku. Tieto ryby sú plné energie, známe tiež tým, že na svojich cestách sa stretávajú s množstvom problémov, prekonávajú neúrekom prekážok, dokážu zdolávať na pohľad nezdolateľné, sú silné a ťahá ich to k ich koreňom, nech už sa nachádzajú kdekoľvek. Podobné charakteristické vlastnosti pripisujú Indiáni aj ľuďom, ktorí sa narodili v znamení Lososa.

Losos je pre Indiánov symbolom múdrosti a odvahy. Osoby z tohto znamenia sú prirodzenými vodcami. Majú charizmu, odhodlanie aj pevnú vôľu doviesť svoje predstavy k činom. Aj preto ich druhí tak radi nasledujú.

Odporúčame prečítať: 

Indiánsky horoskop - charakteristika

Indiánsky horoskop - VLK (19.2. – 20.3.)

Indiánsky horoskop - SOKOl (21.3. – 19.4.)

Indiánsky horoskop - BOBOR (20.4. - 20.5.)

Indiánsky horoskop - JELEŇ (21.5. – 20.6.)

Indiánsky horoskop - ĎATEĽ (21.6. – 21.7.)

Indiánsky horoskop - LOSOS (22.7. – 21.8.)

Indiánsky horoskop - MEDVEĎ (22.8. – 21.9.)

Indiánsky horoskop - HAVRAN (22.9. – 22.10.)

Indiánsky horoskop - HAR (23.10. - 23.11.)

Indiánsky horoskop - Losos

Zdroj: Shutterstock®

Indiánske znamenie - LOSOS

Dátum narodenia: 22.7. – 21.8.

Rýchla charakteristika: Losos má prirodzenú múdrosť, vrodenú intuíciu, je predvídavý, rýchly, akčný. Napriek silným prúdom sa losos dokáže vždy vrátiť domov – na miesto svojho zrodenia. Nech už človeka v tomto znamení postretnú akékoľvek prekážky, Losos ich zvládne s bravúrou.

Živel: činorodosť a aktivitu im do vienka vkladá ohnivý živel. Napriek tomu, že sa losos pohybuje vo vode, práve oheň stojí za ich odhodlaním prežiť. Dodáva im tiež tvorivosť a spoločne  južným vetrom posilňuje ich vášeň a emócie.

Indiánsky horoskop - Losos

Zdroj: Shutterstock®

Aký je Losos?

V prvom rade priamočiary. Nikdy sa nesnaží chodiť okolo horúcej kaše. Losos nemá problém povedať vám do očí, čo si naozaj myslí. Vďaka talentu šikovne manipulovať so slovíčkami, však aj negatívnu kritiku dokáže zaobaliť do pochvaly a dosiahnuť tým presne to, čo chce. Len musí chcieť. Ak sa niekto človeku v tomto znamení sprotiví, môže očakávať celkom slušný emocionálny výbuch. Ľudia v znamení Lososa sa už rodia ako samozvaní vodcovia. Ich dominantné sklony môžete pozorovať v rannom veku. Ako deti sú práve oni tí, ktorí majú na ihrisku hlavné slovo. Na druhej strane ich okolie od nich nebočí. Naopak patria k obľúbeným osobám. Môže za to aj ich prirodzený vtip, šarm a dar reči.

Odporúčame prečítať: Indiánsky horoskop - charakteristika

Indiánsky horoskop - Losos

Zdroj: Shutterstock®

Losos v láske

Je nežný, prítulný, ale tiež vášnivý a to vo všetkých podobách, ktoré vášeň prináša. O žiarlivostné hádky s nimi núdza nebude, ale ani o výbuchy smiechu, objatia a pravidelné milovania. Losos je veľkým milovníkom, a to tak, či ide o ženu, alebo o muža. Zo svojich citov sa vám bude vyznávať pravidelne, nepovažuje to však za slabosť. Má taktiež ochranné sklony, navonok chce pôsobiť ako silná dominantná osoba, v skutočnosti je však veľmi zraniteľný. Nedokáže odpustiť neveru a zo zlomeného srdca sa lieči veľmi dlho.

Losos v práci

Jeho snom je zastávať vysoko postavené pozície. Losos potrebuje veliť, viesť, túži po tom, aby mu druhí načúvali. Aj preto sa neraz dáva na dráhu politika, či pedagóga. Je z neho tiež skvelý obchodník. Vďaka silnej intuícii má vyvinutý cit pre úspešný biznis. Losos pracuje pretože ho to baví, pretože si chce splniť svoje kariérne sny a v neposlednom rade pretože sa chce finančne zabezpečiť. Má rád blahobyt, a aj keď si to nevynucuje, uznáva, že si rád dopraje luxus. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Martina Zahoranová 15.03.15 22:20

MZ
karma
92.00

to som ja :-) niečo sedí a niečo nie, no treba si vybrať pre seba to lepšie :-)

  • 0
Odpovedať

Margaret Zimova 23.11.20 13:59

karma
106.00

Teda, sadlo to na mňa ako uliate, až ma to prekvapilo.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní