Indiánsky horoskop Sokol (21.3. – 19.4.)

Indiánsky horoskop Sokol (21.3. – 19.4.)
  • 04.03.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Aj Indiáni mali svoj vlastný horoskop. Ich zverokruh je založený na zvieratách voľne žijúcich v prírode. Či už na zemi, alebo vo vzduchu. Sokol patrí k tým, ktoré sú jednoznačným symbolom slobody a nezávislosti.

Tento dravec ohuruje svojou krásou, ale tiež ušľachtilosťou. Sokol je spájaný aj so Slnkom, Indiáni ho považovali za slnečného vtáka. Aj títo ľudia vás prekvapia svojou až kráľovskou dôstojnosťou.

Okrem toho im ale nechýbajú vlastnosti, ktoré by sme skôr hľadali u rozprávkových bytostiach, či komiksových hrdinov.

Odporúčame prečítať: 

Indiánsky horoskop - charakteristika

Indiánsky horoskop - VLK (19.2. – 20.3.)

Indiánsky horoskop - SOKOl (21.3. – 19.4.)

Indiánsky horoskop - BOBOR (20.4. - 20.5.)

Indiánsky horoskop - JELEŇ (21.5. – 20.6.)

Indiánsky horoskop - ĎATEĽ (21.6. – 21.7.)

Indiánsky horoskop - LOSOS (22.7. – 21.8.)

Indiánsky horoskop - MEDVEĎ (22.8. – 21.9.)

Indiánsky horoskop - HAVRAN (22.9. – 22.10.)

Indiánsky horoskop - HAR (23.10. - 23.11.)

Indiánske znamenie SOKOL

Indiánsky horoskop Sokol

Zdroj: Shutterstock®

Dátum narodenia: 21.3. – 19.4.

Rýchla charakteristika: bystrý zrak, pohotové myslenie, múdrosť aj statočnosť. Tieto základné sokolie vlastnosti predurčujú ľudí narodených v tomto znamení dosiahnuť v živote naozaj veľké ciele.

Živel: Sokolov ovplyvňuje oheň, ktorý im dodáva črty ako pevná vôľa, aktivita, či energia. Východný vietor im zas posilňuje intuíciu, ale tiež túžbu po poznatkoch.

Odporúčame prečítať: Dokonale vypracované ruky do leta

Indiánsky horoskop Sokol

Zdroj: Shutterstock®

Aký je Sokol?

Od Sokola môžete očakávať dochvíľnosť za každých okolností. Jeho zodpovedné správanie mnohí jeho blízki oceňujú, keďže však očakáva rovnaký prístup aj od ostatných, niektorí sa môžu Sokolovi vzoprieť. To zas nevyhovuje jemu.

Rád si pestuje rešpekt a imidž autoritatívnej osoby. Rutina a stereotyp Sokola ubíjajú. Je akčným človekom, ktorí v prípade potreby neváhajú rázne zakročiť. Obzvlášť na pozore by sa mali mať ich nepriatelia. Sokol je lovec, ktorý dokáže rýchlo a veľmi múdro vyhodnotiť situáciu, s ľahkosťou zdoláva aj tie najťažšie prekážky.

Indiánsky horoskop Sokol

Zdroj: Shutterstock®

Sokol v láske

Svojou nezávislosťou neraz chtiac, ale aj nechtiac od seba odplašia prípadné lásky. Najmä v mladom veku potrebuje Sokol roztiahnuť krídla a letieť šírym svetom. A to doslova. Jeho cestovateľské chúťky ho zavejú aj na tie najneobvyklejšie miesta. Ak to bude práve v období, kedy začnú mať osoby v tomto indiánskom znamení chúťky usadiť sa, tešiť sa môže Sokol aj na cudzokrajnú polovičku. Muži aj ženy v tomto znamení si potrpia na elegancii, ale aj na komplimentoch. Sami ich však rozdávajú o čosi menej. V láske sa zvyknú riadiť egoizmom, až kým sa nestanú rodičom, vzťahy neberú príliš vážne.

Sokol v práci

Ak chcete priameho a aktívneho zamestnanca, Sokol je skvelá voľba. Ponúknuť mu však musíte kariérny rast. A zároveň rátajte s tým, že ten jeho rast bude intenzívny a na vami obsadzovanom mieste Sokol dlho nevydrží. Láka ho to do centra diania, potrebuje vedieť stále viac. Pokiaľ sa Sokol dostane na vedúcu pozíciu, a on sa tam skôr, či neskôr dostane, bude nielen ostražitý, ale aj prísny. Sokol nemôže vystáť intrigy, lenivosť, nenávidí klamstvá a pretvárku. Občas môže dokonca pôsobiť hrubo, vtedy rátajte s tým, že ich niekto musel naozaj vytočiť. Po pracovnej stránke sa ženú za peniazmi, kariérou, aj úspechom. Na druhej strane vždy im ide o svedomito odvedenú prácu. 

Odporúčame prečítať: Indiánsky horoskop - VLK

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní