Lojalita vo vzťahu k partnerovi či zamestnávateľovi: Tieto 3 znamenia v nej vedú

Lojalita vo vzťahu k partnerovi či zamestnávateľovi: Tieto 3 znamenia v nej vedú

Lojalita – to je kvalita, ktorá je v súčasnosti pomerne „nedostatkovým tovarom“. Zahŕňa v sebe oddanosť, vernosť aj akúsi neutralitu v podobe zmierlivosti, ktorá je potrebná napríklad na nachádzanie kompromisov a racionálnych riešení. V nasledujúcom texte zistíte, ktoré zo znamení zverokruhu patria k najlojálnejším, čo by sa malo v pozitívnom zmysle prejavovať nielen v partnerských, priateľských, ale napríklad aj v pracovných vzťahoch. Poďte sa teda na to pozrieť.

BÝK (21.04. – 21.05.)

Ľudia narodení v znamení Býka stoja pevne „nohami na zemi“ a ťažko ich pristihnete s „hlavou v oblakoch“. Vyznačujú sa pragmatickosťou a v pracovnej sfére aj zdržanlivosťou a neutrálnym odstupom. Ich lojalita však vychádza najmä z pevného pripútania sa k rodinným koreňom a tradíciám. Najlojálnejší sú teda najmä k členom svojej primárnej rodiny. No do veľkej miery sa z jeho lojality môže tešiť aj zamestnávateľ Býka. Ide o stabilného a vo väčšine prípadov rozvážneho zamestnanca, na ktorého sa dá spoľahnúť.

Pozri aj: Mesačný horoskop na december 2019: Čo ťa čaká a neminie?

lojalita v práci

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Skvelý v pozícii zamestnanca, ale náročný na zamestnancov v pozícii šéfa – aj to je Kozorožec. Na vedúce pozície sa nedostáva len tak pre nič za nič. K jeho silným vlastnostiam totiž patrí nielen zodpovednosť, ale aj citová stabilita a lojálnosť. Práve vo sfére práce je Kozorožcova lojalita na maxime. Nedokázal by napríklad vynášať dôverné informácie z firmy alebo dokonca šíriť medzi zamestnancami klebety. No a čo mu slúži ku cti, väčšinou „zostáva na palube“ aj v tých najkritickejších chvíľach, keď sa takpovediac všetko sype, podáva pomocnú ruku, kde sa dá a rovnako aj v tých najvypätejších chvíľkach si zachováva triezvy a emóciami „neprifarbený“ úsudok.

lojalita v priateľstve

Zdroj: Shutterstock®

PANNA (24.08. – 23.09.)

V poradí tretím najlojálnejším znamením zverokruhu je Panna, teda rovnako, čo bol aj prípad prvých dvoch spomínaných, ide o zemské znamenie. Je to veru tak, lojalita u zemských znamení je najsilnejšia, i keď u každého dominuje v trochu inom okruhu. U Kozorožca je to hlavne pracovná oblasť, u Býka zas rodinná, no a u Panny partnerská a priateľská. Zatiaľ teda čo Býk bude vždy lojálnejší ku svojej „základnej rodine“, teda rodine, z ktorej vychádza a môže sa stať, že v tomto zmysle môže za kratší koniec ťahať partner Býka, tak u Panny je to obrátené. Tá je najlojálnejšia k svojmu partnerovi – manželovi, manželke, druhovi či družke, resp. k človeku, s ktorým žije a tvorí vlastnú rodinu. Panna taktiež patrí medzi najvernejšie znamenia zverokruhu, čo taktiež svedčí o jej lojalite a stabilite v partnerskom zväzku.

Neprehliadni: Vieš, kto je nepredvídateľný? Sú to ľudia v týchto znameniach


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 17.12.19 08:21

ĽŠ
karma
100.00

Znamenia, ktoré z mojej skúsenosti naozaj vedú.

  • 1
Odpovedať

Natália Lobodášová 17.12.19 09:42

NL
karma
105.00

Ja k nim podľa znamenia nepatrím

  • 1
Odpovedať

Elena Švachová 17.12.19 23:56

karma
109.00

Moje znamenie som medzi tými tromi nenašla.

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 18.12.19 19:36

karma
100.00

Rada som si prečítala

  • 2
Odpovedať

Táňa Slahučková 29.12.19 07:30

TS
karma
107.00

Nie som tam, ale myslím, že aj na mňa ako na Rybu sa dá spoľahnúť :)

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní