Aké znamenie sa hodí k Levovi? Tieto páry zahoria veľkou láskou!

Aké znamenie sa hodí k Levovi? Tieto páry zahoria veľkou láskou!
  • 20.10.2021
  • Silvia Karasová

Lev je typickým ohnivým znamením, ktoré sa vyznačuje svojou nebojácnosťou, temperamentom a zmyslom pre dobrodružstvo. Ľudia narodení v tomto znamení sú zároveň veľmi spoločenskí, majú radi rôzne akcie, výlety, družnú zábavu a veľa veľa smiechu. Sebavedomie im rozhodne nechýba, aj preto v ich síce okúzľujúcej, ale občas tak trošku aj povýšeneckej spoločnosti nevydrží každý. Pozrite sa s nami na to, ktoré znamenia po boku Leva zažiaria a ktoré naopak v jeho prítomnosti nevydržia viac než chvíľu.

Lev – Baran

Keď sa stretnú dve ohnivé znamenia, zapália obrovský požiar. A to tak v dobrom, ako aj v zlom. Navzájom si budú rozvíjať tie pozitívne vlastnosti, ak ale dopustia, aby zvíťazilo to negatívne, len ťažko to premenia na harmonický vzťah. Baran ani Lev totiž neradi ustupujú, ešte ťažšie žiadajú o odpustenie.

Pozri aj: Veľký horoskop na jún: Objavte chuť do života! II. časť

partner Lev

Zdroj: Shutterstock®

Lev – Býk

Zaiskrí to medzi nimi od prvej chvíle, čo sa uvidia. Medzi týmito dvoma znamenia je silná príťažlivosť, ktorá na začiatku vzťahu prekryje všetky negatíva. Lev je však pre Býka priveľmi ohnivý a akčný. Nesúhlasí tiež s jeho márnotratnosťou. Býkovi na Levovi prekáža aj jeho záľuba byť stredobodom pozornosti. Paradoxne v kamarátskom vzťahu môžu vytvoriť aj spriaznené duše.

Lev – Blíženci

Oheň a iskra, ktoré charizmatický Lev zo seba vyžaruje, sú pre Blížencov veľmi silným magnetom. Leva zas na tomto vzdušnom znamení baví zmysel pre dobrodružstvo a cestovanie. V mnohým podstatných životných veciach si tak dokonale sadnú. Vyhovovať im bude dokonca aj temperament, s akým sa budú hádať. Ešte krajšie budú ale vášnivé zmierovania.

Lev – Rak

Kombinácia oheň a voda je síce príťažlivá, no zároveň aj zničujúca. Presne tak ako voda uhasí oheň, môže dopadnúť aj vzťah týchto dvoch znamení. Je medzi nimi silná chémia, avšak Rak len málokedy bude vedieť držať krok s dobrodružným Levom. Ak sa mu naopak Lev začne prispôsobovať, Rak sa mu časom znudí, alebo sám vyhorí.

Lev – Lev

Dvaja Levovia pokope môžu na prvý pohľad vytvoriť vzťah plný hádok a nedorozumení. Opak je však obvykle pravdou. Tieto ohnivé znamenia si navzájom dokážu porozumieť tak ako žiadne iné. Ak dokážu skrotiť svoju dominanciu a občasné sklony k narcizmu, čaká ich pomerne zaujímavý, dobrodružný, ale hlavne harmonický vzťah.

Pozri aj: Neobdarila ťa príroda? Nevadí, skús tieto plavky na malé prsia!

horoskopy

Zdroj: Shutterstock®

Lev - Panna

Pragmatickej Panne sa nepozdávajú občasné maniere Leva. Ten totiž rád míňa peniaze na luxusné veci, potrpí si na exkluzívnych dovolenkách a gurmánskom jedle. Príčina hádok vo vzťahu týchto dvoch tak skôr či neskôr vždy skončí pri peniazoch. Okrem toho mávajú tieto ohnivé a zemské znamenia rozdielne názory na život. Ak sa teda rozhodnú vstúpiť do manželstva, mali by sa pripraviť na viacero komplikácii, ktoré vyriešia jedine pravidelnými a úprimnými rozhovormi.

Lev – Váhy

Nerozhodné Váhy popudlivého Leva skôr iritujú ako priťahujú. Nevedia pochopiť ich jemnocitu, javia sa im zbytočne afektované a nenachádzajú reč ani v ich vášni pre romantiku. Na druhej strane, ak si sadnú v spoločných záujmoch, Lev môže mať po svojom boku veľmi inteligentnú osobu, ktorej Levova dominancia bude aj imponovať. Nesmú však zabúdať konať!

Lev – Škorpión

Levova hrdosť len málokedy znesie Škorpiónovu podpichovačnosť a iróniu. Obe znamenia sú veľmi samoľúbe, čo tomu druhému paradoxne začne veľmi skoro prekážať. Obaja totiž potrebujú dostatok pozornosti zo strany svojho partnera, ten sa však radšej zaoberá samým sebou. Vzťahy týchto dvoch znamení zvyknú vzbĺknuť akurát tak vášňou. Aj to poväčšine v období letných lások či krátkych nočných flirtov.

Lev – Strelec

Dve ohnivé znamenia pokope sa niekedy vedia správať ako dvaja poriadni kohúti na smetisku. V prípade týchto dvoch znamení to platí dvojnásobne. Obidvaja majú lovecké tendencie a sú radi dominantní. Zároveň je však medzi nimi silná príťažlivosť, ktorá vie byť niekedy poriadne osudová. Ak dokážu občas sklopiť hlavy, nachádzať kompromisy a nepresadzovať za každú cenu svoje pravdy, môžu vytvoriť veľmi stabilný pár.

Pozri aj: Anjeli v našich životoch: Komunikujú s nami cez čísla? (2.časť)

partnerský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Lev – Kozorožec

Ohnivé znamenia Kozorožca vždy akosi magicky priťahujú. Páči sa im ich temperament, zamilujú si aj Leviu silu prekonávať prekážky. Hrdý a majestátny Lev sa tak po veľmi krátkej dobe môže ocitnúť na piedestále u Kozorožca. Avšak len málokedy mu takéto prejavy lásky opätujú. Spočiatku bude medzi nimi silná chémia, keď sa však pominie, zväčša sa ich vzťah automaticky pretaví do dobrého kamarátstva.

Lev – Vodnár

Oboch spája láska k zábave. Obe znamenia sú veľmi spoločenské, rady sa stretávajú s priateľmi a rodinou. Záľuba v neustálom zhone a presune im vytvorí množstvo spoločných zážitkov. Precestujú spolu svet, budú mať za sebou množstvo výletov aj adrenalínových zážitkov. Problém môže nastať jedine vtedy ak sa jeden z nich už bude chcieť usadiť a založiť si rodinu a ten druhý nie. Buď pristúpia na kompromis, alebo sa rozhodnú inak veľmi pekný vzťah zahodiť.

Lev – Ryby

Oheň a voda, presne to predstavujú tieto dve znamenia a presne tak sa k sebe aj správajú. Na jednej strane môže byť medzi nimi veľmi silná príťažlivosť, na druhej strane, akonáhle sa však spoznajú bližšie zistia, že sú medzi nimi stále diametrálnejšie rozdiely. Tieto znamenia dokonca ťažko spolupracujú aj ako kolegovia v práci. Ak už medzi nimi zahorí láska, budú si musieť dávať veľmi veľký pozor, aby sa v krátkej dobe nezmenila na nenávisť.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Jana Komadová 19.02.14 15:06

JK
karma
100.00

nóó sedí ja som lev a manžel baran dá sa to zvládnuť už sme spolu 28 rokov

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 02.03.14 09:56

MR
karma
-1.00

wau :) zaujímavé čítanie, keďže som Levica dozvedela som sa toho veľa o svojom znamení :)

  • 0
Odpovedať

Marianna Karšňáková 13.03.14 20:26

MK
karma
-1.00

Ja som lev a partner rak, dúfam, že "voda oheň neuhasí".

  • 0
Odpovedať

Dušan Varga 27.12.18 16:55

DV
karma
103.00

Lev a Býk. Manželka a ja.
Sme spolu 18 rokov . Charakteristika naozaj sedí

  • 0
Odpovedať

Soňa Kollárová 08.12.19 19:18

SK
karma
113.00

Na horoskopy veľmi neverím. :)

  • 0
Odpovedať

Zdenka Sabanošová 21.10.21 19:20

ZS
karma
100.00

Už som si myslela že sa k sebe nehodíme. Ja som váhy:)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní