Aké znamenie sa hodí k Vodnárovi?

Aké znamenie sa hodí k Vodnárovi?
 • 19.03.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 13
 • 1

Vzdušné znamenie Vodnára patrí k mimoriadne spoločenským bytostiam. Je väčšinou vždy plné dobrej nálady, má zmysel pre humor, ale hlavne si zo všetkého najviac zakladá na svojej nezávislosti. Kým si Vodnár nájde stabilný vzťah, chvíľku mu to môže potrvať. Nie každý totiž chápe jeho sklony k slobodomyseľnému správaniu, k dobrodružným cestovateľkým akciám, či občas tak bohémskym jednaniam. S ktorým znamením si Vodnár najviac sadne?

Vodnár – Baran

Ak dokáže Baran do tohto vzťahu vniesť aspoň štipku tolerancie a skrotiť svoju žiarlivosť, tento vzťah má veľmi dobrú perspektívu. Obaja sú veľmi spoločenské povahy, Vodnár však narozdiel od Barana k niektorým veciam pristupuje až veľmi liberálne.

Vodnár – Býk

Spoločenská povaha Vodnára je pre Býka najprv očarujúcou. Avšak vo chvíli keď príde na založenie rodiny, začnú vznikať problémy. Vodnár sa len veľmi nerád vzdáva svojho životného štýlu. Dochádza tak k rozkolom a nezhodám, postupne na všetkých úrovniach. Ich vzťah len málokedy prežije do šťastného konca.

Vodnár – Blíženci

Kombinácia dvoch vzdušných znamení je obvykle dobrou zárukou na pozitívnu náladu. Pokiaľ majú títo dvaja spoločné záujmy, ich vzťah môže nabrať na veľmi perspektívnych obrátkach. Navzájom podporujú svoje sny, nechýba im ani fantázia a tak sa v pomerne rovnocennom vzťahu nikdy nebudú nudiť.

Vodnár – Rak

Najviac ich spája spoločnský duch, zmysel pre rôzne akcie, stretnutia s priateľmi, rodinou... Avšak Vodnárova túžba po slobode citlivého Raka začne postupne ale isto zožierať. Pokiaľ nebudú vedieť robiť kompromisy a každý si pôjde tvrdohlavo za svojím, spočiatku krásny vzťah dopadne katastrofálne.

Aké znamenie sa hodí k Vodnárovi?

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár – Lev

Oboch spája láska k zábave. Obe znamenia sú veľmi spoločenské, rady sa stretávajú s priateľmi a rodinou. Záľuba v neustálom zhone a presune im vytvorí množstvo spoločných zážitkov. Precestujú spolu svet, budú mať za sebou množstvo výletov, aj adrenalínových zážitkov. Problém môže nastať jedine vtedy ak sa jeden z nich už bude chcieť usadiť a založiť si rodinu a ten druhý nie. Buď pristúpia na kompromis, alebo sa rozhodnú inak veľmi pekný vzťah zahodiť.

Vodnár – Panna

A prečo nie? Povedia si osoby z oboch týchto znamení a skúsia to. Pannu však môže občas iritovať Vodnárova spoločenská nálada. Na druhej strane jeho zábavná stránka jej imponuje. Vodnár zas oceňuje Panninu obetavosť a zmysel pre perfekcionizmu. Títo dvaja môžu vytvoriť perfektný pár nielen na pôde biznisu, ale aj životnej lásky.

Vodnár – Váhy

Tieto dve vzdušné znamenia si dokonale sadnú už pri prvom zoznámení. Majú jasno v tom, aké hranice slobody má ich vzťah. Navzájom sa neobmedzujú, nič si nevyčítajú a jeden druhému dávajú dostatok voľného priestoru. Vďaka tomu je v ich vzťahu len minimum konfliktov.

Vodnár – Škorpión

Obe znamenia spája záľuba v spoločenských akciách. Obaja sa radi zabávajú, smejú, užívajú život. Avšak na jeho spoločné užívanie už majú o niečo iný pohľad. Škorpión nechápae Vodnárovej túžbe po slobode a neakceptuje ani jeho sklony k nezávislosti. Prudké hádky a majetnícke sklony týchto dvoch vo väčšine prípadov veľmi skoro rozdelia.

Aké znamenie sa hodí k Vodnárovi?

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár – Strelec

Obe tieto znamenia majú radi voľnosť vo vzťahu, netrápia sa žiarlivosťou, a vedia pochopiť občasné nevinné flirty. Ak medzi nimi preskočí prvotná iskra, môže to byť zárukou dlhodobého a stabilného vzťahu, plného pochopenia a vzájomnej dôvery. Vedia zdieľať aj záujmy toho druhého, preto sa nemôže stať, že by sa jeden z nich cítil v páre nedocenený.

Vodnár – Kozorožec

Spája ich záľuba v spoločenskej zábave. Ale len do chvíle, kým sa Kozorožec nebude chcieť usadiť. Vodnár je občas pre tot praktické znamenie priveľmi nezávislé. Na druhej strane medzi nimi dokáže zahorieť silná vášeň, takže v tomto vzťahu o nudu vôbec nebude núdza.

Vodnár – Vodnár

Obaja majú podobné životné postoje, idú si za rovnakými hodnotami, a uprednostňujú podobný životný štýl. Aj vďaka tejto podobnosti môžu vytvoriť veľmi harmonický a perspektívny vzťah. Vo dvojici sa nudiť nikdy nebudú, je medzi nimi tiež duševná spriaznenosť a čo je taktiež podstatné, nechýba ani povestná iskra.

Vodnár – Ryby

Vzťah týchto dvoch môže miestami pripomínať jednú veľkú taliansku hádku. Síce to na začiatku medzi nimi poriadne iskrí, už po pár spoločne strávených nociach však zistia, že v reálnom živote im to bude klapať veľmi ťažko. Ryby potrebujú partnerovu neustálu pozornosť, Vodnár má však rád svoju slobodu a samostatnosť. Dlhodobejší vzťah tak môžu obom priniesť skôr smútok a trápenie vyplývajúce z množstva nedorozumení.

Zdroj foto: www.romancetravelexpert.files.wordpress.com, www.media2.arabia.msn.com,

  • Zdieľaj:
 • 13
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 22.03.14 18:20

JK
karma
105.00

dcéra má priateľa vodnára a ona je blíženec a sedí to na oboch

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

ARTISTRY STUDIO™ Los Angeles: Žiarivý a opálený vzhľad ako od kalifornského slnka
Novinky

ARTISTRY STUDIO™ Los Angeles: Žiarivý a opálený vzhľad ako od kalifornského slnka

 • 63
 • 2
 • 21.04.2021
Payot NUTRICIA ROSE CANDY & ROUGE CHERRY balzamy na pery
Novinky

Payot NUTRICIA ROSE CANDY & ROUGE CHERRY balzamy na pery

 • 107
 • 6
 • 04.03.2021
DIY pleťová maska zo sedmokrások: Ktorej pleti pomôže najviac?
Akné

DIY pleťová maska zo sedmokrások: Ktorej pleti pomôže najviac?

 • 70
 • 7
 • 26.04.2021
TOPlist