Mesačný horoskop na október 2019: Čo ťa čaká a neminie?

Mesačný horoskop na október 2019: Čo ťa čaká a neminie?

Leto je minulosťou a na niektoré z nás už začala sadať melancholická jesenná nálada. No musíte uznať, že aj jeseň má čosi do seba, a to najmä v momentoch, keď na nás ešte z času na čas vykukne zubaté slniečko cez pestrofarebné listy stromov. Je to zároveň aj obdobie, keď sa častejšie utiekame do minulosti a spomíname na vydarenejšie i nevydarenejšie kapitoly života. Akási rekapitulácia z času na čas nezaškodí, no nezabudnite sa pozerať aj dopredu.

Múdra myšlienka na tento mesiac

„Na tomto svete nie je také dôležité to, kde sa práve nachádzame, ako skôr to, ktorým smerom sa uberáme.“ (Oliver Wendell Holmes)

Všeobecné tendencie na október 2019

Tendencie na október vo všeobecnosti ukazujú, že najmä zo začiatku mesiaca treba klásť viac dôrazu na diplomaciu, ktorá sa však zíde aj neskôr, keď sa v strede mesiaca zosilnia boje o moc, pozície či financie. V búrlivejších situáciách si treba zachovať pokoj a rozvahu, pretože práve rozkolísanosť a neistota vás môže ešte viac dezorientovať a vzďaľovať od cieľov. Zachovajte si srdce na správnom mieste, no spoľahnite sa v konečnom dôsledku na pragmatický rozum.

A čo si pre vás konkrétne tento mesiac nachystali hviezdy? To sa dozviete v galérii nižšie, kde nájdete odkaz pre každé jedno znamenie horoskopu.

- Galéria
1 z 12

BARAN (21.03. – 20.04.)

Nebudeme vám ťahať medové motúzy pod nos, v októbri to pre Baranov nevyzerá úplne úspešne. No i keď sa s veľkou pravdepodobnosťou neposuniete výraznejšie vpred, mali by ste si aspoň zachovať vašu pozíciu z konca septembra. Týmito jesennými dňami sa s vami bude ťahať akási nechuť a ubudne aj z vašej energie, ktorej inak mávate za priehrštia. No nebojte sa, ide len o dočasný stav. Čo vám v tejto situácii najlepšie pomôže, ale aj mnohé iné sa dozviete v kompletnom horoskope pre znamenie BARAN.

 

 

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Ľubica Šťastná 02.10.19 06:51

ĽŠ
karma
100.00

Múdra myšlienka na tento mesiac!

  • 2
Odpovedať

Mária Slováková 03.10.19 08:01

MS
karma
118.00

Tak ma čaká dobrý mesiac podľa horoskopu.Oktober pre mňa znamená už skutočne pravú jeseň a prechádzky v nádherne sfarbenej prírode.

  • 1
Odpovedať

Ivana Fajdelová 03.10.19 11:23

IF
karma
-1.00

Na horoskopy veľmi neverím, no uvidime :)

  • 1
Odpovedať

Soňa Horáčková 03.10.19 13:02

SH
karma
119.00

Páči sa mi myšlienka mesiaca.... na horoskopy moc neverím...

  • 1
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 18:17

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 18:17

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní