Ktoré znamenia potrebujú k životu luxus? Patríš medzi ne?

Ktoré znamenia potrebujú k životu luxus? Patríš medzi ne?

Niekto si vystačí s obyčajnými vecami a radosť mu urobia aj milé a malé drobnosti, no iný potrebuje k životu punc luxusu. Pri znameniach možno povedať, že niektoré z nich majú väčšie sklony vyhľadávať luxus a obklopovať sa ním, hoci u každého to znamená čosi iné. Patríte medzi tieto znamenia aj vy?

LEV (23.07. – 23.08.)

Úplne zjavným milovníkom luxusu je Lev. Priťahuje ho všetko veľkolepé, drahé či honosné a nevie si jednoducho pomôcť. Okrem toho má tendenciu neustále všetko vylepšovať a týmto spôsobom v podstate pridávať hodnotu všetkému, čo považuje za dôležité, či už je to on sám alebo dom, v ktorom býva. Určite však nezabúda ani na ostatných, predovšetkým rodinu. Treba dodať, že Lev síce rád investuje do seba, no nielen do vzhľadu, ale napríklad aj do kurzov a ďalšieho vzdelania, ktoré ho môže posunúť v kariére. I keď aj v radoch Levov možno nájsť skromnejšie stvorenia, aj u nich by ste našli v šatníku pár kvalitných a drahších kúskov, prípadne si potrpia na šperky, značkové kabelky a pod.

Pozri aj: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie je vhodné pre Býka?

luxus a znamenia

Zdroj: Shutterstock®

BÝK (21.04. – 21.05.)

Človek v tomto znamení je vo svojej podstate hedonista, takže si dopraje všetky radosti života, ku ktorým patrí aj luxus a predovšetkým pohodlie. Býk veľmi rád investuje do domácnosti a tiež do kvalitných potravín. Ženy v znamení Býka milujú kozmetiku, takže ich pozornosti neuniknú ani luxusné vône či novinky z oblasti dekoratívnej kozmetiky. Pomerne často si doprajú potešenie vo forme relaxačných pobytov, dovoleniek, masáží a keď im to čas alebo peňaženka nedovolí, tak investujú minimálne do kvalitných kaderníckych či manikérskych služieb.

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Kozorožec sa vyznačuje pragmatickou mysľou a tak si možno hovoríte, že je predsa nemožné, aby míňal peniaze na luxus. Na to je až príliš praktický a zodpovedný. Avšak na druhej strane je aj mimoriadne náročný, a to nielen na seba, ale aj na ostatných a tiež na veci, od ktorých očakáva kvalitu. Dalo by sa povedať, že sa riadi heslom – nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci. A preto je aj jeho definícia luxusu trošku pozmenená. Nepovažuje za luxus, keď si priplatí za kvalitné vybavenie domácnosti, ktoré mu bude roky bezproblémovo slúžiť, či bezpečné, no drahé auto pre rodinu. Žena v znamení Kozorožca si potrpí na upravený vzhľad a elegantný výzor, na čo je, samozrejme, nutné vlastniť aspoň pár luxusných vecí, takže aj keď sa to na prvý pohľad tak nemusí javiť, Kozorožci majú k luxusu pomerne blízky vzťah.

znamenia milujúce luxus

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY (24.09. – 23.10.)

K luxusu majú Váhy blízko vďaka ich zmyslu pre krásu, umenie a harmóniu. Prepych a akýsi nadštandard berú ako prirodzenú súčasť života a bývajú nešťastné, ak to tak nie je. Vedia si s noblesou vychutnať nielen večeru v luxusnej reštaurácii, ale rovnako im ulahodí aj návšteva kultúrnych podujatí či módnych prehliadok. Ak im to financie dovoľujú, často sa púšťajú aj do zbierania hodnotných predmetov, a to väčšinou umeleckého charakteru. Zo značkových obchodov s oblečením neodchádzajú naprázdno a k Váham často patria aj technické nadšenkyne, ktoré s radosťou investujú do drahých mobilov, notebookov, tabletov...

Vybrali sme: Čím je výnimočná čierna himalájska soľ? Toto dokáže s telom!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Lenka Čajová 27.04.19 12:08

karma
97.00

Ja teda podla znamenia nie :)

  • 1
Odpovedať

Mária Chromíková 27.04.19 12:17

MC
karma
109.00

Našťastie moje znamenie sa nenachádza medzi vyvolenými -nepotrebujem luxus aby som mohla šťastne prežívať svoj život.

  • 1
Odpovedať

Jana Tonhauserová 27.04.19 12:32

karma
104.00

nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci...aj môj názor...hoci moje znamenie nepatrí do vášho výberu

  • 1
Odpovedať

Martina Zahoranová 27.04.19 13:39

MZ
karma
92.00

aj keď som "LEV" nepotrpím si na luxusné veci :-)

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní