Horoskopy na december: Tieto chyby z roku 2017 musíš napraviť do konca roka!

Horoskopy na december: Tieto chyby z roku 2017 musíš napraviť do konca roka!
  • 03.12.2017
  • Nikola Benkovská

Vstupujeme do poslednej fázy v tomto roku. Horoskop na december sa nesie v znamení Strelca a ten je plný nadšenia, napredovania a nových myšlienok. V tomto duchu bude i posledný mesiac v roku. Veď predsa najobľúbenejší výrok Strelcov je, že pokiaľ nejde o život, tak nejde o nič. Cúvajúci Merkúr nás vracia do minulosti. Budeme spomínať, hodnotiť, čo nie je doriešené, je nutné dokončiť. Vrátia sa nám tiež osoby alebo situácie z minulosti. Avšak všetky dôležité rozhodnutia nechajme radšej na ďalší rok. Ešte máme pred sebou aj iné veci, ktorým musíme venovať svoju pozornosť. Decembrový horoskop odporúča všetkým, aby boli trpezliví. Prídete si na svoje, avšak všetko má svoj čas...

Pozri aj:Horoskop na november: Vieš, ktoré znamenie stretne osudovú lásku?

Baran 21.3 - 20.4

Barani, toto obdobie je najvhodnejšie pre nadviazanie dlhodobých vzťahov! December vám prinesie niečo nové. Pokiaľ ste sami, hľadajte, určite niekoho nájdete. V priebehu mesiaca sa objaví niečo, čo dá vášmu životu opäť zmysel alebo cieľ. Budete podpisovať, spisovať, telefonovať a komunikovať, no pozor na obmedzenie a ťažkosti v pracovnej rovine. V tomto období u vás prebieha aj premena duše a aktivuje sa tiež vaša sexualita, ktorá vás príjemne nadnesie nad bežnú rutinu. December využite vo svoj prospech, bude vám dopriate!

znamenie barana

Zdroj: Shutterstock®

Býk 21.4 - 21.5

Teraz je ten správny čas na dlhodobé plánovanie, hlavne v oblasti financií. Dávajte si však v tomto mesiaci pozor na rodinné problémy. Podajte pomocnú ruku blízkemu, ktorý to naozaj potrebuje! Býci sa môžu tešiť, že sa konečne vyrieši aj ich finančná situácia. Sústreďte sa najmä na to, aby ste vedeli robiť kompromisy. Ak pôjdete hlavou proti múru, prinesie to neblahý účinok do vašich vzťahov. Skúste tento posledný mesiac v roku 2017 využiť na obzretie sa za svojimi chybami. Jedine tak si viete do nového roka odniesť ponaučenie. 

Blíženci 22.5 - 21.6

V decembri je čas pozbierať všetku trpezlivosť, ktorá sa vo vás nachádza. Budete ju potrebovať hlavne v oblasti partnerských vzťahov. Uvidíte, milí Blíženci, že trpezlivosť ruže prináša a vám sa tak vyrieši veľa problémov z minulosti. V decembri prídu do vašich životov nové spolupráce, známosti alebo projekty. Môžete spoznať dôležitých ľudí alebo si konečne niekto všimne aj vás a niečo vám ponúkne. Blíženci by si mali taktiež dávať pozor na zdravie, najmä na horné dýchacie cesty.

Vyskúšaj tiež: Existuje recept na dlhovekosť? Najstaršia jogínka  ho pozná!

znamenie blížencov

Zdroj: Shutterstock®

Rak 22.6 - 22.7

Pre Rakov sa bude december niesť v znamení práce a vypätých vzťahových situácií. Avšak môžu sa tešiť na nový smer, novú životnú cestu alebo nový milostný vzťah. V tomto období si Raci starostlivo uvedomia všetky chyby, ktorých sa v roku 2017 dopustili a s pokorou vstúpia do nového roka. Tiež sa budete konečne viac venovať otázkam vášho zdravia, fyzickej kondície, podľahnete zdravému životnému štýlu a pohybu. Sami viete, že ste to v minulosti zanedbali. 

Lev 23.7 - 23.8

December prinesie jasno v oblasti skutočných priateľov a okolitých vzťahov. Levi tak môžu do nového roka vykročiť s naozaj utriedením zoznamom svojich blízkych, ktorí ich budú v roku 2018 podporovať a sprevádzať. Tento mesiac sa budete najviac sústrediť na svoju rodinu a blízkych a tomu prispôsobíte všetok svoj čas a správanie. Prioritou číslo jeden je vianočná atmosféra, ktorú vám vie naplniť iba blízky okruh vašich známych. Posledný mesiac v roku je tiež vhodným obdobím na zoznamovanie sa s novými dôležitými ľuďmi vo vašich životoch. 

znamenie panny

Zdroj: Shutterstock®

Panna 24.8 - 23.9

Pre Panny bude december symbolizovať ukončenie nejakej životnej etapy, posun vpred a zmierenie sa s minulosťou. Toto znamenie potrebuje pocit bezpečia v prostredí, ktoré mu je dobre známe. Práve preto budú sústreďovať svoju činnosť a myseľ na rodinu, rodičov, partnerov či deti. Budete mať naozaj veľké množstvo energie po celý mesiac. Využite ju na vašu zanedbanú kondíciu, zdravie a vitalitu. December vám ubehne ako voda, ale na sklonku roku sa spokojným úsmevom na tvári vyberiete o krok vpred.

Váhy 24.9 - 23.10

Váhy posledný mesiac v roku ukončia oblasť vzdelávania. Tento i uplynulé roky boli pre vás z tohto hľadiska náročnejšie, no budúci rok zožnete všetok úspech. Mars vás však bude nútiť k hýreniu v oblasti financií. Hrozí, že do nákupov neinvestujete veľmi rozumne a peniazmi budete plytvať. Luna bude Váhy nútiť riešiť témy zo súrodeneckej oblasti, no všetko hrá vo váš prospech. Toto obdobie bude ideálne na uvedomenie si, ako veľa robíte pre svoje okolie a ako bravúrne zvládate okolité vzťahy.

Zaujme ťa: Vianočná ruža: Vieš, ako sa o ňu treba starať?

znamenie strelca

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión 24.10 - 22.11

Škorpióni budú v decembri veľmi usilovne pracovať na tom, aby dosiahli to, čo chcú. A to je ideálna možnosť pre získanie nových možností a skúseností. Ak si plánujete založiť rodinu, teraz je ten najideálnejší čas. Neodmietnite ani pozvanie na rande či spoznanie niekoho nového vo svojom živote. Všetko má predsa svoj dôvod, ktorý nám teraz nemusí byť celkom jasný. Ku koncu roka sa začnete i viac zamýšľať nad vašou finančnou situáciou. Slúžia peniaze vám, alebo naopak, vy slúžite peniazom?

Strelec 23.11 - 21.12

December uzavrie vaše vzťahové záležitosti. Budete spomínať, hodnotiť a vrátia sa vám osoby alebo situácie z minulosti. Doriešte všetko, čo je nutné dokončiť a neberte si to so sebou do ďalšieho roka. Strelci začnú konečne realizovať svoje plány. Dostanú šancu obnoviť svoju skrytú energiu, aby im následne vydržala po celý rok. Zaujímať vás budú skutočné potreby a svoj vlastný sebarozvoj. Tento mesiac patrí vám, a preto budete stredobodom pozornosti a  budete  si to značne užívať.  

znamenie kozorožca

Zdroj: Shutterstock®

Kozorožec 22.12 - 20.1

Kozorožci, pozor na úrazy, zlomeniny a krízové situácie! Nepokazte si koniec roka zdravotnými ťažkosťami.  Posledný mesiac v roku je vhodný na odpočinok, načerpanie nových síl a energie. Skúste meditáciu alebo iný spôsob nadobudnutia duševného pokoja. Vykročte do nového roka oddýchnutí a pozitívne naladení, určite sa vám to vráti. V tomto období by si mali Kozorožci uvedomiť svoje skutočné ciele, osobné napredovanie a v roku 2018 ich začať plniť. 

Vodnár 21.1 - 19.2

Ak cítite vo vzťahu nespokojnosť, toto je najvhodnejšia doba ukončiť to, čo vás ťaží. December vám prinesie jasno do partnerských vzťahov, a tak si budete vedieť konečne utriediť myšlienky. Avšak dávajte si veľký pozor na svoje ego, ktoré môže spôsobiť skôr škodu než úžitok. Posledný mesiac v roku je ideálny aj na utuženie vzťahov s priateľmi, lebo len tí naozaj vedia, čo práve chcete a potrebujete. 

Pozri tiež: Ako skladovať cibuľu a cesnak? Toto by ti asi nenapadlo!

znamenie ryby

Zdroj: Shutterstock®

Ryby 20.2 - 20.3

Ryby odvedú v tomto mesiaci viac tvorivej a intelektuálnej práce ako po minulé mesiace. Pokúsia sa druhým sprostredkovať svoje nadobudnuté skúsenosti a nový pohľad na svet. Pozor ale na prílišné vnucovanie svojej pravdy! Energiu vložte do rozvoja svojho myslenia a otvorte obzor novým zážitkom či skúsenostiam. Nestagnujte, rozvíjajte sa! Pri zhodnotení vášho uplynulého roku budete spokojní so svojimi výsledkami a v tomto duchu vykročíte i do roku 2018.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Pavlína Vaksmundská 03.12.17 14:42

PV
karma
113.00

Och , úrazy a zlomeniny ..!! Dúfam,že to nie ..!! Budem v decembri viac odpočívať ,a naberať sily do Nového roka 2018 ;-)

  • 1
Odpovedať

Marta Bujdošová 05.12.17 09:53

MB
karma
98.00

Ja mam kondicku fajn, ale prave teraz som prestala behavat vonku, kedze su zladovatele cesty a chodniky.

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 11.12.17 11:24

SK
karma
114.00

super

  • 0
Odpovedať

Peter Gavlas 27.12.17 02:54

PG
karma
93.00

Teším sa :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní