Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Strelec

Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Strelec
  • 09.08.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Skrotiť tohto nezávislého muža je pre nejednu dámu veľká výzva. Mnohé sa do toho púšťajú s presvedčením, že práve ony sú určite tie vyvolené. Kým si vás ale chlap Strelec pustí k telu, pretečie ešte veľa vody. Strelec miluje svoju slobodu, obzvlášť, ak je v mužskom tele. Už v mladšom veku uteká z rodinného hniezda, aby sa mohol postarať sám o seba. Vydáva sa tak na cestu plnú dobrodružstva, vzrušenia, adrenalínu a neznáma. Minimálne takto nejako si to predstavuje. A do takýchto jeho predstáv veľmi teplo rodinného krbu, milujúce žieňa a džavotajúce deti nie vždy zapadnú. Minimálne nie v Strelcovom nižšom veku.

Aký je muž v znamení Strelec?

V mladosti si ťažko dokážu udržať (nie žeby chceli) dlhšie vzťahy. Premiestňujú sa z jedného vzťahu do druhého a možno neraz ani sami nevedia, čo vlastne cítia. V tom lepšom prípade. V tom horšom si pokojne udržiavajú aj niekoľko vzťahov naraz a necítia vlastne nič, len potrebu ďalšieho hľadania, spoznávania, či utekania.

Pozri aj: Čarovná africká fialka – ako sa o ňu starať a čo robiť, keď nekvitne?

partnerský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Aj Strelec sa však rokmi ustáli, treba len vyčkať, kým sa v mladosti vybúri. Potom sa z neho stane takmer iný človek. Na vzťahu mu odrazu začne záležať a zmení sa na ten typ mužov, ktorí vynaložia nemalé úsilie aj prostriedky, aby svoju milovanú uspokojili. Starší muž Strelec dokonca v sebe objaví aj spôsoby gentlemana a romantické sklony. Pripravte sa na príjemné prekvapenia typu raňajky v posteli či romantické únosy kamsi na výlet.

Nezabúdajte, že akčnosť zo Strelca nikdy neodstanete. Pokiaľ ste skôr domased, veľmi si nesadnete. Cestovanie je jeho druhým domovom, Strelec, ktorý nespoznáva, začína chátrať. Ešte by to mohla prípadne vyriešiť jeho práca, ktorej súčasťou by boli časté zahraničné cesty. Strelec jednoducho potrebuje odchádzať, ale vždy s pocitom, že vie, že sa má kam vrátiť. Jeho živlom je oheň, ktorý ho bude po celý život poháňať kamsi dopredu. Možno sa vám to na prvý pohľad nebude zdať, ale Strelec patrí k veľmi ctižiadostivým znameniam. Neraz sa za vidinou úspechu ženie aj po ceste workoholizmu, obzvlášť ak je sám, ale naopak hľadá únik z iných životných situácii, zahĺbi sa práve do práce.

Pozri aj: Najnovší hit influencerov: Zelené farbivo chlorofyl konkuruje aj spiruline

znamenie Strelec

Zdroj: Shutterstock®

Muž Strelec vie byť vtipný, šarmantný, okúzľujúci, ale aj drsný a netaktný. Jeho humor môže byť niekedy až ponižujúci, ak do toho zapojí ešte aj svoju povestnú kritiku, môže vás dokonca chtiac nechtiac dohnať až k slzám. Na Strelca však zaručene platí trochu viac nadhľadu, tolerancie a minimálne jedno prižmúrené očko.

Po akej žene túži? Po sebaistej, usmievavej, vyrovnanej. Muž Strelec neznáša hádky, nepotrebuje tak po svojom boku konfliktnú povahu, ani priveľký temperament. Jeho pravá bude určite veľkorysá, milá a hlavne chápavá. On sa jej za to odmení kompletnou zmenou svojho životného štýlu k lepšiemu.

Odporúčame prečítať: 


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní