Keltský horoskop - znamenie OLIVA

Keltský horoskop - znamenie OLIVA
 • 20.07.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 0

Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto priam prekypuje energiou, alebo sa medzi takýchto akčných ľudí radíte aj samé, je dosť pravdepodobné, že vaším keltským znamením je Oliva. Keltský horoskop priraďuje znamenia k stromom, keďže v rámci svojho náboženstva Kelti inklinovali k prírode a obzvlášť k stromom, na ich základe im pripisujú aj charakteristické črty. 

Keltské znamenie Oliva

Keltský horoskop Oliva

Zdroj: Shutterstock®

Dátum narodenia: 23.9.

Charakteristické črty: Ľudia narodení v tomto znamení patria k ľuďom bez pretvárky. Sú priateľskí, oddaní, aj dobroprajní. Ak by ste si mali vybrať niekoho do zoznamu výnimočných osôb, boli by to práve tí, ktorí sa narodili v znamení Olivy. Okrem týchto vzácnych vlastností sa vyznačujú aj vysokou inteligenciou a oslňujúcou krásou. Vďaka svojmu nadaniu, vnútornej harmónii a zrelému priateľskému správaniu patria k veľmi obľúbeným osobám. Robiť dobré skutky je pre nich tak prirodzené ako ranná hygiena. Občas sa však vďaka svojmu neustálemu úsiliu pomáhať druhým vyčerpajú, vtedy nutne potrebujú pár dní oddychu, aby sa po načerpaní novej energie mohli opäť vrhnúť do víru dobročinnosti.

Keltský horoskop Oliva

Zdroj: Shutterstock®

Láska: Ich fyzická príťažlivosť, silná charizma a krásne črty tváre ich predznamenávajú k tomu aby sa radili do kategórie femme fatal. Od svojho partnera požadujú lásku a nehu, sami sú totiž veľmi jemní a citliví a tak hrubosť a fyzické násilie z duše neznášajú. Svoju polovičku milujú nadovšetko a mnohé jej taktiež dokážu odpustiť, pokiaľ nepresiahne hranice, ktoré majú mimochodom Olivy posunuté omnoho ďalej ako bežní ľudia. Keďže sú veľmi spoločenské bytosti, potrebujú po svojom boku niekoho, kto bude zdieľať ich lásku k udalostiam, rodinným stretnutiam, záhradným párty... jednoducho Olivy potrebujú okolo seba neustále milovaných ľudí, dobrú náladu, smiech a zábavu. Aby ste si ale nemysleli, tieto osoby nie sú len do koča, ale aj do voza. Ak máte problém, ako prví vám ponúknu riešenie a pomocnú ruku. Sú skvelými poslucháčmi, čo z nich robí dokonalé bútľavé vŕby. 

Keltský horoskop Oliva

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása: Ako sme už spomenuli, títo ľudia oplývajú prirodzenou krásou. Ženám tak netreba nánosy make-upu, ani zásahy plastického chirurga. Rady sa o seba starajú, a platí to aj pre silnejšie pohlavie. Nevyhýbajú sa pravidelnému cvičeniu, a v ich kozmetickej skrinke nájdete vždy kvalitné hydratačné krémy. V obľube majú nude makeup, oblečenie pohodlné, no zároveň rafinované. Nehanbia sa ukázať svetu svoje prednosti, neberte to ale ako ich namyslenosť, či pýchu. Po zdravotnej stránke sa však trošku zanedbávajú. Kolotoč, v ktorom sa pravidelne vyskytujú ich z času na čas oberie o všetku energiu, vtedy musí prísť nevyhnutne na rad dovolenkový oddych. Pokiaľ majú po svojom boku milovaných ľudí, dokážu sa veľmi rýchlo z choroby vystrábiť.

Keltský horoskop Oliva

Zdroj: Shutterstock®

Práca a relax: Majú šťastie, že väčšinou sa im v živote podarí robiť to, čo majú radi. K svojej práci potom tak aj pristupujú, zodpovednejší prístup budete hľadať u málokoho. Keďže ich majú radi známi, aj neznámi, veľmi vhodná je pre nich práca s ľuďmi. Ideálne na miestach, kde by mohli uplatniť aj svoju empatiu a dobročinné vlastnosti. Pri hľadaní práce im nejde o peniaze, ale práve o to, aby sa cítili byť užitočnými. Častokrát sa tak dávajú na dráhu dobrovoľníkov, psychológov, sociálnych pracovníkov, či lekárov bez hraníc. Pomoc druhým je pre nich zároveň aj relaxom, z času na čas ale potrebujú vypnúť aj oni. Najviac si oddýchnu v náručí milovaného, ale tiež na dovolenke so svojimi priateľmi, či rodinou. 

KELTSKÉ HOROSKOPY:

BREST - 14.7. - 24.7 a 12.1. - 22.1.

CYPRUS - 25.7. - 4.8. a 23.1. - 31.1.

JEDĽA - 3.7. - 13.7 a 2.1. - 11.1.

TOPOĽ - 1.11. - 10.11., 1.2. - 10.2., 1.5 - 10.5. a 5.8. - 14.8.

CÉDER - 11.2. - 20.2., 15.8. - 24.8.

BOROVICA - 21.2. - 2.3., 25.8. - 3.9.

VŔBA - 3.3 - 12.3., 4.9. - 13.9.

LIPA - 13.3. - 230.3., 14.9. - 22.9.

DUB - 21.3.

OLIVA - 23.9.

LIESKA - 22.3. - 31.3., 24.9. - 2.10.

JAVOR - 11.4.-20.4., 12.10. - 21.10.

ORECH - 21.4.-30.4, 22.10.-31.10

TIS - 1.5.-6.5., 1.11.-4.11.

ďalšie pribudnú už čoskoro...

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Premiérová séria Behaj lesmi na Slovensku zaznamenala veľký úspech
Voľný čas

Premiérová séria Behaj lesmi na Slovensku zaznamenala veľký úspech

 • 2
 • 17.09.2021
3 skvelé tipy ako pripraviť záhradnú párty
Inšpirácie

3 skvelé tipy ako pripraviť záhradnú párty

 • 5
 • 26.06.2021
Rekordne najväčšie ústa na svete: Hollywoodsky úsmev v podaní tejto ženy naberá nový rozmer!
Voľný čas

Rekordne najväčšie ústa na svete: Hollywoodsky úsmev v podaní tejto ženy naberá nový rozmer!

 • 9
 • 19.08.2021
TOPlist