Veľký letný horoskop: Čo čaká býkov, baranov či rakov? (1. časť)

Veľký letný horoskop: Čo čaká býkov, baranov či rakov? (1. časť)
  • 03.07.2013
  • Silvia Karasová

Prvý letný deň bol síce už pred nejakou tou dobou, väčšina z nás však začne letom skutočne žiť až s príchodom letných prázdnin. Prvým júlom sa totiž začína niesť tá pravá letná atmosféra. Vo väčšine miest sa letu prispôsobujú aj odchody autobusov, začínajú sa rôzne letné akcie, žije to festivalmi a dokonalou pohodou. Ak ste zvedavé, čo si pre vás nachystali hviezdy na leto 2013, čítajte nasledujúce riadky.

Pozri aj: TOP recepty na domáce bylinkové mastičky: Nesmú chýbať v domácej lekárničke!

baran

Zdroj: Shutterstock®

BARAN

Začiatkom júla si dávajte pozor na to, aby ste nepodľahli prudkým emóciám a impulzívnemu správaniu. Mnohé z vás sa v lete rozhodnú pracovať viac než zvyčajne. Sústrediť sa budete nielen na kariéru a nahromaďovanie peňazí, ale pokúsite sa tiež popracovať na naštrbených vzťahoch. Napriek snahe zaistiť si v lete materiálnu pohodu, nie je vhodný čas na veľké investície. Tie si radšej odložte na jeseň a v lete nech je vašou najväčšou investíciou dovolenka. Nemali by ste si však na ňu brať úver, aj keď vaše telo zatúži po super luxuse, vyberajte si iba podľa toho, čo vám daná situácia umožní. Veď romantiku môžete pokojne zažiť aj v stane pri domácej vodnej nádrži. Hlavne sa nezabudnite usmievať, obzvlášť ak ste single. S dobrou náladou sa vám zvýši aj charizma, najmä uprostred leta a do života si tak môžete pritiahnuť nejednu spriaznenú dušu.

býk

Zdroj: Shutterstock®

BÝK

Tohtoročné leto bude pre vás úplne iné než by ste si priali. Minimálne po pracovnej či oddychovej stránke. Mnohé z vás budú v lete tak pracovne vyťažené, že si nájdu len minimum chvíľ na relax. Na druhej strane sa takáto pracovná situácia odrazí kladne na stave vášho bankového účtu. Paradoxne, napriek kariérnej vyťaženosti budete mať dostatok času aj na rozvíjanie lásky. Mnohé zadané sa pravdepodobne v letných mesiacoch zasnúbia, prípadne urobia iný vážny krok vo svojom vzťahu, tým môže byť napríklad spoločné bývanie alebo bábätko. Single Býčice v láske taktiež nebudú zaháľať. Leto vám prinesie mnohé prekvapenia v láske a rozvíri tak hladiny vášho citového života. Neočakávané známosti vás postretnú na tých najneobvyklejších miestach. Nechajte sa prekvapiť!

Pozri aj: TOP 5 trendov sezóny: Čo nesmie chýbať v šatníku podľa 5 známych Sloveniek?

blíženci

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI

Letné mesiace budú pre vás obdobím plným zmien. U niektorých z vás budú späté so zmenami v osobnom živote, iné zmena zasiahne v práci. Ak aj budete mať zo začiatku pocit, že tieto nečakané situácie sú pre vás negatívne, nesmúťte. Všetko zlé je na niečo dobré, nemusíte sa preto obávať nových krokov. V konečnom dôsledku sa vďaka nim posuniete oveľa ďalej a váš doterajší život naberie úplne iný, zaujímavejší smer.

Ak sa budete cítiť v lete vyčerpané, nezabudnite, že novú energiu získate príjemným wellnessom. V takomto duchu by sa mala niesť aj vaša dovolenka. Najlepšie si oddýchnete na mieste, kde budete mať k dispozícii sexi masérov, lahodné jedlo, pokojné prostredie a veľa veľa spánku. Ak ste nezadané leto, vám pravdepodobne toho pána pravého do cesty neprihrá, za to však budete mať neúrekom príležitostí k nezáväznému flirtu.

Odporúčame: Poznáme najlepšie náhrady rybacej omáčky v ázijských jedlách!

rak

Zdroj: Shutterstock®

RAK

Leto sa bude u vás niesť v znamení financií. Ak vás doteraz trápili obavy, ako sa zbaviť svojich dlhov, práve v tomto období budete mať dostatok príležitosti svoju situáciu vyriešiť k vlastnej spokojnosti. Nebojte sa požiadať o pomoc, najmä osoby narodené v zemskom znamení, ktoré vám dokážu poskytnúť na vaše problémy triezvy pragmatický pohľad. K naplneniu vašich plánov ste teraz neuveriteľne blízko, nemali by ste však čakať so založenými rukami. Všetko totiž bude závisieť hlavne od vašej akčnosti. Pri vyhľadávaní letnej lásky si dajte pozor na svoje srdiečko, ktoré teraz túži po veľkej láske a nie iba letných románikoch. Problémy vám môže narobiť aj vzťah na diaľku či prípadná nevera. Vyvarujte sa trojuholníkovým vzťahom a radšej sa teraz sústreďte len na seba a svoju kariéru.

lev

Zdroj: Shutterstock®

LEV

V láske aj v práci vás prekvapí počas leta nejedna neočakávaná udalosť pozitívneho charakteru. Môžu ňou byť napríklad dve čiarky na tehotenskom teste, romantické požiadanie o ruku, ale tiež výhodná pracovná ponuka. Nebojte sa zmeny, posunie vás ďalej. Ak ste nezadané, pokojne sa vrhnite do letných románikov, ale nezabudnite na to najdôležitejšie – na ochranu. Pre istotu, aby ste si z dovolenky nepriniesli nemilý suvenír! Vaša ohnivá povaha sa naplno prejaví v auguste, ktorý je vaším najsilnejším mesiacom. Práve počas augustových dní môžete zahviezdiť tak v práci, ako aj v osobnom živote. Tohtoročné leto vám totiž môže život zmeniť k lepšiemu.

Pozri aj: Čo sa stane, keď zješ jadierka z jablka? Toto sa skutočne udeje!

panna

Zdroj: Shutterstock®

PANNA

V lete si dávajte pozor na svoje investície. Slnečné horúce dni majú tendenciu zastrieť vám triezvy úsudok a zlákať vás k pochybným kúpam. Obzvlášť veľký pozor dajte pri výbere dovolenky. Ak budete chcieť silou mocou ušetriť, môže sa nakoniec stať, že preplatíte. Letné mesiace venujte radšej zlepšovaniu vzťahov vo svojej rodine a okolí. Ak máte dlhoročný vzťah, v ktorom už prestali akosi lietať iskry, pokúste sa vášeň obnoviť na nejakom romantickom pobyte. Nebojte sa stráviť pár chvíľ osamote so svojou polovičkou, obzvlášť, ak máte deti. Pokiaľ ste single, leto vám životnú lásku do cesty pravdepodobne neprihrá. Za to si však môžete užiť dostatočne veľa príjemných flirtov, na ktoré vám ostane množstvo krásnych spomienok.

Pozri aj: Kukuričný olej pomáha telu zvonka i zvnútra. Aké sú jeho účinky?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní