Aký bude nový rok? To prezradí novoročný horoskop! (3. časť)

Aký bude nový rok? To prezradí novoročný horoskop! (3. časť)
  • 31.12.2013
  • Silvia Karasová

Každý z nás má svoj osud vo vlastných rukách. Občas nám však aj postavenia hviezd dokáže narobiť v živote pekné zmätky. Aby sme tie príjemné neprehliadli a tým negatívnym sa radšej vyhli, pozrime sa spolu na novoročný horoskop. Ako sa vám bude dariť v roku 2014?

Váhy

Zdravie – Úvod roka by ste mali rozhodne venovať očiste svojho tela. Hneď prvý január sa nesie v znamení novolunia, zbavte svoje telo nahromadených toxínov, odhoďte cigarety, začnite žiť zdravšie. Ak už dlhšiu dobu chcete na sebe a svojom životnom štýle čosi zmeniť, teraz je ten správny čas. Do konca leta budete nabité energiou, nasmerujte ju správne. V lete pozor na dobrodružné kúpania, či lozenie po skalách. Okrem zápalov vám najmä v auguste hrozia pády aj zlomeniny.

Kariéra – Mesiace január a február budú pre mnohé z vás predstavovať zaťažkávajúcu skúšku. Ak podnikáte, pripravte sa na slabšie obdobie, v ktorom môžete zaznamenať stratu objednávok či celkový pokles tržieb. Nevzdávajte sa, radšej sa naplno venujte zmenám, ktoré si vaša firma vyžaduje. Podobne je to aj s tými, ktoré zastávajú pracovnú pozíciu a nad sebou majú zopár vyššie postavených. Na zvýšenie platu či zmenu práce nastane príhodný čas až ku koncu jesene. Dovtedy kroťte svoju ctižiadostivosť a spontánne rozhodnutia.

Cestovanie – V období od júna do októbra sa nacestujete až až. Pôjde nielen o výlety či dovolenky, ale taktiež o pracovné a obchodné cesty. Väčšina z nich sa skončí úspechom a na cestovanie v roku 2014 tak budete mať veľmi príjemné spomienky. Na cestách si ale dávajte obzvlášť pozor na svoj zdravotný stav. Problémy vám môže narobiť nielen boľavý zub, ale taktiež zabudnuté poistenie.

Vzťahy – Vo februári sa vám otvoria oči, ako aj všakovaké možnosti. Pokiaľ ste si doteraz neboli isté svojou polovičkou, v tento mesiac učiníte konečné rozhodnutie. Nech už bude akékoľvek, tak či onak vás rozhodne posunie ďalej. Apríl a máj potom pred vás postavia nejedno prekvapenie. Nebude síce vždy len pozitívne, v konečnom dôsledku sa ale vďaka rôznym odhaleniam mnohému priučíte. Leto bude zase bohaté na letné lásky a krátke flirty. Niektorým z vás sa dokonca letná láska môže premeniť na tú celoživotnú.

Pozri aj: Videorecept: Najlepšie hrnčekové palacinky zo špaldovej múky

znamenie Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión

Zdravie – Aspoň prvé tri mesiace nového roka sa očisťujte. Vaše telo momentálne znáša nánosy kdejakých toxínov z cigariet, alkoholu, sladkostí, údenín či výrobkov plných chémie. Stráňte sa týchto pôžitkov a dajte sa na zdravú stravu. Zelenina, ovocie by mali byť súčasťou vášho každodenného jedálnička. Ak svoju imunitu zanedbáte začiatkom roka, už na jar vám hrozí telesný kolaps. V lete sa nevyhýbajte slnku, dobijete si vďaka nemu baterky a podarí sa vám prežiť aj nástrahy zimy, ktorá sa ponesie v znamení vírusov aj vyčerpania.

Kariéra – Po pracovnej stránke sa aj vaše znamenie výraznejšie posunie. Na svedomí to bude mať Urán, ktorý vám nedovolí zaspať na vavrínoch. Prvý polrok však budete mnohé z vás pociťovať vnútorné napätie a akýsi nepokoj. Je to prirodzené, keďže si potrebujete nájsť len svoje stabilné miestečko. To, kde ste teraz vás nenapĺňa tak ako ste dúfali. Najpriaznivejšie obdobie či už pre zmenu práce, alebo pre zvýšenie platu vás čaká v auguste. Jeseň a zima roku 2014 už bude najmä o pozitívnych výsledkoch.

Cestovanie – Mnohé z vás si budú cestu do zahraničia spájať s peniazmi a zárobkovou činnosťou. Hoci len vycestujete na dovolenku k moru, vaše podnikateľské mysle si budú veľmi dôrazne všímať veci okolo seba a necháte sa pravdepodobne nimi aj inšpirovať. Dobrodružný výlet si toho roku zažijete na sklonku leta. Pôvodne sa vám nikam nebude chcieť ísť, nakoniec však svoje rozhodnutie vycestovať neoľutujete. Počas tohto roka ale hlavne necestujte osamote, jednak by ste na seba priťahovali pozornosť kdejakých podivínov, jednak by ste sa príšerne nudili.

Vzťahy – Ak ste zadané váš vzťah sa bude niesť v priebehu celého roka v harmónií. Ak by ste sa rady niekam vo vzťahu posunuli ďalej, veľké šance tomu hviezdy dávajú na apríl a máj. Môžete tak očakávať zásnuby, prípadne aj (ne)čakaný prírastok do rodiny. V marci si dávajte pozor na výbuchy zlosti a kontrolujte svoju komunikáciu, ako aj unáhlené rozhodnutia. Ak sa uchýlite pre rozchod zo spontánnosti, veľmi skoro to oľutujete. Pokiaľ sa vám podarí ustáť tých vskutku len zopár nepodstatných búrok, počas jesene sa rozhodnete, že ten, ktorý stojí po vašom boku je vskutku ten pravý. Ak ste single nová láska na seba v roku 2014 určite nenechá čakať. Len majte oči otvorené.

znamenie Strelec

Zdroj: Shutterstock®

Strelec

Zdravie – S riskantnými športmi a adrenalínovými podujatiami si dajte pokoj aspoň v prvých troch mesiacoch nového roka. Problémy vám môžu robiť natiahnuté svaly, aj kŕčové žily. Ešte pred letom si dajte vyšetriť znamienka a pokúste sa zájsť tiež na všetky preventívne prehliadky. O svoju imunitu by ste mali dbať o čosi dôslednejšie než v roku minulom. Naďalej zdravo jedzte, ale menej sa prepínajte. Leto by ste mali venovať oddychu, vďaka tomu tak rok 2014 uzavriete pri plnej sile.

Kariéra – Rok 2014 bude pre vás veľmi bohatý najmä v pracovnej sfére. Otvárajú sa vám stále nové možnosti a už vo februári tak budete stáť na križovatke hneď viacerých lákavých smerov. Ktorý z nich si vyberiete, záleží len na vás, každopádne o pracovné ponuky núdzu mať nebudete. Ak pracujete v kolektíve dávajte si pozor na intrigy, vo vašom okolí sa môže najmä v úvode roka prejaviť istá osoba, ktorej cieľom je vás poškodiť. Pamätajte, že so slušnosťou a čestným prístupom ďalej zájdete. Ak budete klebety a podrazy ignorovať, dotyčnej sa to raz dva vypomstí. Jeseň bude ideálna najmä pre podnikateľky, ktoré sa budú môcť tešiť z úspechov svojej práce.

Cestovanie – Búrlivý rok 2014 prinesie mnohým životné zmeny. Ani vaše znamenie nebude výnimkou, zmeny sa však prejavia najmä vo vašej túžbe po slobode a dobrodružstve. Ak už máte rodinu, ťažko si dovolíte vycestovať na pol roka a objavovať svet. Aspoň pár dňovú dovolenku mimo svojich najbližších si však neodpustíte. A dobre urobíte. Vďaka nej totiž opäť pochopíte hodnoty, ktoré sú pre vás najcennejšie, príjemne sa zrelaxujete a dobijete si tiež baterky na dlhú dobu. Koncom roka ale zájdite na výlet aj so svojou polovičkou. Zimná romantika len upevní váš vzťah.

Vzťahy – Vo vzťahoch, nielen tých partnerských by mala prevládať otvorená komunikácia. Nesnažte sa mať pred svojimi blízkymi temné tajomstvá, tak či onak ich nakoniec odhalia, a vzniknú len nedorozumenia. Marec bude pre vás mimoriadne vášnivým mesiacom. Slobodné sa pravdepodobne bezhlavo vrhnú do vzťahu, pozor na zaslepenosť, ktorú láska spôsobuje. Zadané zas môžu očakávať zásnuby, svadby aj prírastok do rodiny. V romantickom, ale aj dobrodružnom duchu sa bude niesť taktiež leto. Strážte seba aj svojho drahého pred neverou. Ak ste stále single, začiatkom zimy vám prinesie do vašich životov toho pravého.

znamenie Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Kozorožec

Zdravie – Kritické mesiace pre vaše zdravie budú hneď v úvode nové roka. Najmä január a február dajú poriadne zabrať vašej imunite. Jej kolaps by ste mali vnímať ako varovné znamenie. Začnite viac cvičiť, hýbte sa a upravte aj svoj jedálniček. Ak ste fajčiarky skoncujte s nikotínom raz a navždy, podobne sa zbavte všetkých nerestí, ktoré podkopávajú vaše zdravie. Na jar vás ovládne množstvo energie, vybite ju pri nejakom obľúbenom športe. Imunitu však zahŕňajte vitamínmi po celý rok.

Kariéra – Začiatok roka by ste najradšej strávili doma na gauči, nanešťastie sa to však nedá. Do pracovného zhonu sa po sviatkoch dostanete skôr než by ste túžili a v rýchlom a hlavne vyčerpávajúcom tempe budete fungovať ešte nejaké tie štyri mesiace. Vydržte a posuniete sa míľovými krokmi vpred. Ak povolíte, prípadne pracovný nápor nezvládnete, uniknú vám vskutku veľké šance. Rok 2014 je ideálny aj pre podnikateľov. Výsledky svojej práce začnete zbierať už na jeseň. Mnohé z vás si finančne polepšia.

Cestovanie – Túžba objavovať neznáme miesta, cestovať na vlastnú päsť a zahrať sa na dobrodruha vami bude lomcovať najbližších sedem mesiacov. Ak sa vám ponúkne možnosť vycestovať, či už za prácou, alebo len tak oddychom a zábavou, nebudete váhať ani sekundu. Pokúste sa ale nepristupovať k svojim výletom nezodpovedne. Pri nepraktickom prístupe vám hrozí strata väčšej sumy peňazí, podobne tak aj dokladov. Dôverčivosť v druhých, radšej zameňte za obozretnosť.

Vzťahy – Aj v oblasti lásky vás očakávajú veľké zmeny. Ak ste boli doteraz single, v tomto roku sa váš život obráti naruby. Ideálnym obdobím na spoznávanie je leto, najmä v auguste sa mnohé z vás budú tešiť priazni mužov. Prvú polovicu roka vami však burcuje ešte túžba po slobode. Máte pocit zameškaného a tak sa začnete vrhať do kdejakých dobrodružstiev, vrátane tých milostných. Pozor ale na nechcené tehotenstvá či zlomené srdcia. V tej druhej časti roka sa už upokojíte a slobodu budete chcieť zameniť za pohodu rodinného života.

Všetky horoskopy pre rok 2014 nájdete tu:

Novoročný horoskop časť I.

Novoročný horoskop časť II.

Novoročný horoskop časť III.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Nikola Guzmická 03.01.14 21:14

NG
karma
-1.00

No som zvedavá :) ale celkom fajn horoskop mi vyšiel :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní