Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Kozorožca?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Kozorožca?

  • Zdieľaj:
 • 2

Ambiciózny a už na prvý pohľad serióznosť vyžarujúci Kozorožec k sebe potrebuje reprezentatívneho partnera, s ktorým vytvorí nielen dokonalý pár, ale aj domov. Keď teda ide do vzťahu, myslí to vážne a s prognózou dlhotrvajúceho a stabilného zväzku. Ak sa v druhom nebodaj pomýli, môže to niesť veľmi ťažko a v podstate ako svoju prehru. Takže si nepustí k telu a aj do svojej hlavy len tak hocikoho. Dôkladne si vyberá. Jeho city bývajú hlboké a vrelé, i keď ich väčšinou skrýva za pomerne chladnú masku. Z času na čas však jeho silné emócie „vybublajú“ na povrch, a to napríklad v prípade žiarlivosti. A potom sa ten druhý len čuduje, kde sa to v ňom zrazu nabralo. Poďte sa teda pozrieť na to, kto je ideálnym partnerom pre Kozorožca podľa hviezd. 

KOZOROŽEC – PANNA

Obe znamenia si dávajú dosť času na to, aby najskôr zistili, či sa k sebe vôbec hodia, kým sa pustia do niečoho vážnejšieho. Pomalý postup im však vyhovuje. Ich začiatky sú trošku ostýchavé, plné zdvorilosti (i keď tú si k sebe zachovávajú aj neskôr) a rozhovorov o rôznorodých témach. Majú toho veľmi veľa, čo ich spája a ťahá k sebe. Obe znamenia „stoja pevne na zemi“ a sú pragmatické. Ich vzťah nemožno definovať úplne ako vášnivý či ohnivý, toto pre nich však nie je dôležité. Spoločne sa tešia z výhodných kúp a transakcií, kariérnych postupov aj zariaďovania spoločnej domácnosti, ktorá je spravidla elegantná, premyslená do detailu a dokonale čistá. Dalo by sa povedať, že sú pre seba stvorení a nedávajú si vzájomne dôvody na hádky či „tichú domácnosť“. Ich hodnotové priority sa do veľkej miery prekrývajú, takže spoločná partnerská cesta Panny a Kozorožca býva pokojná, dlhá a stabilná.

Neprehliadni: Najhorší a najlepší šéfovia podľa zverokruhu: Aký je ten tvoj?

kompatibilita podľa znamení - Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC – RYBY

Dominantnejším partnerom v tomto vzťahu býva väčšinou Kozorožec, čo Rybám vôbec nevadí, ba práve naopak, preferujú to. Potrebujú byť totiž „vedené“ a mať pocit, že sú partnerom chránené a dokážu sa na neho plne spoľahnúť. A to presne Kozorožec Rybám poskytuje. K ideálu sa blíži najmä to hviezdne spojenie, kde je vo zväzku Kozorožcom muž a Rybami žena. V tomto prípade je ich šanca na dlhodobé a spokojné partnerstvo naozaj veľká. A chybou nie je ani to, že sú trošku inak nastavení a ich pohľad na svet nie je úplne totožný. Aj napriek tomu, že Kozorožec býva pragmatickejší a cieľavedomejší než Ryby, ktoré sa z času na čas zasnívajú a sú aj oveľa emocionálnejšie ako partner v znamení Kozorožca, vzájomne si poskytujú to, čo je pre nich dôležité. Ryby majú v partnerovi spoľahlivého ochrancu a živiteľa rodiny, ktorého podporujú v jeho veľkým plánoch a cieľoch a vytvárajú pre neho krásny domov, kde môže Kozorožec nájsť potrebný pokoj, harmóniu a načerpať stratenú energiu.

znamenie Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC – ŠKORPIÓN

Ľúbostný vzťah partnerov v znameniach Kozorožca a Škorpióna sa rozvíja postupne, nie je to teda väčšinou „láska na prvý pohľad“. Môže sa rozvinúť z priateľského vzťahu, ba dokonca z pracovného partnerstva. Nie je to teda nič neobvyklé, keď sa Kozorožec a Škorpión do seba „zahľadia“ na pracovisku, kde najmä Kozorožec trávi veľkú väčšinu času a často zastáva vedúce pozície. Títo partneri sa dokážu vzájomne krásne dopĺňať. Škorpión dodáva do vzťahu dávku vášne a Kozorožec sa zas bez problémov postará o praktické veci. V ich spojení sa snúbi dôstojnosť, elegancia aj tajuplnosť. Sú naozaj očarujúcim a obdivuhodným párom, ktorý väčšinou netrpí núdzou, no peniazmi ani zbytočne neplytvá. Silu a stabilitu dodáva ich zväzku okrem iného aj vzájomný rešpekt, obdiv a uznanie.

Pozri si aj kompatibilitu partnerstiev podľa iných znamení:

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Barana?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Barana?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Býka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Býka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Blížencov?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Blížencov

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Raka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Raka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Leva?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Leva?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Pannu?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Pannu?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Váhy?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Váhy?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Škorpióna?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Škorpióna?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Strelca?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Strelca?


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 06.09.19 05:51

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé...!

 • 1
Odpovedať

Elena Švachová 06.09.19 23:40

karma
100.00

Niekedy tie horoskopy aj sedia.

 • 1
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Svadobné topánky na celonočné tancovanie – ako si ich vybrať?
Rady a inšpirácie

Svadobné topánky na celonočné tancovanie – ako si ich vybrať?

 • 1
 • 19.05.2022
Nemôžeš si dovoliť svadobný dar? Odborníci na etiketu ti poradia
Rady a inšpirácie

Nemôžeš si dovoliť svadobný dar? Odborníci na etiketu ti poradia

 • 1
 • 29.05.2022
TOPlist