Keltský horoskop – znamenie Jedľa

Keltský horoskop – znamenie Jedľa
  • 21.05.2014
  • Silvia Karasová

Aké je znamenie Jedľa podľa keltského horoskopu? Ako možno charakterizovať osoby narodené v tomto znamení? Sú extrovertní alebo práve naopak? A kto vlastne patrí do tohto znamenia? Zisti viac v našom článku!

Keltské znamenie JEDĽA

Dátum narodenia: 3. 7. – 13. 7. a 2. 1. – 11. 1.

Charakteristické črty: Títo ľudia bývajú introvertnejší, zahĺbení sami do seba, utiahnutí a občas aj bojazliví. Na druhej strane sú však obdarení obrovskou dávkou elegancie a noblesy. Ten koho si pripustia do svojho súkromného sveta, spozná, že vedia byť komplikovaní, ale aj veľmi zaujímaví. Možno to nevyznieva, že majú vhodné atribúty do partnerského vzťahu, avšak keď sa Jedle raz zamilujú, dokážu byť oddanými ako málokto. Ak žijú osamote, všetok svoj voľný čas pretvoria do svojej práce. V tejto sfére im nechýbajú ambície.

Pozri aj: Je horčičný olej bezpečný na použitie? Kedy ho radšej v obchode obísť?

keltský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása:

Pozor by si mali dať na stresy, ktoré im podlamujú imunitu. Zároveň negatívne vplývajú na ich pokožku. Ak sú dlhodobo pod stresom, objavia sa im problémy s akné, ktoré môžu vyústiť až do ekzémov. Mali by preto dbať nielen na pravidelný spánok, ale tiež na návštevy kozmetického salóna. Pleťové masky a peelingy, rovnako tak kvalitné krémy, ale aj líčidlá, by rozhodne dámam v znamení Jedle nemali chýbať.

Pozri aj: Múdre citáty o láske – o tom najkrajšom cite zo všetkých

Jedľa

Zdroj: Shutterstock®

Láska:

Ako sme už naznačili v charakteristických črtách, nejde dvakrát o jednoduchú povahu. Tak dámy, ako aj páni v tomto znamení majú svoje vlastné svety, do ktorého sa druhí dostanú len pomalými krôčikmi. Základ je ten, že Jedľa vám musí začať dôverovať, a túto dôveru si prirodzene musíte niečím zaslúžiť. Nie je vôbec výnimočné, ak títo ľudia prv než vás zaradia do okruhu svojich najbližších začnú nenápadne testovať. Nemyslia to v zlom, ale posledné čo potrebujú, je spriahnuť sa s nezodpovedným človekom.

V láske sú preto nanajvýš opatrní, keď už im ale srdce pretne Amorov šíp, svoju oddanosť vám budú pravidelne a dlhodobo dokazovať. Ich tendencie správať sa nezávisle a spoliehať sa len samy na seba, však nemusia vyhovovať každému. Z toho potom vznikajú konflikty, ktoré len podčiarkuje ich vrodená hádavosť.

stromoskop

Zdroj: Shutterstock®

Práca:

Najmä single ľudia z tohto znamenia sa dokážu na svoju prácu veľmi silno upnúť. Čím majú na ňu viac voľného času, tým viac sa jej venujú. Osem hodín v práci je pre ne neobvyklé minimum. Svoje vysoké ambície tak dokážu veľmi ľahko prevteliť do reality. Cielene a postupne si kráčajú krôčik za krôčikom k vyššiemu postu, až kým nezakotvia v tých najvyšších radoch. Vďaka ich perfekcionistickým vlastnostiam sú skvelí v oblasti finančníctva, ekonómie, či medicíny. Nech ich už láka čokoľvek, rozhodne neprijmú niečo, čo ich neuspokojuje. Ani za cenu peňazí!

KELTSKÉ HOROSKOPY:

ďalšie pribudnú už čoskoro...


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 19:32

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 19:32

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní