Keltský horoskop – znamenie Cyprus

Keltský horoskop – znamenie Cyprus
  • 01.06.2014
  • Silvia Karasová

Tie z vás, ktoré sa narodili koncom januára alebo júla sa v keltskom horoskope môžu nájsť pod znamením Cyprus. Keltský horoskop je totiž úzko spätý s prírodou, obzvlášť so stromami. Im prislúchajú aj jednotlivé znamenia. Pod pojmom cyprus si môžete predstaviť ihličnatý strom, prípadne kríky, ktoré nájdete najmä v teplých oblastiach severnej pologule. Tento strom máva aj charakteristiky ako večne zelený strom, alebo dokonca najstarší strom na planéte. V Iráne ho niektorí dokonca aj uctievajú. Aké vlastnosti teda dokáže takýto významný strom predať tým, ktorí sa narodili v jeho znamení?

Pozri aj: Žena vracala 80-krát denne počas tehotenstva: Ranné nevoľnosti ju skoro stáli 2 životy

znamenia podľa keltského horoskopu

Zdroj: Shutterstock®

Keltské znamenie CYPRUS

Dátum narodenia: 25. 7. – 4.8. a 23. 1. – 31. 1.

Charakteristické črty: Spoznáte ich už na prvý pohľad vďaka širokému úsmevu na tvári a nefalšovanej radosti zo života. Títo ľudia sršia optimizmom, a to dobré dokážu nájsť snáď v každej životnej situácii. Život si užívajú plnými dúškami, radi spoznávajú nové veci, objavujú svet aj ľudí vôkol seba. Najradšej zo všetkého sú však so svojou rodinou, ktorú považujú za to najdôležitejšie v živote.

Aj kvôli tomu im chýbajú vyššie pracovné ambície. Títo ľudia sa nepotrebujú drať na kariérny vrchol, dobre vedia, že by ich to ukrátilo o čas so svojimi najbližšími a o domáce pohodlie, ktoré tak milujú. Do vzťahov sa hrnú bezhlavo a šialene zamilovane, rovnako prudko však nefunkčné vzťahy dokážu aj uzavrieť a bez mihnutia oka si osobu, ktorá im ublíži vymazať nadobro zo svojho života.

Pozri aj: Už si skúsila biely mak? Zisti, či je v niečom lepší než ten klasický

keltský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Láska:

Ako už naznačujú aj charakteristické vlastnosti tohto znamenia, v láske to budú mať pekne divoké. Výhodou, ale zároveň aj nevýhodou je ich veľkodušnosť. Keď si títo ľudia niekoho obľúbia sú ochotní mu obetovať všetok svoj voľný čas. Keď flirtujú, tak poriadne koketne, nesmú chýbať úsmevy, dotyky a vášnivé pohľady. Po ich boku sa bude mať najlepšie človek plný optimizmu a dobrej nálady. Od depresívnych ľudí totiž radšej utekajú.

Pozri aj: Vres obyčajný – stačí mu málo, i tak každého očarí svojou krásou

keltské znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása:

Paradoxne, aj keď je strom cyprus pripisovaný k najstarším stromom, ľudia narodení v jeho znamení starobu znášajú veľmi ťažko. Obzvlášť ženy, ktoré si po celý svoj život veľmi potrpia na svoj vzhľad. Prvé vrásky nesú veľmi ťažko, vďaka pravidelnej starostlivosti o pleť im na ich šťastie prvé vrásky prichádzajú až v neskoršom veku. Majú pomerne silnú imunitu, napriek tomu aj hypochondrické sklony.

Práca:

Ľudia v tomto znamení nemávajú vysoké ambície a málokedy ich nájdete na vedúcich postoch. Nie vždy sa totiž dokážu na svoju prácu 100 % sústrediť a vyvinúť všetku svoju snahu. Radšej než workoholické predstavy majú svoju pohodu, dobrú náladu a príjemné chvíle s blízkymi.

KELTSKÉ HOROSKOPY:


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 16:49

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 16:49

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní