Ako vybrať darčeky podľa znamenia? (2. časť)

Ako vybrať darčeky podľa znamenia? (2. časť)
 • 22.12.2013
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 1

Vianoce sú tu už o pár dní. Väčšina z nás možno už má pre svojich najbližších nejaké tie darčeky zakúpené, predsa len však aj v týchto dňoch môžeme vidieť plné nákupné centrá a nakupovanie sťaby o dušu.  Ak patríte k tým, ktorí aj pár dní pred Vianocami ešte potrebujú zakúpiť minimálne nejakú tú maličkosť, prípadne dokonca nemáte ešte ani len jeden jediný darček, môžete sa inšpirovať aj nápadmi, ktoré ponúkajú hviezdy. Astrológia totiž dokáže poradiť, ktoré znamenie najčastejšie čo poteší.

Váhy

Váhavé Váhy mávajú zasnené oči a dušu umelca. Ich srdiečko zaiste pošteklíte niečím estetickým. Zakúpte im sadu na maľovanie, nech sa prejaví ich túžba stať sa výtvarníkom, zožeňte hudobný nástroj, po ktorom viete, že túžia. Ženy poteší aj romantická spodná bielizeň, denníček, keramická súprava čajov, mužov poteší niečo kreatívne, ale napríklad aj luxusné poťahy do auta, obľúbená hudba, či fľašu kvalitnej whiskey.

Odporúčame: Tip na outfit na Štedrý deň: Budeš za noblesnú krásku?

vianočné darčeky

Zdroj: Shutterstock®

Škorpióni

Temperamentní Škorpióni sa vyznačujú vášnivosťou. Pri výbere vhodného darčeka to berte do úvahy pri obidvoch pohlaviach. Ženy poteší erotická bielizeň, ale aj nejaký sexi outfit. Ak s partnerom či partnerkou radi experimentujete môžete si venovať pokojne aj nejakú tú hračku pre dospelých. Okrem vášnivosti, je toto znamenie aj veľmi sčítané. Pri výbere kníh si ale dajte pozor na to, aby sa v jeho či jej domácej knižnici už nenachádzala.

Strelci

Charakterizuje ich veselá spoločenská povaha, zmysel pre humor, dobrodružstvo aj cestovateľské chúťky. Akýkoľvek darček z tejto kategórie preto urobí dámam aj pánom z tohto znamenia obrovskú radosť. Ženy okrem dovolenky na horách, či v exotike, potešíte aj luxusnou kozmetikou, šperkami, či fľašou kvalitného vína. U mužov  hrá jednoznačný prím sada športových potrieb, kvalitných kufrov, cestopisy, či dokumentárne filmy.

výber darčekov

Zdroj: Shutterstock®

Kozorožci

Praktické zemské znamenie, ktoré rado objavuje nové chute aj vône. Ak poznáte osôbku z tohto znamenia, ktorá miluje varenie, vianočné darčeky vám musia byť viac než jasné. A keďže máloktorý z Kozorožcov nemá kulinárstvo v krvi, pokojne môžete siahnuť presne veciach ako sú koreničky, kuchárske knihy, kuchynské potreby, sady exotických korenín, kvalitné olivové oleje, syry, aj iné chutné potraviny. Okrem toho, samozrejme, dámy aj pánov potešia praktické kozmetické balíčky, či oblečenie. Majú totiž radosť z darov, ktoré neslúžia len ako výstavný kúsok na poličke.

Vodnári

Ľudia z tohto znamenia sa veľmi radi zabávajú. Milujú spoločnosť svojich priateľov, veselé príhody, radi tancujú, spievajú, športujú, smejú sa. Potešia sa napríklad zaujímavej spoločenskej hre, ale tiež kreatívnym darčekom typu hand made. Majú radi originálne kúsky, trebárs aj v retro štýle. Muži si potrpia na technologické novinky, ale neohrdnú ani dobrým parfémom či dobrodružnými knihami.

Ryby

Citlivé a zasnené osoby z tohto znamenia si rady vytvárajú svoje vlastné svety. Majú bohatú fantáziu a častokrát zlomené srdiečka. Tie si najradšej liečia umením, romantickou literatúrou, filmami, ale aj návštevami divadla. Také abonentky preto vôbec nebudú zlým nápadom. Ženskú dušu potešíte ale aj vzácnymi kúskami ozdobných pohárov, starožitnosťami, luxusným pyžamom, či čokoládou. Podobne sú na tom aj muži, u ktorých sa ale predsa len najviac sústreďte na ich hobby. Či už je to umenie, alebo šport.

Prečítajte si aj: DARČEKY PRE PRVÚ ŠESTICU ZNAMENÍ


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Alena Cabakova 22.12.13 09:26

karma
86.00

Ja som strelec a áno platí čo by ma potešilo :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Adenomyóza – ktoré ženy trápi najčastejšie a aké ťažkosti spôsobuje?
Pre ženy

Adenomyóza – ktoré ženy trápi najčastejšie a aké ťažkosti spôsobuje?

 • 0
 • 07.09.2022
Rakovina sleziny – kto spadá do rizikovej skupiny a aké sú príznaky?
Zdravie

Rakovina sleziny – kto spadá do rizikovej skupiny a aké sú príznaky?

 • 1
 • 12.10.2022
Počet osamelých nezadaných mužov rastie! Čo je príčinou?
LIFESTYLE

Počet osamelých nezadaných mužov rastie! Čo je príčinou?

 • 0
 • 22.09.2022