Mesačný horoskop na október 2020: Na čo by ste sa mali pripraviť?

Mesačný horoskop na október 2020: Na čo by ste sa mali pripraviť?
 • 30.09.2020
 • Radka Vargová

  • Zdieľaj:
 • 2

Nový mesiac, nové veci. Ale aké? Hviezdy v tom majú jasno. Prinášame vám horoskop na október, kde sa dozviete, ktoré znamenie stretne novú lásku, kto by mal viac zamakať v práci a kto sa venovať rodine. Zistíte to v nasledujúcich riadkoch. 

Baran

Aký je váš horoskop na október? Október so sebou prinesie veľkú dávku rozvážnosti, kvôli ktorej môžete občas pôsobiť až spomalene. V tomto období by mal Baran investovať energiu skôr do vzťahov, ktoré budú pri správnej starostlivosti veľmi harmonické. Žiadnu veľkú vášeň však nečakajte, vašou výhodou bude teraz predovšetkým láskavé vystupovanie.

Býk

U vás bude tento mesiac prebiehať v znamení záhad a rébusov. Žiaden Býk sa v tomto období nebude brániť témam, ktoré sú tabu, ale naopak, bude ho lákať všetko, v čom zbadá komplexitu a hĺbku. Hoci emócie naberú na intenzite, v réžii bude ego, ktoré vás prinúti zachovať si vážnu tvár.

Blíženci

Október so sebou prinesie rovnováhu, ktorú Blíženci pocítia najmä v partnerských vzťahoch. Pokoj a harmónia vo vás prebudí ozajstné šťastie a vy si tak začnete vašej polovičky skutočne vážiť. Vašou slabinou by v tomto mesiaci mohla byť nerozhodnosť, a to najmä keď dôjde na veľké zmeny.

Rak

Ak sa už od svojich blízkych cítite vzdialení, október predstavuje ideálny čas na to, aby ste to napravili. Rak bude v túto dobu vynakladať všetku energiu na to, aby do vzťahov vniesol harmóniu a pokoj. V tomto snažení vám bude výhodou vaše sympatické vystupovanie. Závažná rozhodnutie ale radšej odložte na neskôr.

Pozri tiež: Láska až za hrob! Najvernejšie znamenia horoskopu, ktoré nikdy nepodvádzajú

Horoskop na október: Na čo by ste mali byť pripravená?

Zdroj: Shutterstock®

Lev

Podľa hviezd sa Lev môže pripraviť na chladný október, a to predovšetkým po stránke emócií. Na jednej strane je to dobre, pretože sa vyhnete problémom, ktoré by vám prinieslo precitlivené správanie. Avšak na druhej strane by kvôli tomu mohli zaostávať vaše vzťahy. Nezabúdajte svojej drahej polovičke venovať štipku náklonnosti.V práci sa snažte robiť veci navyše, prinesie to ovocie.

Panna

Každá nezadaná Panna by mala držať na uzde svoj kritický a konzervatívny prístup. Október vám totiž do života privedie zaujímavú osobu a váš strach vystúpiť z komfortnej zóny by vás mohol pripraviť o novú známosť. Ak ste v dlhodobom vzťahu, tak teraz budete zažívať pohodu a harmóniu. Nezanedbávajte rodinu a priateľov. Najbližšie dni vás budú potrebovať. 

Váhy

Hoci by ste október zo všetkého najradšej venovali svojim blízkym, práca vás stiahne na svoju stranu. Váhy budú v tomto období veľmi sústredené a pracovité, čo ich s najväčšou pravdepodobnosťou privedie k ich vytýčenému cieľu. Určite by ste ale nemali zabúdať ani na odpočinok - aromatický kúpeľ či masáž vám len prospeje.

Škorpión

Október pre vás bude pomerne pokojným a pozitívnym mesiacom. Škorpión bude teraz žať ovocie za svoje celoročné snaženie v práci, čo mu dá konečne priestor na to, aby sa plnohodnotne venoval svojim najbližším, najmä partnerovi. Nezadaní jedinci sa ľahko nechajú zlákať záhadnou osobou, ktorá sa im objaví v živote.

Horoskop na október: Na čo by ste mali byť pripravená?

Zdroj: Shutterstock®

Strelec

Jesenná skľúčenosť už je preč a vy tak môžete prežívať október plný romantiky a emócií. Strelec teraz bude prejavovať láskavosť svojmu partnerovi, rodine i priateľom, vďaka čomu sa úspešne vyhne akýmkoľvek ťažkostiam vo vzťahoch. Nezabudnite si však dopriať tiež chvíľu pre seba – čas strávený osamote je veľmi dôležitý.

Kozorožec

Hoci vám október do života prinesie veľa zábavy, vy sa budete zameriavať predovšetkým na prácu. Kozorožec bude vďaka postavenie Marsu v Škorpiónovi veľmi ambiciózny, a tak ľahko dosiahne nadpriemerné výsledky. Vaše emócie budú skôr v útlme, takže vás žiadna nečakaná novina len tak nerozhodí.

Vodnár

Ak vo vás sychravý október vyvolá zlú náladu, spoľahlivo ju zaženiete nejakou novou aktivitou. Ste Vodnár, a tak je vašou prirodzenosťou, že sa radi púšťate do doposiaľ nepreskúmaných vecí. Ak máte dojem, že vo vašom živote panuje chaos, urobte si doma poriadok. Uvidíte, že sa vám uľaví.

Ryby

Október pre vás bude istým vyslobodením. Ako v práci, tak aj doma budú mať Ryby konečne pokoj, a tak sa im dostane priestoru na to, aby sa venovali samy sebe. S týmto časom najlepšie naložíte, keď sa obzriete za uplynulými udalosťami a pokúsite sa z nich čo možno najlepšie poučiť.

Zaujme ťa: Hviezdy v tom majú úplne jasno: Ktoré znamenia horoskopu ľahko zbohatnú?


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Elena Švachová 30.09.20 22:53

karma
112.00

Hmmm, nechám sa prekvapiť...

 • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 01.10.20 07:25

ĽŠ
karma
100.00

Sľubný horoskop na tento mesiac!

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Kaviár v kozmetike – prečo ho bude milovať i vaša pleť a kde ho nájsť?
Pleť

Kaviár v kozmetike – prečo ho bude milovať i vaša pleť a kde ho nájsť?

 • 0
 • 04.11.2022
Nevhodne zvolené účesy dokážu napáchať veľa škôd. Tieto nám pridávajú roky!
Pre ženy

Nevhodne zvolené účesy dokážu napáchať veľa škôd. Tieto nám pridávajú roky!

 • 1
 • 23.01.2023
Beauty poradňa GERnétic: Starostlivosť o citlivú pleť
Poradňa

Beauty poradňa GERnétic: Starostlivosť o citlivú pleť

 • 0
 • 23.01.2023