Rok Hada 2013 – čo nás čaká a neminie?

Rok Hada 2013 – čo nás čaká a neminie?
  • 10.01.2013
  • Silvia Karasová

Po búrlivom roku Draka, ktorý sa hemžil koncami, rozchodmi, negatívnymi, ale aj pozitívnymi zmenami, si na vytúžený pokoj budeme musieť ešte nejaký ten čas počkať. Had predstavuje v Čínskom horoskope karmické znamenie, ktorého život prebieha vždy v štýle hop alebo trop, zažíva buď ohromné víťazstvá alebo tragické pády. A podobne bude na tom aj rok 2013.

Had je úzko prepojený so znamením Draka, preto mnohé udalosti, ku ktorým dôjde v tomto čase, majú nadväznosť na naše správanie a reakcie z minulého roka. Prinášame vám prehľad tých oblastí, ktorých sa inteligentný, ale nebezpečný Had v najbližších mesiacoch dotkne najviac. Nezabúdajme však na to milé dámy, že navzdory predpovediam, sme každá strojcom vlastného šťastia.

Zdravie v roku Hada

Navonok pokojný Had je ale vždy pripravený zaútočiť. Takéto nervové rozpoloženie môže potrápiť nielen psychiku a nervovú sústavu, ale tiež tráviaci trakt. Senzibilnejšie povahy môžu v tomto roku podľahnúť depresiám, stresu, hnevu, agresivite, neurózam aj žalúdočným problémom. Znamenie Hada často trpí paranoidnými predstavami a neurotickým správaním, ktoré sa v roku 2013 vyhnú iba tým, ktorí dokážu nájsť vnútornú pohodu. Veľa relaxujte, meditujte, venujte sa sebe a pokúste sa zo svojho života odstrániť všetky negatívne stresujúce faktory.

Odporúčame: Je zázvor nebezpečný? Ak patríš do tejto skupiny ľudí, zbystri pozornosť

vzťahy

Zdroj: Shutterstock®

Láska v roku Hada

Had vie byť pokojný a líškavý, avšak, akonáhle má pocit ohrozenia prebudí sa v ňom nenávisť, pomstychtivosť a nemilosrdnosť. Rok praje románikom, neverám aj milostným škandálom. Na povrch môžu vyplávať doteraz dobre ukryté temné tajomstvá, ktoré poznačia nejeden partnerský vzťah. V roku Hada buďte preto v láske obozretné, chráňte si svoje súkromie a nedovoľte tretej osobe narušiť váš pokoj. Ak ležíte niekomu v žalúdku, pripravte sa na siahodlhý súboj plný intríg a zlomyseľných podrazov. Keď sa ale nepoddáte, máte vysoké šance vyjsť z týchto milostných vojen ako víťaz s novou duševnou silou.

Kariéra v roku Hada

Aktívne správanie bude priať kreatívnej tvorbe a profesnému vzostupu v ktorejkoľvek oblasti, o ktorú prejavíte záujem. Ak prekonáte lenivosť, vyhráte na plnej čiare. Had v ľuďoch prebúdza dôveru vo seba samého, dodáva nám istoty a vieru vo vlastné schopnosti, zvyšuje sebavedomie, pripravuje nás k priamemu a neodbytnému útoku za svojimi snami. Rok praje obchodným rokovaniam a všetkým smelým plánom. Pozor ale na špekulácie a zbytočné riskovanie. Dajte na svoju intuíciu a hlavne nezabúdajte, že motto tohto roku je hop alebo trop.

Pozri aj: Ako vysušiť topánky rýchlo a jednoducho? Zabudni na radiátor a vaňu!

krása

Zdroj: Shutterstock®

Krása a móda v roku Hada

Najmä ženy narodené v roku Hada sú veľkými milovníčkami luxusných šperkov, drahých parfémov a elegantných kúskov. Nebuďte preto prekvapené, ak pocítite túžbu premeniť svoj športový šatník na glamour štýl. To na vás vplýva znamenie Hada, tak trochu mamonárske a túžiace po obdive a luxuse. Mnohé ženy v tomto roku prejdú fyzickými zmenami – začnú sa viac krášliť, zmenia účes, make-up, šatník, stanú sa rafinovanejšie a zvodnejšie.

Záujmy v roku Hada

Rok 2013 bude prekvitať umením. V mnohých z nás sa prebudia umelecké ambície či túžba po kultúrnych zážitkoch. Hudba, divadlo, film, móda, tanec aj literatúra – tieto oblasti nás budú vábiť svojimi múzami. Pozor ale na hedonistické správanie – bohémske utrhnutie sa z reťazí môže mnohých dostať až na samotné dno. Aj tu teda platí hlavné pravidlo, že všetkého s mierou. Ak vás to k umeniu nikdy neťahalo, v roku 2013 bude prekvitať tiež veda, technika a filozofia. Pozor si dajte na hazardné hry, mamonárstvo môže mnohým nasadiť ružové okuliare a vytrhnúť ich z reality.

Slávne ženy narodené v roku Hada: Audrey Hepburn, Kim Basinger, Jacqueline Kennedy, Sarah Jessica Parker, Greta Garbo, Grace Kelly, kráľovná Alžbeta I., Cyndi Laupe.

Pozri aj: Ako odstrániť cysty na vaječníkoch? Vyskúšaj overené babské rady


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Iveta Ondáková 17.02.13 01:19

IO
karma
96.00

V láske budu zasa intrigy???nie!!!stačilo.... No aspon v práci sa pokusím byt kreatívna :)

  • 0
Odpovedať

Lenka Baumanova 21.02.13 21:40

LB
karma
-1.00

Tesim sa na rok tigra, ten mam najradsej. Hada moc nemusim.

  • 0
Odpovedať

Lenka Brindáková 04.03.13 09:11

LB
karma
-1.00

Sssssssssssss :-)

  • 0
Odpovedať

Maria Savkova 31.05.13 17:19

MS
karma
-1.00

Uvidíme,čo nám tento rok prinesie

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 15:40

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 15:40

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní