Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Barana?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Barana?

Našu sériu venovanú kompatibilite partnerov podľa znamení horoskopu sme minule zahájili Baranom a spojeniami v rámci zverokruhu, ktoré sa pre neho považujú za najideálnejšie. Dnes budeme pokračovať analýzou kompatibility podľa hviezd z druhej strany a článok venujeme partnerským spojeniam, ktoré pre Barana nie sú veľmi vhodné.

BARAN – ŠKORPIÓN

Je možné, že sa ľudia narodení v znamení Barana a Škorpióna do seba vášnivo zamilujú, nadchnú sa jeden pre druhého, ba dokonca svojej láske aj mnohé obetujú. Ich spojenie však aj napriek tomu nie je veľmi perspektívne. Tak ako je v tomto vzťahu prítomná planúca vášeň, tak sú tu aj trhliny, ktoré sa môžu v momente zmeniť na priepasť. No a čo si predstavovať pod týmito trhlinami? Jednou z nich môže byť Škorpiónova žiarlivosť, ktorá dokáže jeho partnera alebo partnerku odradiť natoľko, že zo vzťahu vycúva. Rizikom je aj akési bojové nastavenie oboch znamení. Nečudo, veď obom vládne Mars. Majú potrebu medzi sebou súperiť a bojovať o moc, čo rozhodne nie ideálnym stavebným kameňom vzťahu, ktorý má byť postavený na láske, pochopení a spolupráci.

Pozri aj: Myslíš si, že sex v spánku je blud? Sexsomnia môže byť nebezpečná

nekompatibilné znamenia Baran

Zdroj: Shutterstock®

BARAN – RAK

Oheň a voda – to je Baran a Rak vo vzťahu. Niekedy môžu vodné a ohnivé znamenia vytvoriť naozaj silné a harmonické partnerské putá, no nie je to prípad týchto dvoch. Zjednodušene povedané, Baran sa vo vzťahu správa tak trochu ako „slon v porceláne“, čo mimoriadne citlivému Rakovi nerobí dobre a cíti sa byť zraňovaný. Rovnako zle na neho pôsobí aj Baranov štýl komunikácie, ktorý je pre neho príliš ostrý. Je teda veľmi pravdepodobné, že Baran sa ani nestihne spamätať a Rak zaradí zo vzťahu spiatočku. No a Baran? Možno si aj vydýchne, lebo sa s Rakom cítil byť až príliš obmedzovaný. Od tohto spojenia teda nemožno veľmi očakávať trvalý a dlhodobý vzťah, hoci výnimky sa určite nájdu.

nevhodne znamenia pre Barana

Zdroj: Shutterstock®

BARAN – KOZOROŽEC

Ktovie, čo spojí tieto dve znamenia do partnerského spolužitia. Možno je to skvelá súhra v sexuálnej oblasti a prvotný zaľúbený ošiaľ. No z dlhodobého hľadiska tejto konštelácii neveštia hviezdy nič dobré. Ako vieme, Baran je mimoriadne tvrdohlavé znamenie a to sa dá povedať aj o Kozorožcovi. Keď sa ešte spoja dva úplne rozdielne pohľady na svet – Baranov optimistický a energický s chladným a vážnym nadhľadom Kozorožca, tak to naozaj nenaznačuje harmóniu a pokoj vo vzťahu. Pre Kozorožca je Baran príliš impulzívny a rýchly, čo ho dovádza do zúfalstva, pretože jeho nastavenie je úplne protikladné. Baran sa zas pri Kozorožcovi nudí a rozčuľuje ho jeho konzervatívnosť. Keď dôjde na hádku a tieto dve rohaté znamenia sa do seba zaprú, vedia lietať iskry, ktoré v konečnom dôsledku podpália aj ich vzťah.

Inšpiruj sa: Ktoré syry konzumovať a na ktoré si dávať veľký pozor? Poradíme ti!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Jarka Šmihuľová 15.04.19 10:06

karma
-1.00

Baran je znamenie, ktoré si myslí, že život je jedna never endless trtkačka.

  • 4
Odpovedať

Mária Slováková 15.04.19 14:47

MS
karma
118.00

Horoskopom veľmi neverím ale vždy si ich zo zvedavosti prečítam.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 16.04.19 21:42

JK
karma
100.00

Manžel je baran a riadne tvrdohlavý

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní