Ktoré znamenia neodpúšťajú žiadnu krivdu? S tými to je ťažké!

Ktoré znamenia neodpúšťajú žiadnu krivdu? S tými to je ťažké!

Od povahy človeka a jeho individuálneho nastavenia závisí, ako sa dokáže zmieriť so sklamaním v podobe odmietnutia, urážky, nevhodného správania či podrazu zo strany druhej osoby. O tom, akým spôsobom bude dotknutý človek reagovať na tieto situácie, však veľa napovie aj znamenie, v ktorom sa narodil. Pozrite sa teda na tie znamenia horoskopu, ktoré majú zásadný problém s odpustením krívd.

BARAN (21. 03. – 20. 04.)

S človekom v znamení Barana sa neradno zahrávať. Jeho reakcia na neprávosť či urážku môže mať dve podoby. Buď prejde do okamžitého protiútoku, čomu nahráva aj jeho impulzívna povaha, alebo sa jeho hnev zmení na chladnú ignoráciu. V prvom prípade, keď Baran vráti všetko aj s úrokmi, však dôjde k uvoľneniu napätia a je možné, že hoci po dlhšom čase, ale predsa len odpustí. V druhom prípade je však situácia komplikovanejšia a mrazivé napätie a ignoráciu už nemusia zdolať ani tie najlepšie pokusy o zmierenie.

Pozri aj: Toto sú 3 najklebetnejšie znamenia horoskopu: Radšej pred nimi mlč

tieto znamenia neodpúšťajú

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Aj keď sa to tak nemusí javiť na prvý pohľad, ide o mimoriadne citlivé znamenie, ktoré sa dokáže veľmi ľahko uraziť a rozhodne neodpúšťa ani staré krivdy. Jeho hnev nemusíte pocítiť hneď, ale vedzte, že Škorpión sa za všetky neprávosti hodlá pomstiť – skôr alebo neskôr. Najlepšie však v najmenej očakávanom momente. Najhoršie je však to, že sa popritom správa, akoby sa nič nestalo. A tí, od ktorých bol zásah uštedrený ako prvý, ani netušia o „vode, ktorá sa na nich varí“.

LEV (23. 07. – 23. 08.)

Lev znáša veľmi ťažko akúkoľvek urážku alebo nevhodnú narážku, no nedá to však zvyčajne na sebe vedieť a nestáva sa veľmi často, aby reagoval príliš emocionálne, hoci v jeho vnútri to vrie. O tom, že ste urazili Leva, sa dozviete tak, že s vami prestane komunikovať. Ospravedlnenia alebo iné nápravné kroky už zvyčajne nemajú ten správny dopad, pokiaľ sa on nerozhodne, že dotyčného „neomilostí“. Vo svojej podstate nejde o znamenie, ktoré by sa chcelo pomstiť za každú cenu. Avšak všetko závisí od stupňa krivdy, ktorá Leva zasiahla. Ak sa už rozhodne pre pomstu, tak tá v každom prípade stojí za to.

ktoré znamenia neodpúšťajú

Zdroj: Shutterstock®

BÝK (21. 04. – 21. 05.)

Ľudia v znamení Býka nemajú predpoklady na odpúšťanie, na to sú príliš tvrdohlaví. Nedajte sa teda pomýliť správaním, ktoré môže navodzovať pocit odpustenia. Ani prvotná reakcia na krivdu nemusí byť u Býka sprevádzaná dramatickými výstupmi, skôr naopak. Nad tým, čo ste vykonali alebo vyslovili, bude uvažovať ešte hodnú chvíľku, analyzuje to a následne bude pracovať na odvete, ktorá býva veľmi dobre mierená a účinná. Druhé šance však v jeho podaní a pri zvlášť závažných zradách dôvery určite netreba očakávať. A ak by náhodou, tak to bude zväčša len naoko a previnilec u neho už nemá veľmi ružové vyhliadky.

Vybrali sme: Ktoré znamenia klamú najčastejšie? Na tieto 3 si daj najväčší pozor!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Ľubica Šťastná 08.05.19 07:11

ĽŠ
karma
100.00

U niektorých naozaj sedí!

  • 2
Odpovedať

Lenka Čajová 08.05.19 08:02

karma
97.00

Niečo na tom určite bude :)

  • 1
Odpovedať

Jana Tonhauserová 08.05.19 12:14

karma
104.00

Na leva sedí...

  • 1
Odpovedať

Soňa Krátka 08.05.19 12:45

SK
karma
114.00

presne...

  • 1
Odpovedať

Elena Švachová 08.05.19 23:59

karma
115.00

Moje znamenie tu nie je. Ja odpúšťam,ale nezabúdam.

  • 1
Odpovedať

Lucia Kobíková 09.05.19 16:56

LK
karma
100.00

Našťastie tu moje znamenie nieje, dokážem odpustiť ale zabudnúť nie,,,

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 14.07.19 21:32

JK
karma
100.00

Manžel je baran impulzívna povaha, sedí to

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní