Horoskop na rok 2018: Aké znamenie bude mať najlepší rok v živote?

Horoskop na rok 2018: Aké znamenie bude mať najlepší rok v živote?
 • 28.12.2017
 • Nikola Benkovská

Horoskop na rok 2018 prináša skoro pre všetky znamenia pozitívne zmeny. Novinky sa budú týkať najmä vnútorného stavu mysle, všetky znamenia sa budú hlboko zamýšľať nad svojím životným posolstvom a smerovaním. Heslo nového roku je – „vyhráva pravda". Úprimnosť bude mať za následok úbytok nesprávnych ľudí okolo nás, hlavne sa zameriame na úprimnosť partnerských či rodinných vzťahov. Neúprimnosť sa nenosí, pravda je len jedna a vždy nakoniec vypláva na povrch. Mysli na to pri každom životnom šťastí i nešťastí, jedine to ti zaručí pokojný rok 2018. Pozri sa spolu s nami bližšie na rôzne oblasti, ktoré charakterizuje tvoje znamenie v novom roku. Máš sa na čo tešiť?

Pozri aj: Horoskopy na december: Tieto chyby z roku 2017 musíš napraviť 

znamenie baran

Zdroj: Shutterstock®

Baran 21.03. - 20.04.

Rok 2018 bude pre Baranov ako splnený sen. Energie budeš mať po celý rok na rozdávanie. Buď však pripravená na rôzne životné zmeny a výzvy, ktoré ťa možno zaskočia, no v konečnom dôsledku budú veľmi pozitívne. Môžeš sa smelo púšťať do akýchkoľvek plánov, na ktoré si doteraz nemala odvahu. Daj však pozor na svoje zdravie, nesmieš sa príliš zanedbávať na úkor svojho zamestnania. Z pohľadu romantiky ťa čaká mimoriadne krásny rok. Väčšina nezadaných si konečne nájde svoju životnú lásku a ak si zadaná, nevylučuje sa v tomto roku aj svadba či potomok. Nový rok prinesie do tvojho života veľa zábavy, splnených snov a množstvo zážitkov, no pamätaj, že len s pokorou ich budeš naplno a plnohodnotne vedieť prežívať.

Býk 21.04. - 21.05.

Nasledujúci rok bude pre Býkov spojený predovšetkým s rodinnou pohodou a šťastím. Staré rodinné spory sa po rokoch vyriešia a Býkom sa bude konečne ľahšie dýchať. Nezaoberaj sa zbytočnosťami ako doteraz a koncentruj sa radšej na svoje životné priority. Energie budeš mať dosť. Ak napríklad nie si spokojná so svojou postavou, v roku 2018 je najideálnejší čas pre zmenu. Treba si však dávať lepší pozor v práci, kde tvoje dobre mienené rady nemusia byť pochopené. Toleruj a budeš tolerovaná, prílišné vyskakovanie ti môže len uškodiť. Životnú silu, ktorú Býkom tak všetci závidia, by mali rovnomerne deliť do každej oblasti svojho života. Iba tak v roku 2018 nájdu harmóniu a vytúžený pokoj. 

znamenie blíženci

Zdroj: Shutterstock®

Blíženci 22.05. - 21.06.

Blíženci budú celý rok 2018 uvažovať nad svojimi vnútornými hodnotami, prianiami a šťastím. Bude ich často hrýzť svedomie a veľké pochybnosti o ich vlastnom konaní. Tento rok bude rokom zmien tvojej osobnosti a vnímania sveta. Daj si pozor najmä na obličky, pretože tie ťa budú trápiť najmä na jeseň. Blíženci majú tendenciu uzavrieť sa v citovej sfére, no v novom roku by mali vo vzťahoch viac rozprávať, riešiť a analyzovať situácie. Zaručene to nebude na škodu! Pusti sa do roku 2018 s veľkou dávkou pokory, pozitívnym nadhľadom a túžbou spoznávať samého seba. Koniec roka sľubuje harmóniu, ktorú nadobudneš po celom roku sebarozvoja.

Rak 22.06. - 22.07.

Tento rok pre teba značí množstvo zážitkov! Konečne si splníš sny, po ktorých si tak dlho túžila. Vďaka pozitívnemu pôsobeniu Venuše bude tvoja myseľ otvorená a bude pre teba ľahké vychádzať s ľuďmi a nadväzovať nové kontakty. Rok 2018 sa bude niesť najmä v znamení tvojich osobných vzťahov. Možno konečne nájdeš svoju spriaznenú dušu alebo naopak, odstrániš zo svojho života nepotrebných ľudí. Navyše, čo sa týka komunikácie, budeš veľmi sebavedomá a presvedčivá, čo ti prinesie množstvo nových kontaktov. V osobnom živote si budeš viac ceniť pravých priateľov a rodinu. Bude pre teba dôležité budovať s nimi dobré a harmonické vzťahy. Nový rok ti bude priať aj v oblasti cestovania, spoznávania nových tradícií, zvyklostí a kultúr. Hor sa do toho!

Vyskúšaj tiež: Údeniny: Sú naozaj škodlivé pre naše zdravie?

znamenie lev

Zdroj: Shutterstock®

Lev 23.07. - 23.08.

Vďaka svojej povahe budeš vedieť hravo vykľučkovať z každej nepríjemnej situácie, ktorá ťa tento rok postretne. Všetky negatívne zážitky budeš vedieť obrátiť na humor, a tak rok 2018 bude plný tvojej neskrotnej energie a dôvtipu. V tomto roku si treba dávať pozor na nové príležitosti – chop sa ich v pravý čas a určite ti prinesú ovocie. Týka sa to nielen práce, ale i vzťahov či peňazí. Pre Levíčatá by malo byť tento rok nevyhnutné čítať medzi riadkami, byť trpezlivý, a potom isto nájdu odpovede na mnohé životné otázky. Je tiež dôležité, aby si si tento rok strážila svoje peniaze. Budú sa ti hodiť na ďalšie mesiace alebo roky. Trochu viac pozornosti by si mal venovať rodičom. Budú ju potrebovať viac ako v minulých rokoch a určite ju ocenia. 

Panna 24.08. - 23.09.

Rok 2018 ti sľubuje stabilitu. Ako vo vzťahoch, vo financiách, tak i v práci. Tento rok menej hovor a viac počúvaj. Ústa otvor až vtedy, keď budeš presvedčená o tom, že to má zmysel. Veď nie nadarmo sa vraví, že mlčanie je niekedy nad zlato. Skús sa v tomto roku viac pozrieť do svojej minulosti. Zhodnoť svoje správne aj nesprávne rozhodnutia, zaspomínaj na krásne chvíle a všetko v pravý čas zužitkuj do budúcna. Panny by v tomto roku mali po dlhšom čase znovu rozhýbať svoje telo. Prechádzky, športové aktivity, pobyt v horách či pri mori zaručene pomôže tvojmu zdraviu. V novom roku budeš priťahovať veľké množstvo ľudí, vďaka svojej energii a hĺbavému mysleniu. Je to čas na „čistky" v tvojom okruhu priateľov. 

Zaujme ťa: Už žiadne počítanie ovečiek: Nauč sa najlepšie triky ako zaspať!

znamenie váhy

Zdroj: Shutterstock®

Váhy 24.09. - 23.10.

Váhy, tešte sa! Konečne si po rokoch užijete zaslúžený odpočinok. Minulé roky boli hektické, ale tie si sa naučila brilantne riešiť s pokojom a rozvahou. Dlhodobé vzťahy sa môžu tešiť harmónii a v práci ťa čakajú nové príležitosti. Rodinné vzťahy môžu trochu zaškrípať, najmä v druhej polovici roka, no s tvojou citlivou a diplomatickou dušou to hravo zvládneš. Horoskop napovedá, že sa ti bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov, ktoré dokážeš ihneď analyzovať a preniknúť až k jadru veci. V zdraví by si mala zapracovať na svojej kondícii. Vytvor si cvičebný plán, ktorý budeš pravidelne dodržiavať a telo sa ti za to odvďačí vitalitou a pevným zdravím. 

Škorpión 24.10. - 22.11.

Škorpiónom prinesie rok 2018 šťastie, najmä vytrvalosť! Čím vytrvalejšia budeš, tým väčšiu úrodu zožneš. Nie všetko môže ísť podľa plánu, no buď trpezlivá – šťastné roky na teba ešte len čakajú! Dávaj si veľký pozor, najmä na oblasť financií. Čím viac budeš bezhlavo utrácať, tým rýchlejšie sa dostaneš do nepríjemností. V oblasti vzťahov ťa nečakajú nijaké zvláštne vrcholy. Teba si udržať to, čo máš a každým dňom to zveľaďovať, inak o to môžeš ľahko prísť. Zdravie bude v blízkych mesiacoch volať o pomoc! Žalúdku a pečeni dávaš zabrať už pomerne dlho, čo tak trochu spomaliť so svojimi alkoholickými víkendmi, či prílišným prejedaním?

znamenie strelec

Zdroj: Shutterstock®

Strelec 23.11. - 21.12.

Tento rok zo všetkých dvanástich znamení praje najmä vám, milí Strelci. Rok bude nabitý energiou, ktorá bude prameniť z vášho vnútra. Budeš mať pohotové reakcie, veľa elánu a nádeje na lepší zajtrajšok. Jar v roku 2018 bude plná pozitívnych zmien, nových zážitkov a skúseností. Užívaj si ten pocit, keď ti hviezdy prajú a využi to naplno! Nezadaní Strelci nájdu v novom roku lásku, ktorá sa môže konečne radiť za spriaznenú dušu. Tí zadaní budú mať v láske rok plný harmónie a vzájomnej podpory. Najlepšie urobíš, ak svoju energiu venuješ skôr kariére. Určite neoľutuješ, práve naopak, podarí sa ti vystúpať na vrchol. Budeš plná inšpirácie, fantázie a nových poznatkov. Takýto rok ti budú všetci závidieť!

Kozorožec 22.12. - 20.01.

Kozorožci sa môžu tešiť stabilnému roku. Zachovaj si pokojnú hlavu, veci rieš s realistickým nadhľadom a s vierou, že všetko raz bude tak, ako si to želáš. Možno budeš mať tento rok i túlavé topánky. Cestovanie tvojmu životu dodá správny smer do budúcna a rozhľad, ktorý už veľmi dlho potrebuješ. Dávaj si pozor najmä na chrbticu, ktorá ťa bude trápiť celý rok 2018. Masáže, cvičebné plány alebo plávanie ti určite dobre pomôžu. Možno nebude každý mesiac vychádzať podľa tvojich predstáv, no ak sa správne vnútorne motivuješ, rok prejde pomerne bez výkyvov. Čo sa týka pracovného života – môžeš taktiež očakávať stabilitu a spokojnosť. Nič veľkolepé sa síce neudeje, ale hlavné je, že ani nič negatívne, z čoho by si ľahko mohla upadnúť do depresie. 

Odporúčame: Všestranný pomocník: Čo všetko dokáže sóda bikarbóna?

znamenie ryby

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár 21.01. - 19.02.

„Rok pravdy" sa nevyhne ani Vodnárom. Ak si sa narodila v tomto znamení, maj na pamäti, že celý rok 2018 ťa bude sprevádzať úprimnosť. Klamstvu neostane priestor a ak náhodou áno, veľmi ľahko ho budeš vedieť prekuknúť. Najprv možno nadobudneš pocit, že je všetko tak, ako má byť, ale vzápätí príde nečakaný zvrat, ktorý ťa môže razom dostať na kolená. Leto má pre teba novú lásku, alebo aspoň nové dobrodružstvo plné vášne a zážitkov. Uži si to, bude to veľkolepé! Sústreď sa na štúdium a nové vyhliadky do budúcna, ktoré veľmi dobre zužitkuješ ešte do roku 2020. V novom roku skôr spomaľ, relaxuj a premýšľaj nad svojou budúcnosťou. Všetko príde v správny čas!

Ryby 20.02. - 20.03.

V novom roku bude rybkám veľmi záležať, aby sa mali dobre ľudia okolo nich. Môže za to vplyv Venuše, ktorá do vzťahovej sféry prikladá veľkú váhu. Horoskop prezrádza, že na svoje okolie budeš pôsobiť veľmi priateľsky a prirodzene. Ľudí zo svojho okolia budeš priťahovať do svojej blízkosti bez výraznej snahy. Financie si stráž na horšie a náročnejšie obdobia. Celý rok budeš s obdivom sledovať, ako sa veci okolo teba rýchlo vyvíjajú. Väčšinou sa vždy otočia v tvoj prospech, len treba vydržať. Niekedy sa výrazné zmeny dejú aj bez nášho pričinenia...


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

24 komentárov

Soňa Krátka 28.12.17 14:14

SK
karma
114.00

bodaj by...

 • 0
Odpovedať

igor peto 28.12.17 16:24

IP
karma
116.00

uvidíme ...

 • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 28.12.17 17:04

PV
karma
113.00

Teším sa na cestovanie .. Dúfam,že bude tá spokojnosť a radosť .. !!!

 • 0
Odpovedať

Mária Frnová 28.12.17 17:49

MF
karma
-1.00

no tak to som zvedavá :-D

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 28.12.17 20:19

MZ
karma
92.00

veru ... uvidíme čo nás čaká

 • 0
Odpovedať

Elena Švachová 28.12.17 20:40

karma
109.00

celkom zaujímavá predpoved :-)

 • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 29.12.17 09:11

karma
108.00

Len aby..

 • 0
Odpovedať

ivana pistovičová 30.12.17 12:55

IP
karma
89.00

bolo by super, keby bol taký pozitívny :)

 • 0
Odpovedať

Peter Maňák 31.12.17 13:46

PM
karma
107.00

Tak uvidíme, čo všetko z toho vykvitne, na peniaze si radšej dávam pozor každý deň :)

 • 0
Odpovedať

Anna Bútorová 01.01.18 16:50

AB
karma
100.00

na pobavenie fajn...

 • 0
Odpovedať

Jana Čipková 03.01.18 17:58

karma
107.00

Mne horoskop na r.2018 vychádza veľmi priaznivo, veľmi si prajem, aby naozaj taký bol.

 • 0
Odpovedať

Vlasta Mäsiarová 07.01.18 23:27

karma
100.00

Pobavila som sa, dobré čítanie :)

 • 0
Odpovedať

Anna Bútorová 10.01.18 07:48

AB
karma
100.00

horoskopy ma vždy pobavia

 • 0
Odpovedať

Mechanis mecho 26.01.18 13:38

MM
karma
-1.00

No ja ficim skor na dennych horoskopoch
ale budis aj toto je celkom zaujimave......

 • 2
Odpovedať

Libuše Šumná 28.01.18 20:00

karma
113.00

Střelec, doufám, že se to vyplní

 • 0
Odpovedať

Ivana Mrázková 01.02.18 16:05

IM
karma
-1.00

To ja na tieto náhodné horoskopy moc nedám .. väčšinou ani nesedí a v niektorých situáciách človeka len vystraší. Rok 2018 tam majú navyše rozpísaný do jednotlivých mesiacov, čo je podľa mňa oveľa lepšie a presnejšie než celé takto v jednom.

 • 0
Odpovedať

Marta Bujdošová 27.02.18 10:08

MB
karma
98.00

no aj sa hybem dost, neviem si predstavit, "ze konecne v tomto roku by som sa mala rozhybat"

 • 0
Odpovedať

Ján Komada 27.02.18 13:41

JK
karma
103.00

som rak len keby sa niečo z toho splnilo

 • 0
Odpovedať

Angela Gavlasová 11.03.18 00:06

AG
karma
105.00

Všetko vraj príde v správny čas. To som zvedavá :)

 • 0
Odpovedať

Peter Gavlas 27.03.18 23:58

PG
karma
93.00

Super, tak sa teším na novú lásku :)

 • 0
Odpovedať

Marcel Maňák 28.03.18 01:41

MM
karma
-1.00

Som baran a vyzerá to pre mňa super :)

 • 0
Odpovedať

Denisa Oravcová 02.05.18 21:44

karma
104.00

Ako zástupca blížencov som tento rok začala mať problém s obličkami, asi na tom bude niečo pravdy.

 • 0
Odpovedať

Milada Sorádová 08.07.18 16:34

MS
karma
67.00

pozitívna predpovedˇ

 • 0
Odpovedať

Nataša Zabloudilová 27.08.18 16:46

NZ
karma
-1.00

Zvyčajne si horoskopy čítam na , ale rozhodne nie je na škodu občas mrknúť aj inam. Takže ďakujem za článok, musím uznať, že to na môj rok 2018 celkom pasuje :-)

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní