Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Raka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Raka?

  • Zdieľaj:
 • 1

Ďalšiu časť našej série partnerských horoskopov venujeme vodnému znameniu Raka. Podľa hviezd sú pre nich vhodní najmä partneri, ktorí pochopia ich ambivalentnú senzitívnosť, podporia kreatívnu dušu a túžbu po poznaní týchto do veľkej miery inšpiratívnych osôb a spoločne budú klásť dôraz na rodinu a domáce zázemie. S kým teda bude Rak naozaj šťastný? O tom sa dozviete ďalej v článku.

RAK – LEV

V prípade partnerov v znamení Raka a Leva s istotou platí, že protiklady sa priťahujú. No na druhej strane ich rozdielnosť nespôsobuje vo vzťahu ani z dlhodobejšieho hľadiska výrazné problémy. Jeden v druhom nachádzajú to, čo im chýba a zároveň tak rozvíjajú svoje pozitívne vlastnosti. Lev dokáže tolerovať u Raka zmeny nálad. Vie sa od nich odosobniť a brať ich s nadhľadom, čo by mal Rak oceniť a vo vhodnom momente zase Leva na oplátku pochváliť. Rak poskytuje Levovi „útočisko“ tak, že vytvára domov s veľkým D. Obe znamenia milujú umenie a kreatívne činnosti, čo do ich vzťahu prináša iskru a trochu iný inšpiratívny rozmer. Spoločne však zvládajú aj každodenný stereotyp a môžu sa na seba vzájomne spoľahnúť. Partneri v znamení Raka a Leva sú si hlboko oddaní a pokiaľ nedôjde k naozaj zásadnému pochybeniu z jednej či druhej strany, tak aj ich manželstvo bude vydarené a stabilné.

Pozri aj: Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sa nehodia k Blížencom

kompatibilita podľa znamení - Rak

Zdroj: Shutterstock®

RAK – RYBY

Veľmi vhodnou polovičkou je pre Raka taktiež vodné znamenie, a to Ryby. Pokiaľ sa na začiatku osmelia a aspoň jeden z nich sa ujme iniciatívy, čo býva problematické pri ich obojstrannej plachosti a nesmelosti, vytvoria harmonický a veľmi romanticky založený pár. Ich súhra v takmer každej oblasti života je priam ukážková. Rodinný život ešte viac upevnia spoločné deti, o ktoré sa príkladne starajú. Dalo by sa povedať, že obe znamenia urobia pre rodinu čokoľvek, venujú jej rovnakou mierou značnú časť pozornosti a energie. Jediné, čomu by sa mali vyvarovať, je nuda. Ich vzťah je natoľko súladný, až môže v istom momente „uviaznuť“ v stereotype. No tomu sa dá vyhnúť tak, že sa obidvaja partneri „otvoria“ novým podnetom, ktoré prichádzajú z vonkajšieho sveta, napríklad sa vyberú ako rodinka na výlety, zaujímavé akcie či za kultúrou. Avšak tieto nové podnety môžu mať aj podobu zaujímavých spoločných koníčkov, ktoré budú realizovať a zároveň sa učiť stále niečo nové a inšpiratívne.

ktoré znamenia sú vhodné pre Raka

Zdroj: Shutterstock®

RAK – BÝK

Ak by si mal Rak vyberať partnera podľa rovnakých priorít, tak najviac zhôd pravdepodobne zaznamená u človeka v znamení Býka. Okrem toho sa však aj vzájomne motivujú k pozitívnym zmenám. Rak ukazuje Býkovi trošku citlivejší a emocionálne vnímavejší aspekt pri pochopení sveta naokolo, na čom by mal Býk s jeho niekedy príliš priamočiarym videním popracovať. Býk zas v Rakovi stimuluje energiu a rozdúchava vášeň. Ich vzťah má iskru aj tú správnu dynamiku, ktorú by sa však mali naučiť dobre vybalansovať. Pokiaľ sa Rak umierni vo svojich impulzívnych zmenách nálad, ktoré niekedy v Býkovi vyvolávajú pochybnosti, tak potom majú veľmi dobrú prognózu vytvoriť dlhodobé partnerstvo aj manželstvo. Ich spoločný domov bude odmenou pre oboch. Dajú si na ňom naozaj záležať a v krásnom príbytku potom môžu spoločne kraľovať, „kým ich smrť nerozdelí“.

Vybrali sme: Ktoré znamenia neodpúšťajú žiadnu krivdu? S tými to je ťažké!


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 22.05.19 12:13

JK
karma
100.00

Syn je rak a nevesta lev

 • 4
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Tip na dovolenku: Milovníci umenia, ktoré miesta by ste nemali vynechať?
Pobyty a výlety

Tip na dovolenku: Milovníci umenia, ktoré miesta by ste nemali vynechať?

 • 4
 • 18.06.2022
Najstrašidelnejšie miesta na Slovensku: Naženú ti husiu kožu!
Ostatné

Najstrašidelnejšie miesta na Slovensku: Naženú ti husiu kožu!

 • 4
 • 23.04.2022
Dovolenka na Spiši: Tieto čarovné miesta jednoducho musiš navštiviť
Pobyty a výlety

Dovolenka na Spiši: Tieto čarovné miesta jednoducho musiš navštiviť

 • 101
 • 16.07.2022
TOPlist